Şimdi Ara

VW AMAROK Pick-up kullanıcıları (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.726
Cevap
31
Favori
443.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dsg gelmeyecek, 8 ileri tam otomatik gelecek, hem yakıt tüketimini düşürecek hem de arazi performansını arttıracak...
  • tam otmatikte triptinoik yok değilmi?
  • tam otomatik olması triptonik olmasına engel değil ki... Üstteki fotoğrafa bakılırsa triptonik olacak gibi...
  • Kaç kuruş yakıyo bunlar?
  • 100 km'de şehir içi 8 litre yakıyorum adam gibi kullanımlarda, şehir dışı cruise control ile çok daha az oluyor...
  • Otomatikleri ne zaman gelecek bunların bilen varmı?
  • aldığım 4x4 aracımda arazide giderken ilk başlarda vites değiştirirken veya vitesi boşa aldığım da alttan takırtı sesleri geliyordu. şimdi ise viteste ilerlerken bile hafif lakalara dirdiğimde aynı sesi duymaya başladım.sanki her geçen gün artıyor gibi geldi bana. şaft tan geliyor sanırım.benzer şikayeti olan arkadaşlaar varmı? servise ilk aldığım günlerde sorunumu anlattığımda önemli bir şey olmadığını söylediler.fakat ikna olamadım.aynı sorunu yaşayan arkadaşlar veya bu konu hakkında bilgisi olanlar varsa beni bilgilendirirlerse sevinirim.ikincisi kapılardan ses geliyor.ayarları mı bozuldu ki?
    bu güne kadar yaklaşık 5000 km yol gittim bu seslerin artması beni biraz meraklandırdı.aracımı çok sevmem mi beni endişelendirdi anlayamadım:)
  • aldığım 4x4 aracımda arazide giderken ilk başlarda vites değiştirirken veya vitesi boşa aldığım da alttan takırtı sesleri geliyordu. şimdi ise viteste ilerlerken bile hafif lakalara dirdiğimde aynı sesi duymaya başladım.sanki her geçen gün artıyor gibi geldi bana. şaft tan geliyor sanırım.benzer şikayeti olan arkadaşlaar varmı? servise ilk aldığım günlerde sorunumu anlattığımda önemli bir şey olmadığını söylediler.fakat ikna olamadım.aynı sorunu yaşayan arkadaşlar veya bu konu hakkında bilgisi olanlar varsa beni bilgilendirirlerse sevinirim.ikincisi kapılardan ses geliyor.ayarları mı bozuldu ki?
    bu güne kadar yaklaşık 5000 km yol gittim bu seslerin artması beni biraz meraklandırdı.aracımı çok sevmem mi beni endişelendirdi anlayamadım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufcetin

Otomatikleri ne zaman gelecek bunların bilen varmı?

Net olarak belli olmamakla beraber Mart-Nisan arası otomatik viteslilerin geleceği söylendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenktun34

quote:

Net olarak belli olmamakla beraber Mart-Nisan arası otomatik viteslilerin geleceği söylendi.

banada nisan ayi gibi demisti bayi. Acaba onlar icinde simdiden sira felan soz konusu mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sheldon-Cooper

quote:

Orijinalden alıntı: cenktun34

quote:

banada nisan ayi gibi demisti bayi. Acaba onlar icinde simdiden sira felan soz konusu mu

Illaki vardır onunda sırası ancak

*Aracı enine boyuna test etmeden
    *kronik sorunları olucakmı olmıycakmı
    *şamzıman iyimi kötü
    *fiyat konusu belli değil ( hem otomatik hem 180 hp oldu araç )

bir çok soru var aklımda. Bakalım gelmeden görmeden sıraya girmem şahsen

• selamlar , çok uzun zamandır formları okumaktayım bende 2012 8 ileri otomatik bekleyenlerdenim ... bir büyük bayiyi aradım ama herhangi bir sıra yok dediler. sadece adımı soyadımı cep tel aldılar, bakalım ne olacak. kafaya koydum hatta aracımı satışa koydum 2011 55.000km Kangoo II 6 ileri priv. var. aslında araçtan memnunum ama 4x4 istiyorum.
  • slm . ben bayi den bir şey duydum , aracı alıp kabin i sonra ruhsata işletmek daha ucuz oluyormuş , almadan kabini işletilirse daha pahalı oluyormuş bilginiz varmı acaba
    farkı nedir
  • Vw hollanda sitesin aracın uzun versiyonu '' amarok long '' versiyonu çıkmış.

Tahminlerime göre araç Amarok Highline 2.0 TDI 4MO Auto 80.000 tl ile 85.000 tl arasında bir fiyatla gelicek. Bu kadar para verip kamyonet olarak geçen bir araca binmek ise düşündürücü.

Şuan tiguan ın fiyatları aşağıda gösterdiğim gbi,

Tiguan 1.4 TSI 160 PS 4MOTION 69.423,00 TL

Tiguan 2.0 TDI 140 PS Tiptr. DSG 4MOTION 92.856,00 TL

Tiguanla hemen hemen aynı fiyatlar içerisinde olucak çok düşündürücü bir araç olmaya başladı.

