Şimdi Ara

VW EKSPERTIZ 101 NOKTA 3 SAAT SÜRER MI ÇOK ACIL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
4.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkdaslar yarin almak istediğim arabayı vw servisine sokacağım 3 saat sürer mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mümkün değil 3 saat sürmesi. Normali yarım saattir. Fiyat olarak da 200 lira civarıdır. Daha ayrıntılı ve kapsamlı bir test yapsalar en fazla 45 dk sürer. Onun da ederi 300 TL civarıdır. Yetkili servislere hiçbir konuda güvenmiyorum. Yapacakları test de muhtemelen içi boş bir test olacaktır. Zaten çoğu yetkili serviste fren , süspansiyon , ön düzen , dyno testi yok. Boyasına bakar, varsa geçmiş kayıtlarına bakar , bilgisayara bağlar , kısa bir tur atar gelir. Dışarıda 15 dk'da 100 TL ye yapılacak test için 550 TL ve 3 saat demişler.
  • kesinlikle yalan en fazla yarım saat

muhtemelen yüksek expert ücreti isteyecekler 3 saat inceledik demek için ...
  • O önemli değil ücret konusu arabayı 3 saat hapis tutuyorlar mi

• Ücret ne kadarmış aklımızda bulunsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 550

• bu 550 tl'ye airbag testi dahil mi? hani tarcanlar'ın yaptığı gibi?
  • Mümkün değil 3 saat sürmesi. Normali yarım saattir. Fiyat olarak da 200 lira civarıdır. Daha ayrıntılı ve kapsamlı bir test yapsalar en fazla 45 dk sürer. Onun da ederi 300 TL civarıdır. Yetkili servislere hiçbir konuda güvenmiyorum. Yapacakları test de muhtemelen içi boş bir test olacaktır. Zaten çoğu yetkili serviste fren , süspansiyon , ön düzen , dyno testi yok. Boyasına bakar, varsa geçmiş kayıtlarına bakar , bilgisayara bağlar , kısa bir tur atar gelir. Dışarıda 15 dk'da 100 TL ye yapılacak test için 550 TL ve 3 saat demişler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yer neresi istanbulsa yesil oto expertiz var

• Yetkili servisler ekspertiz konusunda iyi değiller ve pahalılar. İstanbul ikitelli'de yeşil oto ekspertiz ve Kocaeli'de Tarcanlar oto ekspertizi tavsiye ederim. Her iki yere de araç ekspertizi yaptırdım. Tarcanlar yeşil oto ekspertizden bir tık daha iyi. Geçen sene arkadaşıma hyundai i30 otomatik araç bakıyorduk. Araç gebze'de bir galerideydi. Telefonda tarcanlara götüreceğim deyince bana oraya araç yollamıyoruz dedi
  • Benim şirketle hiç alakam olmamasına rağmen bugüne dek gördüğüm en iyi şirket otorapor.

• Hemen hemen tüm şirketler böyle. 30 dakikalık işlere 3 saat demeyi rutin hale getirmişler.

Bakım 3 saat
    Bir şey değişecek 3 saat
    Şuradan ses geliyor, dur bi bakalım; 3 saat
    Bir şey sorup kaçacağım, 3 saat

*Araç bakıma girecek, sadece yağ+yağ fitresi değişecek, ağır kanlı bir adam ile max süreceği 30 dk.

3 saat sürer dediler .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boraycan

Yetkili servisler ekspertiz konusunda iyi değiller ve pahalılar. İstanbul ikitelli'de yeşil oto ekspertiz ve Kocaeli'de Tarcanlar oto ekspertizi tavsiye ederim. Her iki yere de araç ekspertizi yaptırdım. Tarcanlar yeşil oto ekspertizden bir tık daha iyi. Geçen sene arkadaşıma hyundai i30 otomatik araç bakıyorduk. Araç gebze'de bir galerideydi. Telefonda tarcanlara götüreceğim deyince bana oraya araç yollamıyoruz dedi
    Yesil oto ne kadar aliyor acaba ? Ayrica ne kadar detayli bakiyor ornek rapor var mi elinizde ?

• ScRyedd kullanıcısına yanıt
    300 liraydı geçen sene Ağustos ayında. Şuan ne kadar bilmiyorum...

• 550 liraya ekspertiz yapıyorlarsa 101 nokta yetmez, 350-400 nokta+ iç dış detaylı antibakteriyel yıkama ve cila lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: boraycan

Yetkili servisler ekspertiz konusunda iyi değiller ve pahalılar. İstanbul ikitelli'de yeşil oto ekspertiz ve Kocaeli'de Tarcanlar oto ekspertizi tavsiye ederim. Her iki yere de araç ekspertizi yaptırdım. Tarcanlar yeşil oto ekspertizden bir tık daha iyi. Geçen sene arkadaşıma hyundai i30 otomatik araç bakıyorduk. Araç gebze'de bir galerideydi. Telefonda tarcanlara götüreceğim deyince bana oraya araç yollamıyoruz dedi
    İstanbul'da Tarcanlar ayarında ekspertiz yapan yer var mı acaba?
    Videolarda çok detaylı inceleme yaptıklarını gördüm.
    Özellikle airbag'lara filan çok detaylı bakıyorlar.
  • 1001 noktaya 550 istese fazla...

• TÜV-SÜD'e sok yeter
  • Türkiyede tek boyaya bakarlar gerisi mühim değil

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.