Şimdi Ara

VW GOLF 8 ANA KONU (84. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.809
Cevap
101
Favori
237.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkür ederim. Ben kasım ayı sonunda aldım aracımı; golf 1.0 tsi impression manuel 1130TL bunun 230 bini 6 ay sıfır vade vdf kredisi +30 bin tl kasko sigorta ve 1 yıllık garanti uzatma bunlar da yine 6 aya bölünüyor. Birçok bayi aradım süreç boyunca ama genelde hep bu gibi fiyatlar verdiler, çok ekstra bir indirim yapan bayi olmadı.

Life donanım benim bütçemi aştığı için ve de dsg ile ilgili önyargılarım olduğu için pek fiyat araştırmadım açıkçası.

umarım en kısa zamanda herkes gönlünden geçen araca ulaşabilir. Konunun bu kadar sakin olması beni biraz üzdü açıkçası, golf ün eski popülerliği yok maalesef fakat aracımı kullandıktan sonra şundan emin oldum ki golf her zamanki golf.

Kalitenin düştüğü yöndeki eleştirilere kulak asmayın, golf düşünüp ikilemde kalan varsa hiç tereddüt etmesin. Aracın konforu ve sessizliği muazzam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selamlar herkese, konuda göremedim. Paspas öneriniz var nıdır havuzlu kullandığınız veya başka aksesuar al dediğinşz

• Ben paspas olarak sahler marka aldım, koku veya araca uyumu konusunda herhangi bir problem yaşamadım ancak bagaj havuzu konusunda hala karar veremedim. Forumda bir arkadaş halı bagaj havuzu önermişti o çok hoşuma gitti ancak onun da golfe göre alt bölüm için ürünü yok maalesef.

• Paspas Sahler, alt bagaj havuzu olarak rizline almayi dusunuyorum n11 den. Inceledigim kadariyla sahler matkadan memnun kullanicilar

• kratostol kullanıcısına yanıt
    Hocam corsa full pakete 1.120 fiyatı verdi bayi 200.000 0.99 1 yıl vade volksvagen haftasonu kapalıydı çok ilginç öğrenemedim fiyatları

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • batuqwert7878 B kullanıcısına yanıt

b sınıfı bir araç için yüksek fiyat bence, 1 milyon üstüne çıkınca c sınıfı araçlara bakılabilir. Çünkü en dolu b sınıfı araçla en boş c sınıfı araç arasında bile bir kalite farkı olacaktır yani c olan araç daha kaliteli malzemelere sahip oluyor. + sürüş kalitesi de çok fark eder.

otomatik koşulunuz yoksa focus hatchback modelleri de çok çok iyi arabalar. Fiyat olarak da golf le benzer fiyatları. Beni baya ikilemde bıraktılar satın alma sürecinde. Fakat focus 2 yıl sonra üretimden kalkacakmış, ikinci el kaygısı vb durumlardan ötürü vw tercih ettim

• kratostol kullanıcısına yanıt
    Valla otomatik şart hocam maalesef yoksa dediğiniz gibi manuel daha uygun faizsiz 300.000 tl ford veriyor galiba volkswagen o kampanyayı göremedim ben peugeot 308 baktım ama 1.4 fiyat banlarında geziyor 1.2 motoru

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, bugun 45000 km bakimini Erel Otomotiv Maltepe de yaptirdim. 5270 TL tuttu. Ilgilerinden baya memnun kaldim. Bakim zamani gelenler icin tavsiye ederim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, 2024’te Golf 8’lere makyaj gelme ihtimali var mıdır? Aracı beğeniyorum ancak öndeki ekran çok ufak geliyor. Acaba makyajlanacak kasada burada bir değişiklik yaparlar mı?

• aslanaslan10 kullanıcısına yanıt
    Yeni tiguanın ekranı gibi olacak, mevcut leon cupralardakine benzer

• aktoluna kullanıcısına yanıt

İçeriği nedir hocam

• Azstek kullanıcısına yanıt
    Tam hatirlamiyorum hocam, bi kac yerden fiyat almistim hepsi ayni seyleri saydi.

• elegantt E kullanıcısına yanıt

Selam. Bizde hem 2022 corsa hem de 2021 golf var. Corsadaki öndekine biraz hızlı yaklaşınca olan uyarı sesi Golfte yok.

• Selamlar arkadaşlar yakın zamanda golf 1.0 life ve style için fiyat alan oldu mu ?

• SilverRing33 kullanıcısına yanıt
    Life Limon sarı 1380 civarı. Kendim geçen ay ki fiyattan zor buldum. 1358 den Refleks Gümüş Life aldım.

• elegantt E kullanıcısına yanıt

Paspas sahler tam oturuyor ve cok kaliteli gercekten.parasini sonuna kadar hakediyor.

• Benden başka klimada yazılım sorunu yaşayan var mı aceba. 2023 impression sahibiyim. Klimayı en sıcağa aldıktan sonra 20 dereceye dahi düşürsem hala çok sıcak hala vermeye devam ediyor. Ne zamanki en soğuğa alıyorum o zaman soğutuyor fakat en sıcak ile 18-20-22 arasında hiç fark yok. Sanıyorum yazılımsal bir problem var araçta.

• golf 1.0 life ve style arasındaki farklar neler tam olarak bilen var mı

• cudjex C kullanıcısına yanıt

sayfa 41

ebrosur.vw.com.tr
    Volkswagen Golf 8 e-Broşürü İndirin
    https://ebrosur.vw.com.tr/araclar/golf-8/golf-8.html
  • ysahin2000 Y kullanıcısına yanıt

öyle aman aman bir fark yokmus. ama style daha mantıklı duruyor

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.