Şimdi Ara

VoWifi Turk Telekom (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.709
Cevap
24
Favori
129.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Redmi note 9 pro kullanıyorum vowifi simgesi görünmesine rağmen bazen ne aranabiliyorum ne arayabiliyorum, daha önce (1 hafta kadar önce) iphone 6s plus kullanıyordum ondada aynısı oluyordu.Çözüm bulamadım. çözüm bilen varsa sevinirim. Gerçi ben bugün itibarıyla Vodafone a geçtim, bakalım ne olacak, ama eşimdeki telefonda da aynısı oluyor. Çözüm varsa çok sevinirim.
  • bahoiz kullanıcısına yanıt
    9 pro destek verilen telefonlarda yok destekleyen telefonlarda servisi açıp kullanmayı deneyebilirsin .
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Yanıtınız için teşekkürler ancak sanırım yanlış anlaşıldım yada yanlış anlattım durum şu: Hattım daha önce iphoneda vowifi ye tanımlandığı için kullanabiliyorum. Ama sorun zaman zaman vowifi simgesi görünmesine rağmen aranamamam. bazen gelen çağrı için telefon çalıyor, bazen çalmıyor arayan kişiye ulaşılamadığım söyleniyor, o telefonu kapatır kapatmaz "aradığınız telefon şu an ulaşılabilir " mesajı geliyor ama tekrar arasada yine ulaşılamıyorum. Bu hem iphone da oluyordu hemde şimdi xiaomi de oluyor. Sim karttla ilgisi olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahoiz -- 11 Eylül 2020; 16:36:3 >
    telefona destek vermediği için telekom
    bende olanı söylüyorum sende de aynı oluyordur muhtemelen
    telefon çekmediği zaman wo wifi aktif ise seni arayan kişi 4g volte üzerinden ararsa telefon çalıyor

3g yada 2 g de aradığında ulaşılamıyor diyor .

telefon çekip wo wifi simgesi varsa yine ulaşılabiliyor sorun olmuyor
  • Bundan bir hafta önce destekledikleri iPhone 6s plus ilede aynı sorunu yaşıyordum.
    Buna dayanarak son bir soru. Neden 3g ve 2g aramalarında vowifi kullanan kişiye ulaşılamıyor? Çünkü kendi sitelerinde 4g veya volte ile aranmalısınız diye bir yazı bulunmuyor. En azından durum bu ise o sayfaya bununda yazılması gerekir bence. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahoiz -- 12 Eylül 2020; 9:43:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu biraz çorba olmuş,vowifide sizi arayanın 2g, 3g, 4g, 5g, sanal voip numara vb ne olduğunun hiç bir önemi yok, tek bir olay var operatörün santraline baz istasyonu üzerinden değil internet üzerinden ulaşmanız.

yaşadığınız sorun telekomun beceriksizliğinden, yada internet bağlantınızdan kaynaklanıyordur, bir dönem bendede oluyordu, aynı olay, sonra düzeldi, arayan kim smsi geldiği için fazla önemsemedim...
    4g ip tabanlı veri akışı olduğundan arıyor olabilir teknik bilgim yok o kadar tam nedenini de bilmiyorum desteklediği telefonlarda denemedim onlarda sıkıntısız çalışabilir .
  • Evet Vodafone a geçtim 1 gündür kullanıyorum bu kezde başka bir sorun çıktı yeni operatörde. SMS alıyorum, gelen aramalar tamam, giden aramalar tamam bu kezde sms alamıyorum bariz bir şekilde hiçbir gelen sms bana ulaşmıyor :) sadece denemediğim turkcell kaldı onuda 3 ay sonra deneyebileceğim.
    Turkcell'de voWiFi ile SMS alınabiliyor.

3 ay derken? Numara taşımada 3 ay sınırı yok. Dilediğiniz zaman taşıyabilirsiniz. Yeni hat alımlarında geçerli o

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AAD4AAA61

Turkcell'de voWiFi ile SMS alınabiliyor.

3 ay derken? Numara taşımada 3 ay sınırı yok. Dilediğiniz zaman taşıyabilirsiniz. Yeni hat alımlarında geçerli o
    Süper o zaman, hemen bugün başvurayım o halde. Teşekkürler.
    Az önce yan hattımı uçak moduna alıp voWiFi açtım, sonra kendi hattimdan mesaj gönderdim. Alınıyor, göndermeyi denedim. Gönderiliyor.

Yani Turkcell SMS alım/gönderme sorunsuz.
    Kalite

• Telefonunuz ne marka? Teşekkürler.
    Vodafone sms i desteklemiyor aslında bi sorunsuz vodafone de çalışıyor sistem direk oda sms desteklemiyor :)

Telekom ve turkcell de var sms alıp gönderme
    S10 ve A30s

Turkcellde ne gibi bir sıkıntı var acaba? arama mı gelmiyor , gitmiyormu? arada sırada sorun mu yapıyor? Bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.
    Turkcell'de hiçbir sorun yok Volte ve VoWiFi hizmetinde

Bazı telefonları tanımıyor
    Tanımıyor derken? Türk Telekomdan daha geniş cihaz kapsaması var?

• :) evet bugün turkcell e başvurdum hat taşıma için, 2-3 gün vodafone kullanmış olacağız hat aktarılırsa. Bakalım Turkcell nasıl çıkacak vowifide benim için.
    Sorunsuz çalışıyor yıllardır. Wifia baglandiktan 1 saniye sonra ekranda hemen çıkıyor Turkcell vowifi yazısı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.