Şimdi Ara

VW GOLF 8 ANA KONU (85. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.852
Cevap
106
Favori
247.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • peki arkadaşlar leon 2020 xcellence modelinden, golf 2023 style 1.0 a geçmek mantıklı midir?

otobanda biraz hiz severim ama 180 den fazlasini cikmam
    sunrooflu bi arac olsun istiyorum
    sollamalarda beni üzmesin istiyorum
    konfor istiyorum açıkçası biraz da

attan inip eşeğe binmek gibi olur mu performans açısından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cudjex -- 26 Aralık 2023; 20:57:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cudjex C kullanıcısına yanıt
    Cupra leon tavsiye ederim 1.5 etsi ve sunroof ile

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Atlikarinca1983 A kullanıcısına yanıt

gittim gördüm dün cupra leon

nedense cupra leon tasarımı bana aşırı sportif geldi, eşim de kullanicak o yüzden almamaya karar verdim cupra. bi de premium paket istiyordum Matrix farli falan, o da yokmus.

bir de piyasasindan çekiniyorum. satarken zorlanmak son isteğim.

• Arkadaşlar selam, konuyu inceledim ancak cevabı bulamadım, eğer sorulmuşsa affola.
    Bu araçlarda navigasyonu dijital kadranda görme imkanı var mı? Sanıyorum ki passat’larda gösterge panelinde görülebiliyor navigasyon. Acaba golf 8’lerde de böyle midir?
    Teşekkürler..

• cudjex C kullanıcısına yanıt
    Golf tavsiye ederim. Konforlu gayet.

• Wurunkatte kullanıcısına yanıt

Evet bende de öyle. 1.0 impression.

• aslanaslan10 kullanıcısına yanıt

android auto ile telefonu araca bağlayınca gösteriyor. Android auto araca sadece kablo ile bağlandığında açılabiliyor. Bluetooth ile bağlandığında olmuyor. Bluetooth ile muzik vs. çalıyor

• sercankzly S kullanıcısına yanıt
    Apple Carplay’dan yapabiliyor muyuz peki hocam? Veya Iphone kullanan biri nasıl yapabilir bunu?

• aslanaslan10 kullanıcısına yanıt

Apple kullanmadığım için bilmiyorum ama iki ucu type C kablo ile aracı telefona bağlayınca android auto açılabiliyor. Apple telefonu da kablo ile araca bağlayınca Carplay olur büyük ihtimalle. Apple telefonu (ve uyumlu kablosu) olan varsa gelsin deneyelim :)

• hDundar kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Sorun devam ediyor mu? Servis çözülmesi için nasıl bir aksiyon aldı? Aynı sorun benim aracımda da mevcut. Aracım 2023 seat leon.

• Ah ahhh, benim araç sizlere ömür. 26 Kasım’da İzmir’de deniz taşkını ve sel olmuştu, aracım -1 otoparkta idi. 20 saat civarı deniz suyunda kaldı ve malum sonuç. Kaskodan paramı aldım ve şimdi başka araç aldım. Soruna gelince o düğmelerin olduğu panel değişti ve sorun düzeldi. Ama o parçanın fabrikadan gelmesi 3 aya yakın sürmüştü.

• kratostol kullanıcısına yanıt

Merhaba ben İzmir vosmer'de orijinal taktırdım. 5000 küsürat tuttu. Ekranlı olmayandan arka park sensörü. Şu anda 2023 modelleri ekranlı takılmıyormuş. Şu an kullanıyorum gayet memnunum.

• kratostol kullanıcısına yanıt

Ben de arkadaşa katılıyorum. Sessizlik yol tutuş yakıt tüketimi konfor atiklik güven ve vergi avantajı olarak üst düzey bir araç. İlk defa golf kullanıyorum. 2018 Corolla dan sonra inanılmaz bir kalite farkı var. Küçük aileler için ideal. İmkanı olan herkese şiddetle tavsiye ederim

çok geçmiş olsun, yine bir golf mü aldınız yoksa başka bir araç mı

• ysahin2000 Y kullanıcısına yanıt

Mercedes A200 aldım hocam, sağolun

kazasız belasız güle güle kullanın inşallah, her ne kadar konu golf 8 olsa da ve benzer fiyat aralığında olmasalar da bir kıyaslama yaparsanız en azından fikrimiz olur a serisi hakkında...

• Arkadaşlar selamlar, malum sitede 1134705362 nolu golf impression aracımı satıyorum 5400km.

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.