Şimdi Ara

VoWifi Turk Telekom (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.708
Cevap
24
Favori
129.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: perSNN

Yalnız bu tür özellikler genelde apple da ya hiç olmuyor ya da sonradan geliyor ya da ilerki modellerinde oluyor.

Bu arada türkcell hattım da note 5 telefon kullanıyorum. VoWifi var. Türktelekom a geçmeyi düşünüyorum ama VoWifi olmadığı için geçmiyorum. VoWifi bizim çok işimize yarıyor. İş yerinde ve evimde sınırsız ve akn siz internet var. Ayrıca uçakta falan da şebekeyi kapatıp wi-fi üzerinden telefon görüşmesine olanak sağlıyor. İş yeri deli gibi beton yığını zaten şebeke çekmiyor. Wi-fi olmasa hattı alt katlarda falan kullanamayacağız. Baz istasyonu kurana kadar bir güncelleme yayınlasalar olay bitecek halbu ki. Bu sayede yurt dışına çıkınca da kullanabileceğiz telefonumuzu. Yeterki wi-fi bulalım. Oysa şimdi yurtdışına çıkarken telefonu almıyorum bile yanıma. Bı tablet alıp gidiyorum.

dediklerinize aynen katılıyorum.

Gerek uçak seyahatleri, gerek yer altında bulunan arge çalışma alanları vs. hepsinde aynı sorunu yaşıyorum. Şirket hattım neyseki türkcell. Fakat kişisel hattım kapalı durumda oluyor genel bu yüzden.

Ek olarak gecikme sorunun maalesef apple ile ilgisi yok. Apple iPhone 5C den beri bu özelliği sağlıyor. Problem Türk Operatörlerinde...

• quote:

Orijinalden alıntı: f.danis

quote:

Yalnız bu tür özellikler genelde apple da ya hiç olmuyor ya da sonradan geliyor ya da ilerki modellerinde oluyor.

Bu arada türkcell hattım da note 5 telefon kullanıyorum. VoWifi var. Türktelekom a geçmeyi düşünüyorum ama VoWifi olmadığı için geçmiyorum. VoWifi bizim çok işimize yarıyor. İş yerinde ve evimde sınırsız ve akn siz internet var. Ayrıca uçakta falan da şebekeyi kapatıp wi-fi üzerinden telefon görüşmesine olanak sağlıyor. İş yeri deli gibi beton yığını zaten şebeke çekmiyor. Wi-fi olmasa hattı alt katlarda falan kullanamayacağız. Baz istasyonu kurana kadar bir güncelleme yayınlasalar olay bitecek halbu ki. Bu sayede yurt dışına çıkınca da kullanabileceğiz telefonumuzu. Yeterki wi-fi bulalım. Oysa şimdi yurtdışına çıkarken telefonu almıyorum bile yanıma. Bı tablet alıp gidiyorum.

dediklerinize aynen katılıyorum.

Gerek uçak seyahatleri, gerek yer altında bulunan arge çalışma alanları vs. hepsinde aynı sorunu yaşıyorum. Şirket hattım neyseki türkcell. Fakat kişisel hattım kapalı durumda oluyor genel bu yüzden.

Ek olarak gecikme sorunun maalesef apple ile ilgisi yok. Apple iPhone 5C den beri bu özelliği sağlıyor. Problem Türk Operatörlerinde...

Evet, bir tane de Türk Telekom hattım var,.oğunlukla off durumda ve vowifi hizmetine geçmedikleriiçin onda yıllar önce 500 lira verip aldığım bir cihazı, internetsiz aketlerde ayda 10 liraya falan kullanıyorum. Oysa Note 5 cihazımla ki muhtemelen note 8 de alacağım, her 2 hattımın da TürkTelekom'da olmasını tercih ederdim, bu sayede ailemle falan yurtdışı seyahetlerimde vowifi üzerinden konuşabilirdim. Onlar yaşlı insanlar akıllı telefon kullanamıyorlar, whatsapp falan nedir bilmezler, ayda 10 liralık bir paket onlara yetiyor. Ne yazıkki ben de vowifi olmayınca ayda 10 liralık bir paketle idare etmek durumunda kalıyorum.

• perSNN kullanıcısına yanıt
    konuyu üstte tutmak için tüm Türk Telekom müşterilerinden yardım istiyoruz
  • quote:

Aynen sırf onun için de yazıyorum :) TürkTelekom'a VoWifi gelsin Note 5 ve sonrası telefonlar destekliyor :)
  • quote:

quote:

Aynen sırf onun için de yazıyorum :) TürkTelekom'a VoWifi gelsin Note 5 ve sonrası telefonlar destekliyor :)

İnsanlar aslında biraz bilse bu özelliği, eminim fazla kişi kullanacaktır. Çünkü herkesin evinde wifi var artık. Fakat çoğu kişi, evinde telefon çekmediği için dert yanıyor...

