Şimdi Ara

Mitsubishi asx alınır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31
Cevap
0
Favori
11.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler asx dusunuyorum sıfır benzinli sizce nasıl arahadır siz ne dusunuuorsunuz
     Mitsubishi asx alınır mı

• quote:

Orijinalden alıntı: fortune1905

parasına göre güzel araba. tüp attıracaksan sübap erimesi yapıyor bilgin olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mazotşist

Hocam benzinlisi çok mu yakar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mazotşist

Alıntıları Göster
    görüntüsünü her zaman beğendiğim bir araç. Benzinli bir araca göre 1.6 mivec motor baya tassruflu diyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

görüntüsünü her zaman beğendiğim bir araç. Benzinli bir araca göre 1.6 mivec motor baya tassruflu diyorlar

Peki hocam bir nissan qaqai gibi jio duruyor mu?
  • 2012 1. Aydan beri kullanıyorum. 0 aldim 57.000 e geldim

1.6 benzinli manuel invite paket siyah renk.

Sorularını alabilirim detaylıca cevap veririm
  • https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=94611323

Konunun içinde birde 20.000 km linki var ikisinide oku hocam aracla basima gelenler bunlar
  • pro-black kullanıcısına yanıt
    2 incelemeyide keyifle okudum aracı almayı düşünenler için samimi ve güzel olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

2 incelemeyide keyifle okudum aracı almayı düşünenler için samimi ve güzel olmuş

3. Geliyo hocam 60.000 deneyimi. Bakimi yaptirip onuda yazcam. Gerci pek degisen bisey yok ama
  • Benim aracım kasım2011 trafıge çıkışlı. Su anda 75000 km de. Şimdiye kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım aracımla. 4 kişinin çok rahat seyahat edebildiği bir araç. Arkada oturanlar için baş ve diz mesafesi son derece iyidir. Ön koltuklar zaten tüm araçlar için iyi denilebilir. Ben 18 inç jantlarla kullanıyorum. Bu araca orjınal 16 jant kesınlıkle gıtmıyor. Bırde alınırsa navıgasyon taktırmak getekşi. Orjınal teyp görüntü olsrak yetersız. Ön göğüsü çirkin gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chevymel1

Benim aracım kasım2011 trafıge çıkışlı. Su anda 75000 km de. Şimdiye kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım aracımla. 4 kişinin çok rahat seyahat edebildiği bir araç. Arkada oturanlar için baş ve diz mesafesi son derece iyidir. Ön koltuklar zaten tüm araçlar için iyi denilebilir. Ben 18 inç jantlarla kullanıyorum. Bu araca orjınal 16 jant kesınlıkle gıtmıyor. Bırde alınırsa navıgasyon taktırmak getekşi. Orjınal teyp görüntü olsrak yetersız. Ön göğüsü çirkin gösteriyor.

yeni sıfır araçlarda 5 yıl ücretsizi navigasyonlu bluetoothlu usb destekli Blaupunkt marka ses sistemi ile geliyor

• Kullanıcı değil de yolcu olarak izlenimim;
    Ön göğüs hiç albenili değil bir suv sınıfına göre
    Bagaj gerçekten küçük
    Ses sistemi vasatın da altında
    Sanki malzeme kalitesi zayıf gibi
    Bazı arabalar vardır daha içine oturunca kaliteli olduğu hissi uyandırır. Bende hiç mi hiç öyle bi etki yapmadı nedense.
  • quote:

Orijinalden alıntı: er.ay88

Kullanıcı değil de yolcu olarak izlenimim;
    Ön göğüs hiç albenili değil bir suv sınıfına göre
    Bagaj gerçekten küçük
    Ses sistemi vasatın da altında
    Sanki malzeme kalitesi zayıf gibi
    Bazı arabalar vardır daha içine oturunca kaliteli olduğu hissi uyandırır. Bende hiç mi hiç öyle bi etki yapmadı nedense.
    Subaru XV bakınız bence.
    http://www.subaru.com.tr/SUBARU-XV
  • Goruntusu Harika Bir yakinimizda Var Gidisini falan bilmiyorum Ama Mitsubishi sorunsuz Araçtır
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayaer07

Subaru XV bakınız bence.
    http://www.subaru.com.tr/SUBARU-XV

Alıntıları Göster
    Tavsiye edilir..
  • Bence ne alınan al biraz indirim yaptır. Artan parayla okuma yazma kursuna git.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scutigeromorpha

Bence ne alınan al biraz indirim yaptır. Artan parayla okuma yazma kursuna git.
    showroomda çok inceledim ama test aracı bi türlü bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

showroomda çok inceledim ama test aracı bi türlü bulamadım

Alıntıları Göster
    Hocam test sürüşü yapın, çok önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fcuksystem06

Hocam test sürüşü yapın, çok önemli.

Alıntıları Göster
    Resimdekinin aynı rengi bende var. 12500 km az yakıyor (ort 100km/6.0) diye benzinli kullandım. Tatile (4000 km yol) çıkmadan önce tüp taktırdım. Kafamı duvarlara vuruyorum şimdi neden daha önce taktırmadım diye. Neredeyse yarı yarıya düştü yakıt masrafım. Tabi LPG'nin 1.99 lara düşmesinin payı büyük. Ama yinede örnek vermek gerekirse 50 TL ile Ankara şehir içi 360 km yol yaptım. Açıkçası bunu yazarken çekiniyorum "hadi canım" diyenler olur diye.

Güvenlik olarak kendini kanıtlamış bir araç ve ekonomikliğini kullanıcılarından araştırabilirsiniz. Naçizane tavsiyem test sürüşü yapmanız ve aracı kullanıcılardan sormanız.

Not: İlk mesajımda yanlış yazmışım 50 TL ile 360 km yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benbenor -- 20 Ağustos 2015; 14:17:19 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.