Şimdi Ara

VoWifi Turk Telekom (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.709
Cevap
24
Favori
129.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Iphone da mesaj attım mi 9 da kullanıyorum online işlemlerden telefon ayarlarına gitmezsen sorun olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mi 9, mi 9se' de arama alabilen var mi ? vowifi aktif, arama yapılıyor ama arama gelmiyor.

• Hocam arkadaşın Note 9S telefonundan online işlemlere girdiğimiz zaman volte ve vowifi için uyumlu değil yazıyor. Cihaz Türkiye cihazı. Başka bir telefona takmadan aktif etme yöntemi yok mu bu işi

• zero fear kullanıcısına yanıt
    9s De
    mi 12 yüklenince destek olabilir belki

Benim bildiğim başka yok Telekom sisteminden wo fiyi açılması lazım hizmet anlaşması kabul etmeni istiyor

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Evet A3 2017'ye takip aktif ettim volte şakır şakır çalışıyor
    Telekom'un listesinde hem vowifi hem volte desteği gözüküyor 9S için ama anlamadım bu işi. Dediğiniz gibi MIUI 12 sonrası denemek lazım.

• zero fear kullanıcısına yanıt
    Siteyi ya güncellemiyorlar ya da sistemlerinde sorun var mi9t desteklemiyor
    ama mi 12 de tanıyor cihazı

VoWifi Turk Telekom

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Bugün yarın gelir güncelleme inşallah problem çözülür

• samuel34 S kullanıcısına yanıt
    Mi 12 mi yüklü birde modem config ayarlarından seçtin mi

• faturasızdayken hem volte hem de wo-wifi' yi kullanabiliyordum. faturalıya geçtim ikisi de deaktif oldu. mobil uygulamadan açmaya çalıştığımda işlem gerçekleştirilemedi, daha sonra deneyiniz uyarısı çıkıyor. internet online işlem merkezinden yapmaya çalıştığımda talebiniz alınmıştır uyarısı çıkıyor ancak onay mesajı gelmiyor. iki kez müşteri hizmetleri ile görüştüm. müşteri hizmetleri açtık, size onay sms' si gelecek diyor ancak gelmiyor. bu sorunu nasıl aşabiliriz? evde de iş yerinde de türk telekom az çekiyor. bu nedenle özellikle wo-wifi benim için çok gerekli. sorunu nazıl çözebilirim?
  • sarslan724 S kullanıcısına yanıt
    Reis aynisi bendede oldu faturasizken faturaliya gectim volte vowifi deaktif oldu musteri hizmetleri actim diyor ama bos acmamis genel olarak volte ile vowifide sorun var basvurunuz isleme alinmistir oyle kaliyor onay sms felan gelmiyor

• VoWifi Turk Telekom

Se 2020. Web sitesinde uyumlu görünüyor. Kullanabiliyordum ama sıkıntı yaşıyordum. Devre dışı bıraktım. Şuan aktif edemiyorum. Desteklemiyor diyor. Müşteri hizmetleri aradım desteklemiyor diyor. Kullandığım özelliği kapattım geri açamıyorum.

• Note 8 pro da vowifi kullanmanın bi yolu var mı? Miui 12 yüklü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba.

Ben bu konuya yazmayı unuttum ama wifi aramasını telefonumda denemiş ve çok memnun kalmıştım. Tekrar denediğimde yeniden yazayım bu konuya düşüncelerimi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: fafa1236

Se 2020. Web sitesinde uyumlu görünüyor. Kullanabiliyordum ama sıkıntı yaşıyordum. Devre dışı bıraktım. Şuan aktif edemiyorum. Desteklemiyor diyor. Müşteri hizmetleri aradım desteklemiyor diyor. Kullandığım özelliği kapattım geri açamıyorum.
    Başka bir telefonda Wi-Fi arama etkinleştirdim. Şuan se2020 telefonumuzda sorunsuz kullanıyorum. Ancak çok kopma oluyor. Turkcell de bu şekilde değildi.

• nisan 2020 demi açıldı bugün sms gönderdiler öyle haberim oldu bunu bekliyordum bizim evde pek çekmiyor çünkü türk telekom. bu sayede evde çekmese bile sorun değil vowifi sayesinde :D
  • 5555'e wifi arama yazıp gönderince telefonunuz desteklemiyor diye mesaj geliyor. telefon gm5 plus.
  • Ben kullandığım vakit vowifi yoktu. Şimdi daha geçilesi bir operatör olmuş TT.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 31 Ağustos 2020; 8:50:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum memnunum hocam. Bir sorunla karşılaşmadım. Wifi arama iyi çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 31 Ağustos 2020; 19:28:41 >
  • P smart 2018 de Türk Telekom wovifi destegi yok mu arkadaşlar?

• burinyo35 B kullanıcısına yanıt
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/4-5g/hd-gorusme-ve-wifi-arama.html

Cihaz listesi burada yer alıyor.
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.