Bu özelliği bilseler kesinlikle bu konu en üstten düşmez :) DH Türk Telekom Halkı

• @Mylove Hocam ilk mesajı düzenler misiniz?
    VoWifi hakkında kısa bir bilgi verip, konunun desteklenmesi açısından insanların konuyu üstte tutması için bir metin yazarsanız iyi olacak. İlk mesajda bilgi veya bişey olmadığından insanlar anlamıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f.danis -- 8 Eylül 2017; 0:57:34 >
  • quote:

quote:

quote:

İnsanlar aslında biraz bilse bu özelliği, eminim fazla kişi kullanacaktır. Çünkü herkesin evinde wifi var artık. Fakat çoğu kişi, evinde telefon çekmediği için dert yanıyor...

Bu özelliği bilseler kesinlikle bu konu en üstten düşmez :) DH Türk Telekom Halkı

İnsanlar bilse bu özelliği TürkTelekom'un fiyatları da uygun. İnternet bulduğun her yerde teelfonla istediğin yeri hatta yurtdışından bile arayabilirsin. üstelik normal arama yaparmış gibi, dakikan varsa da oradan düşüyor. Eski müşterilere bir de kampanya yapsa varya işte o zaman bir kez daha rekor kırar firma aslında :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

İnsanlar bilse bu özelliği TürkTelekom'un fiyatları da uygun. İnternet bulduğun her yerde teelfonla istediğin yeri hatta yurtdışından bile arayabilirsin. üstelik normal arama yaparmış gibi, dakikan varsa da oradan düşüyor. Eski müşterilere bir de kampanya yapsa varya işte o zaman bir kez daha rekor kırar firma aslında :)

Aynen öyle hocam. İnternet heryere giriyor artık. Gelecek teknolojide zaten sim kavramıda kalkıcak artık. Telefonlar üzerinden telekominikasyon firmalarına login olup kullanacağız :)

• 5S için ne Vodafone ne de Turkcell destek vermiyor inşallah Turk Telekom destek verir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F.U.

5S için ne Vodafone ne de Turkcell destek vermiyor inşallah Turk Telekom destek verir.

iOS sürümünüz nedir hocam? Güncel sürümdeyseniz almanız gerekir, Türkcell için
  • f.danis F kullanıcısına yanıt
    iOS 10.3.3te iken ve Turkcell’deyken WI-FI ile Arama kısmı aktifti ama olmuyordu. Numaramı Turk Telekom’a taşıdım ve iOS 11 betadayım şuan

• quote:

Orijinalden alıntı: F.U.

iOS 10.3.3te iken ve Turkcell’deyken WI-FI ile Arama kısmı aktifti ama olmuyordu. Numaramı Turk Telekom’a taşıdım ve iOS 11 betadayım şuan

Bu sorunu Turkcell'e bildirdiniz mi? aslında bildirseniz çözülebilirdi belki..
    Turkcell’e BiP üzerinden bildirdim “Şebekemizce VoWiFi ve VoLTE teknolojilerini kullanmakta olduğunuz Apple iPhone 5S modeli desteklememektedir” cevabını aldım.

Kesinlikle konuyu üstte tutmalıyız ve gerekli yerlere mesaj atalım sürekli. Ben Vodafone da iken bu konu için çok uğraştım ve sonunda sonuç aldım Türk Telekom da da bunu yapabiliriz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türk Telekom mobil ve Note 5 kullanıcısı olarak bu özelliğin bizlerede gelmesini dört gözle bekliyoruz.

• Turk telekomdan bir halt olmaz, teknoloji özürlü vodafone bile bu ozelligi getirdi.

• Konu sahibi arkadaşın, ilk mesajı güncel ve ilgi çekici hale getirmesi şart..
  • ios 11 ile wowifi kesin gelir diyordum ama telekom gerçekten on para etmez bir firma olduğunu benim gözümde resmen kanıtlamış oldu
  • Bu vowifi ile ilgilenmeyecek heralde Türk Telekom.Twiterdan soralım bakalım.Şebeke sorununa çözüm olurdu, bunlar yurtdışında ücretsiz konuşmasınlar diyerek guncellemiyor olabilir mi?

• Türk telekom berbat bir kurum
    Avea ile birleşince mecburen telekomlu oldum.
    600 TL cayma bedeli verdim. vodafone geçtim.
    Türkcell daha iyi ama oda çok pahalı.
    wo wifi ye gelince ios 10.3.3 de ve 11 de çalışıyor
    Düşünsenize Dubaide ya 100 tl verip paket alacaksınız yada whatsappdan arama yapmaya çalışacaksınız
    whatsapp kullanmayan birisini aramak ise sıkıntılı (akıllı telefon kullanmayan birisini aramak)
    iphone da ayarlar da telefona tıklayıp wifi ile aramayı açınca wifi varsa yurt içi dakikalarınızla çatır çatır konuşuyorsunuz !
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.