Şimdi Ara

VoWifi Turk Telekom (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.708
Cevap
24
Favori
129.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    vowifi da sms gidip geliyorsa benim için güzel olacak sırf onun için geçiş yapıyorum.
  • bahoiz kullanıcısına yanıt
    SMS alıp gönderme var turkcellde. Sorun yaşamazsınız. Hayırlı olsun şimdiden 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonum wovifi calismamaya basladi, hizmeti kapatip iphone telefonla tekrar sms yolladim, duzeldi.

• teşekkürler, hattım bugün açıldı ve vowifi yi aktif etim, 1 dakika sonra mesaj geldi aktive olduğuna ilişkin. Anında denedim aranabiliyor, arayabiliyor, sms atabiliyor ve alabiliyorum. Bir hafta içinde Türkiye'deki tüm operatörleri denemiş oldum bu açıdan. Ve düzgün çalışan tek operator Turkcell imiş anladım :)
    Turkcell o konularda çok iyi. Tek kötü olduğu yer fiyat :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Normalde vowifi kullanmam bende, çünkü ihtiyaç duymadım. Maşallah çekmediği yer olmadı şimdiye kadar.

Senin mesajından sonra bi deniyim dedim, açtım uçak modunu, wifi bağlandım, vowifi açtım ve 2-3 saniyede aktif oldu.

VoWifi Turk Telekom

Pahalı mahalı ama hizmeti çok iyi.

TT evimde çok çelimsiz, sinyali dalgalı. Vowifi çok işime yarayabilirdi. Cihaz desteği çok az, destekleyen cihazla falan uğraşmak saçma. Bu hizmeti veriyorsan aynı Turkcell gibi çok geniş cihaz havuzun olmalı.

• Nazar değmesin Turkcell de 3 gündür sorunsuz çalışıyor vowifi ve volte. Bu konudaki son mesajım. Herkese teşekkür ederim.
  • Merhaba,

Türk Telekom wifi aramada çağrı, sms gelmiyor ama çağrı yapabiliyor ve sms gönderebiliyorum. Çözebilen var mı?

cihaz iphone 7
  • aXaray68 kullanıcısına yanıt
    Turkcell'e geçecen vodafon telekom vowifi sıkıntılı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lexco

Turkcell'e geçecen vodafon telekom vowifi sıkıntılı
    Turkcell de var evde cagri geliyor gidiyor ama ses kalitesi iyi değil. Iyice kotulesmeye başlayınca whatsapptan ariyorum daha iyi ses oluyor.
    (35/5 mbps fiber internet var)

• Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Huawei Mate 20 X'mi kullanıyorsunuz,bende kullanıyorum ama ne Turkcell'de ne Türk Telekom'da WoWIFI desteği vermiyor operatörler siz nasıl açtırdınız?ben kayıt olmak istediğimde cihazınız desteklemiyor diyor

• Hakan1623 H kullanıcısına yanıt
    Troller den turkcell de sorunsuz kullanılıyor diyenler vardı birde

Sim kartı destekleyen cihaza takıp aktifleştir dikten sonra kendi telefonununuza takıp deneyebilirsiniz

olay modem / ayarları yada sabit internet servis sağlayıcı kaynaklı olabilir, iphone+turknet+vodafone kullanıyorken bir dönem gitmişti ve uzun bir zaman vowifi gelmedi 6 ay kadar bu kombinasyon çalışmıyordu, arada teyit için başka operator hotspot yapıyordum o zaman çalışıyordu, anladımki sorun telefon/gsm operatörü tarafında değil..
  • Aynı modem, aynı ISP hatta hattım 1 aydır düşmedi modem arayüzünde 1 aydır aynı hatta bağlı olduğum yazılı,
    vodafon ve Turktelekomda söylediğim sorunları yaşadığım halde 1,5 haftadır turkcell de hiç bir sorun yaşamıyorum.

Ayrıca vodafon ve turktelekom kullanırken 3 farklı komşunun wifi bağlantısı ilede denemiş ve sorunun devam ettiğini görmüştüm (ben turknet, komşularım turkcell, vodafon ve tt internetini kullanıyorlar)

Benim için önemli bir özellik çünkü evin alt katında oturuyoruz ve burada hiç bir servis sağlayıcının gsm sinyalleri gelmiyor.

Şu anda normal gsm kullanıcılarının kullandığı kadar rahatım, çekmeyen bilmez sıkıntıyı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahoiz -- 2 Ekim 2020; 15:56:40 >
  • VoWifi Turk Telekom

VoWifi Turk Telekom

M30s e wifi arama da geldi galiba. Ama ayarlar - bağlantılarda wifi arama seçeneği çıkmıyor. Şu anda wifi bağlantısı kullanamıyorum akşam evde deneyecim birde bakalım

• Şahsen Ş kullanıcısına yanıt

Telefonu birkaç kere açma kapama yaptım ama aktif olmadı. Uçak moduna aldım denedim olmadı. Ayarlarda Wifi arama ibaresi yok telefonda. Sanırım yine fiyasko

• Telefona güncelleme gelince çalışır

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Telefona güncelleme gelince çalışır

Hocam anroid 10 a mı yükseltmem gerekiyor. Eğer öyleyse hiç gerek yok. Çünkü bu telefonda çok sıkıntı yaşayan var android10 da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şahsen -- 13 Ekim 2020; 20:22:37 >
  • Şahsen Ş kullanıcısına yanıt

Operatör güncellemesi varsa çalışır Android 10 da

• Lg g7 de android 9 da çalışmıyordu. Android 10 güncellemesi yapıldı, kablosuz aramayı aç diyorum ama bir türlü wowifi çalışmıyor. Turkcell ve vodafone da otomatik geçerdi wovifi ye

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.