Off-road yapmıycaksanız gereksiz olduğunu düşünüyorum artık aracın fiyatlar bunu gösteriyor.
  • düz vitesi 70.000 TL iken oromatik vitesi 20.000 TL farkla mı satılacak?
    Kendinize gelin allah aşkına... o kadar fark olmaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ataaydın

aldığım 4x4 aracımda arazide giderken ilk başlarda vites değiştirirken veya vitesi boşa aldığım da alttan takırtı sesleri geliyordu. şimdi ise viteste ilerlerken bile hafif lakalara dirdiğimde aynı sesi duymaya başladım.sanki her geçen gün artıyor gibi geldi bana. şaft tan geliyor sanırım.benzer şikayeti olan arkadaşlaar varmı? servise ilk aldığım günlerde sorunumu anlattığımda önemli bir şey olmadığını söylediler.fakat ikna olamadım.aynı sorunu yaşayan arkadaşlar veya bu konu hakkında bilgisi olanlar varsa beni bilgilendirirlerse sevinirim.ikincisi kapılardan ses geliyor.ayarları mı bozuldu ki?

kesinlikle yok. debriyaja sonuna kadar basın lütfen...
    bir de al takımlarda kalan çamur, kum birikintileri sese yol açar... iyice yıkatmanızı tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtem

düz vitesi 70.000 TL iken oromatik vitesi 20.000 TL farkla mı satılacak?
    Kendinize gelin allah aşkına... o kadar fark olmaz...

20.000 tl farkı nerden nasıl çıkardınız anlamış değilim!!!!!!

76.000 tl lik araca 70.000 tl ye bırakıyorlarsa ztn beklemeyın otomatiği fln gidip alın o aracı

Ben sizin bayiden indirimle çekle kupon aldığınız indirimi bilmem liste fiyatı üzerinden konuşuyorum.

Amarok 4x4 highline modeli suan 74.145 TL buna artı olarak metalik renk ve arka difransiyel kilidinide koyunca 76.645 TL olur. Fabrikadan üstünde gelen aksesuarları katmıyorum.

Bunlara ek olarak gelicek olan araç

*180 hp olmuş motor

*bluemotion teknolojisi eger o gelirse(0.5/100km fark ediyor ve bu farka 1500 euro fark istiyorlar) bunuda fiyata katmıyorum senin hatrına

*otomatikle gelicek ve artı donanım olucakmı belli değil farklı gelen bir teypte bile 1000 tl ile 2500 tl arasında fiyat oynuyor vw kullandıysanız daha önceden bilirsiniz sizde ..

Gelicek olan model dsg şanzımanlı olmasada en az dsg fiyatı kadar bir artı fiyat koyarsak (doğuş amca öle yapar ) 5000 tl gibi Aracın fiyatı 81.645 TL olur.

Minimum 81.645 TL olan bu fiyata doğuş amcanın İçinden gelen kar marjınıda koyarsak siz düşünün gerisini.

Kesin ve net konuşmuyorum inş daha ucuza gelir hepimiz alır bineriz kazasız belasız. Ancak durum bunu gösteriyor

• Akadaslar bosverin ww amaroku yeni ford ranger geliyor heybeti amaroktan büyük ayrica dsg gibi otomatik sanzuman secenigide var arabayla konusuyorsunuz hill descent control sistemi var aracda üst düzey donanim sistemleri mevcut curise controlü bile arac bostayken direksiyondan kumanda ile bi ileri bi geri hizini düsürebiliyorsunuz elektirik hafizali koltuklar far sensörü yagmur sensörü laptop girisi telefonu sarj girisi standart navigasyon arti voice kontrol tam otomatik cilima cilimayi sesle kontrol arac park mesafe controll sistemi arac takip sistemi yokus inis kalkis sistemi daha sayamadigim binlerce özeligi var standart 9 hava yastigi olacak arka cok genis arac full arti full ve eklenmis özelikten asla para talep etmiyen tek marka forddur üstün american teknolojisini yansitiyor pick-up sektöründe devrim olacak size sölüyorum sıkı durun ranger geliyor ayrıca fiyatida makul olacak 4x2 sini 48 bin tl ye alabileceksiniz hi-rider modelini en fulu wildtrack 3.2 motorlu olaninini bile 75 aliyosunuzki ondanki özelikleri saysam heralde sayfayi kapatirsiniz uzay teknolojisi var americalilar bu işi biliyor size link veriyorum inceleyin

http://www.ford.com.au/servlet/Satellite?c=DFYPage&cid=1248885252235&pagename=wrapper&site=FOA

• quote:

Orijinalden alıntı: Dedekorkutt

Akadaslar bosverin ww amaroku yeni ford ranger geliyor heybeti amaroktan büyük ayrica dsg gibi otomatik sanzuman secenigide var arabayla konusuyorsunuz hill descent control sistemi var aracda üst düzey donanim sistemleri mevcut curise controlü bile arac bostayken direksiyondan kumanda ile bi ileri bi geri hizini düsürebiliyorsunuz elektirik hafizali koltuklar far sensörü yagmur sensörü laptop girisi telefonu sarj girisi standart navigasyon arti voice kontrol tam otomatik cilima cilimayi sesle kontrol arac park mesafe controll sistemi arac takip sistemi yokus inis kalkis sistemi daha sayamadigim binlerce özeligi var standart 9 hava yastigi olacak arka cok genis arac full arti full ve eklenmis özelikten asla para talep etmiyen tek marka forddur üstün american teknolojisini yansitiyor pick-up sektöründe devrim olacak size sölüyorum sıkı durun ranger geliyor ayrıca fiyatida makul olacak 4x2 sini 48 bin tl ye alabileceksiniz hi-rider modelini en fulu wildtrack 3.2 motorlu olaninini bile 75 aliyosunuzki ondanki özelikleri saysam heralde sayfayi kapatirsiniz uzay teknolojisi var americalilar bu işi biliyor size link veriyorum inceleyin

http://www.ford.com.au/servlet/Satellite?c=DFYPage&cid=1248885252235&pagename=wrapper&site=FOA

slm 48 bin lira fiyat bilgisine nereden ulaştığınızı öğrenebilir miyim ?

Bende Yeni Ranger ı bekleyenlerdenim. Amarok almamamın tek nedeni yeni gelecek Ranger ı da görüp ondan sonra karar vermek.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.