Şimdi Ara

VoWifi Turk Telekom (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.708
Cevap
24
Favori
129.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Paul Doany e twitter üzerinden vowifi için bende yazdım. Gelen cevap bu oldu.

VoWifi Turk Telekom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9ECA073BC -- 9 Aralık 2017; 17:7:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 7 - 7+ da Volte açınca ulaşılamama sorunu yaşayan var mı? Samsung s7 kullanırken hiç böyle birşey olmamıştı.
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    bende sıkıntı yok
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Cihazı ilk kullanmaya başladığım zaman günde bir iki kez ulaşılamadı mesajı geliyordu. Şimdi sıkıntı yok gibi
    yazılım ve bölge kaynaklı olabilir
    voltede görüşme yaparken netten gidiyor mu bilginiz var mı
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Gitmiyor sanırım. ilk çıktığı zamandan beri kullanıyorum bir eksilme olmadı paketimde.
  • Bi nevi boşuna bekleme demiş yani. Turkcell ve Vodafoneun 2-3 ayda (belki daha da kısa sürede) verdiği hizmeti, -sanki her yerde çok iyi çekiyormuş gibi- 20 ay geçmesine rağmen vermiyorsa fazla umutlanmamak lazım.

• Vowifi'a Turkcell ve Vodafone'dan çok Türk Telekom kullanıcılarının ihtiyacı var ama adamlar basit bir yazılımsal özelliği aktif etmekten inat ediyorlar. Kendileri bilir.
  • Yeni bir konu açıp, bu konuda kullanıcıları bilgilendirip tepkileri çekmeye çalışsak ve sonrasında Türk Telekomu şikayet yağmuruna tutsak nasıl olur?
  • f.danis F kullanıcısına yanıt
    senin tepki vermen adamların umrunda değil ki onlar ne zaman isteseler yapar boşuna kendinizi yıpratmayın hala su sözümün arkasindayim bir forum duzelmez iki vowifi gelmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2018 oldu hala bekliyoruz. Sirf bu yuzden sanirim hattimi turkcelle tasiyacagim. Basit bit geri kalma degil bu, ayrica voWIFI olsa da olur olmasa da olur bi ozellik de degil, bazilarimiz icin surekli kullanilacak onemli bir ozellik. Boyle bir teknolojiyi sifirdan ortaya koymalarini beklemiyoruz, adamlar yapmis onlerine koymus zaten, bir guncellemeyle kullanmamiza izin verecekler. Bence ya yurtdisinda konusurken gelen faturalari ortadan kaldirmak istemiyolar ya da gercekten cok aciz bir alt yapi ekipleri var. Hangisi daha kotu bilemiyorum ama tekrardan, ucuz servise talipsen kalitesiz hizmeti kabul edeceksini gormus ve ogrenmis olduk. Az para vereyim ama kaliteli olsun, olmuyor maalesef. Bu ilkeyi bize hatirlattigin icin tesekkurler turktelekom
  • f.danis F kullanıcısına yanıt
    ben yazdim sen de yaz bence. Takarlar takmazlar yine de biz kullanici olarak talebimizi iletelim.
  • Türk Telekom da vowifi hakkında herhangi bir gelişme oldu mu? yıl 2018 oldu hala destek veremiyor yazık vallahi
  • SİO HAZRETLERİ BANA DA CEVAP VERDİ

VoWifi Turk Telekom
    Hocam bende problem yaşamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: uykusuzinsan

Hocam bende problem yaşamıyorum.

Türk Telekom da VoWIFI'yi aktif şekilde kullanıyorum mu diyorsun yani hocam
  • uykusuzinsan kullanıcısına yanıt
    Cihazınız qualcomm modemli mi acaba? Türkiye’den alınma mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hsyn_911 kullanıcısına yanıt
    Hayır arayınca ulaşılamama problemini yaşamıyorum.

Tr cihazı hocam. Modeme nasıl bakıyoruz ?

• uykusuzinsan kullanıcısına yanıt
    Verizon, Sprint ve operatörlerden bağımsız (SIM-Free) cihazlarda Qualcomm modem kullanılıyor. T-Mobile, AT&T ve Telstra operatörleri ile satılan cihazlarda ise Intel modem kullanılıyor. Intel modeme sahip iPhone 7’ler A1178 ve A1784 serisine sahip. Bu seri numaraları cihazların arkasında yazıyor.

Qualcomm modeme sahip iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri A1660 ve A1661 seri numaralarına sahip.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.