Şimdi Ara

VW 1.2 TSI+DSG JETTA ALDIK (Fotolar içerde)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
1
Favori
17.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geçen sene Opel İnsignia aracımızı aldığımızda sizlerle paylaşmıştım. Bu da konusuhttp://forum.donanimhaber.com/m_54623177/tm.htm göz atabilirsiniz

Şimdi ise bu bir sene içerisinde ki araba değişimimizi sizlerle paylaşacağım. Öncelikle 2012 Opel İnsignia 1.4 T manual 140 Hp Sunroof paketli aracmızı
    5000 kilometredeyken 51.750'ye sattık. Araba 1 sene boyunca bizdeydi. Ama boyutları büyük olduğu için ve babam pek ısınamadığı sattık arabamızı.
    Altunizade oto pazarında benim için araba bakarken bir tane bizim İnsignia'nın aynısından vardı. Başında da iki adam arabayı inceliyorlardı. Babamda
    kulak misafiri olup bu arabadan bizde de var ve satmak istiyoruz diyince adamlarda "abi bize sat dediler" öğleden sonra arabaya bakmaya geldiler. Pazartesi
    günüde satışı verdik. Pazara benim için arabaya almaya gitmiştik babamın arabasını sattık neye niyet neye kısmet. Sonra o hafta içinde araba bakmaya
    başladık. Önce İnsignia'yı aldığımız Maslak Çiftkurtlar'a gittik. Astra Sedan'lara baktık 1.4 T Otomatik viteslilerine. Bayide 2 adet vardı. Biri sport paket diğeri
    cosmo+sunroof paketli idi. Cosmo olan 61.500 TL idi. Sport ise 54.500'dü. İkiside siyah renkliydi. Babam arabayı sevdi ama sport donanımlıyı pek sevmedi.
    O yüzden pek üzerinde durmadı. Sonra Doğuş Oto Center'a geçtik. Bütçemize uygun olan Jetta'lara baktık. Babamın ilk önceliği otomatik vitesti. Ve yine bütçemize
    uygun olan 1.2 TSI motorlu araçları inceledik. Önce satış danışmanı olmayan gençten biri bizimle ilgilendi. Aracın fiyatını sorunca satış danışmanına yönlendirdi.
    Showroom'da ki Beyaz renkli 1.2 TSI+DSG Comfortline donanıma ek olarak ;

-RND 310 dokunmatik ekranlı navigasyonlu radio
    -Elektrikli katlanır yan aynalar
    -Karartılmış yan ve arka camlar
    -Hız sabitleyici
    -Klimatronik çift bölgeli dijital klima
    -Adaptif sis farları
    gibi ekstraları olan aracı 52.500+kauçuk paspas hediye olarak anlaştık.

D sınıfı bir araçtan inip C sınıfı bir araca binmek ne kadar mantıklı bilemem ama babamın isteği ve lazım olan otomatik vites İnsignia'mızda olsaydı hayatta satmazdık.
    İhtiyaçlarımıza cevap veren bir araba oldu. Arabayı 1 şubatta aldık şuan 1000 kilometrede. Doğuş otodaki satış temsilcimize burdan da teşekkür ederim. Arabayı
    teslim edene kadar bizim çok güzel bir şekilde ilgilendi.

Teşekkür ederim, İyi akşamlar

Gelelim fotoğraflara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Power -- 2 Mart 2013; 13:11:51 >

• Güle güle kullanın. Güzel araç

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.
  • hayırlı olsun dostum bence donanım olarakta tatmin edici.fiyatıda çok güzel.ama insignia gibi araç varken ben pek tercih etmezdim tabi sizin ihtiyaçlarınıza cevap veriyosa sıkıntı yok.yalnız herşeyi geçtim yıl olmuş 2013 hala daha sarı ampullü araba satılıyo yahu avrupada adaptif farlar standart olacak nerdeyse bizde hala 50 binlik arabada xenon yok
  • Hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullanın...
  • B segment araçta bile mercekli far olmalı.BENCE.
  • Fiyatta arabada çok güzel

Allah kaza bela vermesin

1.2 tsı dsg candır
  • hayırlı olsun da İnsignia ucuza mı gitmiş biraz sanki
  • Hayırlı olsun,kazasız belasız güzel günlerde kullanın...
  • Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Araç 2012 sanırım?
  • hayırlı uğurlu olsun
  • Oncelikle hayirli olsun guzel gunlerde kullanin insallah. Ama keske Led far opsiyonunu da alsaydiniz benim aracimda olmasini isterdim acikcasi ancak aldigim donemde opsiyon olarak yoktu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı uğurlu olsun hocam
  • Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız İNŞALLAH Öncelikle performansından memnunmusunuz?
  • Ultra mantikli bir tercih yapmissiniz allah kaza bela vermesin

• Güle güle kullanın. Hayırlı olsun.

• hayırlı olsun, yalnız jetta ila insignia boyut açısından çok farklı sayılmaz. gerçi otomatik olması etkenmiş sanırım.
  • Hayırlı uğurlu olsun, yakıt olarakta uygun olacagını düşünüyorum, ilerleyen günlerde paylaşırsınız. güle güle kullanın.
  • hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: öyle değil mi olric

hayırlı olsun da İnsignia ucuza mı gitmiş biraz sanki

Hocam o konuda bende dertliyim ama araba 7 aydır satılık bir şekilde duruyordu. 54.000 TL'den indik. İnsignia'yı alındığı zaman binilmesi gereken bir araç
    2.elde çok fazla fiyat kaybediyor. İnsignia'yı da sıfır 60.200'e almıştık.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.