Şimdi Ara

VoWifi Turk Telekom (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.708
Cevap
24
Favori
129.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yalan demedim. Sadece troll olabileceğini söyledim, çünkü vowifi olayı hiç kimse de aktif değil.
  • evet turktelekomda taahhütümün bitmesine son 91 gün. sonra ver elini vodafon yada turkcell.
  • bugün itibariyle Vodafone a geçiyorum, Türk Telekom böyle giderse 5g de değil 7g de 4g hizmetlerini tam vermeye başlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crowler -- 21 Ocak 2020; 23:25:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sözde kasım 2019 da ay sonunda geliyor deniliyordu ocak 2020 bitecek neredeyse daha hala ortada net bir şey yok. 33 gün kaldı tahhütün bitmesine ondan sonra 10.000GB 5000 DK 10.000 SMS 35 Tele de dese daha geçmem bitmiştir.
    hem vestelcell diye bir şebeke operatörü daha çıkıyormuş belki o daha avantajlı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahoiz

vestelcell çıkmıyor.:
    https://www.kamupersoneli.net/teknoloji/vestel-den-vestelcell-aciklamasi-gsm-operatoru-h85304.html
    Evet ya çıkmıyormuş... bir an beklenti içerisine girdik.
  • executive44 kullanıcısına yanıt
    Az önce bakan açıklama yaptı yeni bir uygulama yapacağız 4 operatör kullanacak ne anlama getirdiyse

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutalvarol

Az önce bakan açıklama yaptı yeni bir uygulama yapacağız 4 operatör kullanacak ne anlama getirdiyse
    Bu bakanların her dediğini çokta ti ye almamak lazım.
  • Laf olsun torba dolsun bir açıklama, en yapabilecekleri şey boyle durumlarda o bölgeler için ulusal roaming vermek olabilir geçici olarak ancak onda da operatörlerin santralleri çökerse buda işe yaramayacaktır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bende 1 haftadır Mi9 t cihazım da vadofone hattımla evdeki Türk Telekom vdsl wifi ile wowifi simgesi görmeye çalışıyorum bazı forumlar dahil bakmadığım konu kalmadı ama dün işim gereği Safranboluya gittim kaldığım otelin kullanmış olduğu Türk Telekom wifi ye bağlandığım da wowifi simgesi geldi arama yaptım ve arana bildim anlamadığım konu modemde Bi ayar mı yapılması gerek acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Zileli1

Arkadaşlar bende 1 haftadır Mi9 t cihazım da vadofone hattımla evdeki Türk Telekom vdsl wifi ile wowifi simgesi görmeye çalışıyorum bazı forumlar dahil bakmadığım konu kalmadı ama dün işim gereği Safranboluya gittim kaldığım otelin kullanmış olduğu Türk Telekom wifi ye bağlandığım da wowifi simgesi geldi arama yaptım ve arana bildim anlamadığım konu modemde Bi ayar mı yapılması gerek acaba

mesele zaten kullandığın hat.vodafone ve turkcell destekliyor.tt desteklemiyor.kullandığın wifi önemli değil orada.evde uçak moduna al.wifi aramasını aç çalışır büyük ihtimalle.bir de telefonun yurtiçi kayıtlı mı yoksa ötekilerden mi . onlara ayrı bir ayar daha gerekiyor diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asertyu -- 9 Şubat 2020; 3:41:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bahoiz

vestelcell çıkmıyor.:
    https://www.kamupersoneli.net/teknoloji/vestel-den-vestelcell-aciklamasi-gsm-operatoru-h85304.html
    biraz akıl,vestelde minimum 5 milyar $ yatırım yapacak para mı var?tabiiki sanal operatör olacak.
  • Kardeşim denemediğimiz şey kalmadı uçak modu ile alakalı değil wifi ile alakalı ev wifi lerine bağlandığımda olmuyor 5 6 tane değişik ev dükkan bağlandım olmadı sorum modemle alakalı
  • Zileli1 Z kullanıcısına yanıt
    Evde süperonline yada Vodafone Wi-Fi mi kullanıyorsun

• Alcatel 3 marka bir telefon aldim internetten. Turkcell vowifi destekliyor kullanabilirim diye. Gelen telefonda Turk telekom programlari var. Herhalde TT firmware yuklu. Adamlar usenmemis vowifi ozelligini falan kapatmislar telefonun. Menude cikmiyor. Tamam sunma ama ozelligini neden kapatiyorsun.
  • Vowifinin maliyeti yüksek mi ondan mı yapmıyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gün itibarı ile Samsung Galaxy S9+ telefonuma android 10 güncellemesi geldi. Wifi ile arama telefonda etkinleşti. Wifi ile aramayı açtığımda normal modda ve uçak modunda aramada yapamadım gelen aramada telefon kapalı gözüktü. Hattım Türk Telekom anlaşılan lansman yapılmadan wifi ile arama vowifi hizmeti devreye girmeyecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi security23 -- 13 Şubat 2020; 22:29:6 >

• security23 S kullanıcısına yanıt
    android 10 güncellemesi alan samsung m20 cihazında da durum aynı bu konuda bi arkadaş paylaşmıştı.

• Demekki turk Telekom vowifi aktif. Ama güncellemeleri vermeden kullanılamıyor. Root atarak EFS dosyaları değiştirerek çoğu modele uyarlanıyormuş. İnşallah yardımcı olacak birileri çıkar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gulnare G kullanıcısına yanıt
    Turk telekom vowifi henüz aktif değil. Güncel yazılımlarda özelliği hazırlıyor olabilirler veya tamamen Samsung Android 10 güncellemesi ile ilgili de olabilir. Henüz lansman falan da yok güya olacak ama!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasvet-efza -- 14 Şubat 2020; 0:11:7 >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.