Şimdi Ara

Vw

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Iyi forumlar arkadaslar. Vw scirocco lara tüp takılıyor mu bununla ilgili bilgi almak istiyorum şimdiden tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tsi motorlara lpg uygulanmıyor.

Özel olan sıvı sistemler mevcut bu araçlar için, onlarda çok pahalı ve taö olarak verimli değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    Yani yakıt tüketimini azaltacak bırsey yapılamıyor mu bu araçlar icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimarefendi33

Yani yakıt tüketimini azaltacak bırsey yapılamıyor mu bu araçlar icin

Maalesef sakin kullanmaktan başka çare yok.

• mimarefendi33 M kullanıcısına yanıt
    yakıt tüketimi benzinli araca göre zaten normal sayılır.Yakıtı düşünüyorsanız benzinli almanızı tavsiye etmem.
  • Ekonomi düşünen Scirocco almasın mümkünse. Hayır, TSI motor sakin kullanımda ekonomik; ama Scirocco gibi bir arabayı Toyota Corolla modunda sürecekseniz hiç almayın daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

Ekonomi düşünen Scirocco almasın mümkünse. Hayır, TSI motor sakin kullanımda ekonomik; ama Scirocco gibi bir arabayı Toyota Corolla modunda sürecekseniz hiç almayın daha iyi.

Çok atarlı görüyorum seni

• quote:

Ekonomi düşünen Scirocco almasın mümkünse. Hayır, TSI motor sakin kullanımda ekonomik; ama Scirocco gibi bir arabayı Toyota Corolla modunda sürecekseniz hiç almayın daha iyi.

bence haklı arkadaş benim biladerde henüz bekar cupraya biniyor ama yavaştan başladı yakıttan şikayete ama almadan çok söyledik bi devlet memurunu aşar bu araçların yakıtı diye al 1.6 dizel paşa paşa bin zaten hız sınırları belli ülkemde.. ki 13-15litrelerde yakıt yakıyor ki bu çok agrasif kullanmadığı durumda...
  • Scirocco ve yakıt tüketimi. Birbirine çoook uzak iki ülke
  • quote:

+1
    bunu söylemeye gelmiştim
  • tsi sakin kullanımda çok yakmaz zaten hocam. Düşük devirde yüksek güç verdiği için de sakin kullanayım da deseniz kimseden korna yemezsiniz. Tadını çıkarın arabanızın.

• Bence ekonomiyse amaç 160 hp 1.4 tsi yerine 122 hp olanı alın derim ama o araçta scirocco keyfi sürülür mü? Bilmem.

Tsi motor için lpg iyi olmasa da uygulayanlar mevcut.Bu arada Lavozzi Lpg markasının Tsi lpg seat leon test aracı vardı ama uygulanır mı uygulanmaz mı bilmem?
  • Dünya para ver hem de araca LPG sistemi taktırama olacak iş değilVW ni anlayamıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.