Şimdi Ara

Marşpiyel onarımı hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
8.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arabanın marspiyelini vurduk. Boyasız göçük çözüm olmaz herhalde. Tahmini ne kadar ücret tutar. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Edit: 1 günde teslim almam mümkün müdür aracı? Ek olarak macun uygulamadan düzeltilmesini istiyorum.

Marşpiyel onarımı hk.

Marşpiyel onarımı hk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sert3333 -- 6 Haziran 2018; 20:35:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kesilip yenisi takılacak mecburen.

• quote:

Orijinalden alıntı: EmreGLC

Kesilip yenisi takılacak mecburen.
    Yok artık. Şaka yapıyorsun herhalde hocam.

• Hocam, ben sizin yerinizde olsam hiç ellemem bile bırakın kalsın öylece. Yok ben yaptırırım derseniz o kısım düzeltilip boyanacak öyle kesme biçme falan olmaz içiniz rahat olsun. Gördüğüm kadarıyla aracınız metalik boya değil, o yüzden fazla da masraf tutacağını sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ali GÜLER

Hocam, ben sizin yerinizde olsam hiç ellemem bile bırakın kalsın öylece. Yok ben yaptırırım derseniz o kısım düzeltilip boyanacak öyle kesme biçme falan olmaz içiniz rahat olsun. Gördüğüm kadarıyla aracınız metalik boya değil, o yüzden fazla da masraf tutacağını sanmıyorum.
    Sağolun hocam. Usta ile görüştüm haftasonu halledecegiz. 200 lira masrafı olduğunu söyledi. Punta ile çekip, düzeltip, boyayacak. Sizce fiyat nasıl?

• sert3333 kullanıcısına yanıt
    Boyası da içindeyse bence gayet güzel rakam. Yalnız ne olursa olsun işlemler yapılırken aracınızın başında durmanızı tavsiye ederim. Bazı çakallar düzeltmeden direkt macun ile dolduruyor 2-3 yıl sonra bir bakmışsınız yapılan bölge çatlamaya başlamış. Yani yapılırken temiz iş olsun demek istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali GÜLER

Hocam, ben sizin yerinizde olsam hiç ellemem bile bırakın kalsın öylece. Yok ben yaptırırım derseniz o kısım düzeltilip boyanacak öyle kesme biçme falan olmaz içiniz rahat olsun. Gördüğüm kadarıyla aracınız metalik boya değil, o yüzden fazla da masraf tutacağını sanmıyorum.
    Değişim yapılırsa kesilip yenisi takılıyor. Belli ki bilmiyorsun. Bilmediğin bir şey hakkında yanlış yorum yapıp insanları yanıltma. Bilmediğiniz bir konuda bilmiş gibi konuşmak hoş değil aksine gülünçtür.

• 200 tl bence de iyi rakam. Zaten kapıyida biraz sıkıştırmış gibi zor açıp kapanir böyle biran önce yaptırın.

• Pederin focus da da vardı marspiyel göçügü geçen hafta yaptırdık 800 TL, boya da yapıldı derindi biraz, bı kaç rutus boyası da yaptılar çamurluk falan, cillop gibi oldu. 200 TL bana ucuz geldi açıkçası araç başında durmanizda fayda var. Bu arada bizim araç Aydın'da işlem gördü

• Maksimum 2 günlük işi var,basit birşey; kafanıza takmayın Allah beterinden saklasın.
  • Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim. Nasipse aracı cumartesi sabah götüreceğim. Usta ile konuştuk. Punta ile marşpiyeli çektirip, düzeltip, boyayacak. Açıkçası sabah erkenden aracı getirirsem, akşam 6'ya aracın çıkabileceğini söyledi ve bu kadar süre araç başında da beklemeyi düşünmüyordum. Ama dediğiniz gibi araç başında beklemekte yarar var. Teşekkürler.
  • fiyat bayağı iyi. yalnız çektirirken şaseye zarar verme durumu olabilir mi bakmak lazım.

300 liraya marşpiyel alıp taktırmakta çözüm olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.