Şimdi Ara

VPN En iyisi ? En güvenlisi ? En ucuzu? ÇOK ÖNEMLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    VPN Yasaklı sitelere griş ve özellikle video izlemek için kulanıyorum.
    Bazı tor - Deep web sitelerinede girebilirim.

Vpn lerin güvenilir olmadığını ve veri sızdırdığını okudum.Özellikle devletler bazında gerekirse takip edilebileceğini yani aslında hiçbir gizleme yapmadığını gördüm.

Şimdi konunun uzmanlarından destek istiyorum

1.En iyi vpn hangisi?
    2.En güvenli vpn hangisi? Kesinlikle asgari düzey gibi çok güvenli olmalı.Yoksa bu bir hayalmi?
    3.En ucuz VPN hangisi? Bi açıklama Valal ben virus programlarının triallerini sırasıyla kura-sile baya bi idare ediyorum.Norton sil eset yukle esti sil karpersky yukle vb...Bu vpn triallerini beleşe getirerek kullanabilirmiyim bir süre.Hangilerinde var şuan.

Opera vpn kulanıyorum ama çok yavaş.artık dayanamıyorum.

Ayrıca tor ve deep web de vpnsiz bağlanmıyor.Bu konuda napabilirm.bağlantı kurma aşamasında takılıyor.

• hiçbirisi. para verecekseniz digitaloceandan aylık 5 dolara server kiralayın. openvpn kurulumunu yapın. gigabit hıza sahip güvenli vpniniz hayırlı olsun.

tora girememe sebebiniz de türkiyede yasaklı olmasıdır. vpn açtıktan sonra tora giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguz298 -- 26 Ağustos 2019; 17:23:23 >
  • Güvenilir değillerdir fakat Windscribe ve Seed4Me'ın hızları güzel. Seed4Me'den Bulgaristan'a bağlanıp 1080P donmadan kullanılabiliyor. BİZ TABİ Kİ WIKIPEDIA İÇİN KULLANIYORUZ EROTİK SİTELER HARAM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone için en iyisi VPN 360
    tek geçerim.
    site girişlerinde yavaşlama olmuyor. TEk tuşla giriliyor. ücretsiz sadece connect dediğin zaman reklam çıkıyor onuda alt tuşa basarak kapatıyorsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.