Şimdi Ara

VoWifi Turk Telekom (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.708
Cevap
24
Favori
129.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kaç aydır beceremediler vowifi için mi lansman yapacaklar! Sanmam. Erişim noktası ayarlarından bakma imkanı olan varmı? Ims eklenmiş mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gulnare -- 14 Şubat 2020; 9:23:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gulnare G kullanıcısına yanıt
    Sanmiyorum hazir olsa ioslara hemen verilir basitce.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı hizmeti bende bekliyorum. açıklanan bilinen bir tarih var mı?
  • gülrengi kullanıcısına yanıt
    Twitter üzerinden Yusuf kıraç'a sorabilirsiniz. Daha önce Kasım sonu demişti.

• kasvet-efza kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim
    gülrengi kullanıcısına yanıt
    ben sordum lansman diyor. lansman da lansman...

lansman ne zaman dedim cevap yok :) hattımı vowifi gelirse taşıcam TT ye. evde çekmiyor maalesef. tcell ile de taahhüt bitiyor. mecbur vodafone’a kalıcam vowifi yakın zamanda gelmezse

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yusuf kıraç mı diyor lansman diye

evet twitter DM den cevap verdi

• gönderdiği cevabı burada paylaşmanız mümkün mü?

• Ne zamanmış lansman benim mesajı okuyup cevap vermedi hocam

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DinDjarin -- 17 Şubat 2020; 21:14:17 >
  • O zaman Twitter hesabı olan arkadaşlar sizde dm üzerinden lansmanı sorun

• bu saaten sonra hiç getirmeseler daha şık olur, biz prensip olarak karşıyız fln deseler daha şık olur...
  • ceo yakin zamandaki bir konuşmasında yanlış hatırlamıyorsam Mart ayında 2020ye dair yeni stratejilerini açıklayacağı bir basın toplantısı yapacagini söylemişti, o zaman açıklanma ihtimalini yüksek görüyorum fakat başka bir tarihte tamamen ayrı bir lansman da yapılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boyzof -- 18 Şubat 2020; 11:21:21 >
  • ŞükürTaahhüdüm bitti direk taşıdım hattı. Türk telekom macerası artık bitmiştir benim için
    bu saatten sonra turk telekoma vowifi gelirse Ekime gelmezse Kasıma kadar yolu var.
  • akşam haberlerde geçti, artık operatörler volteyi destekliyormuş ulaştırma bakanlığı istemiş filan. bu sayede internet görüşmesi olarak yüksek ses kalitesiyle görüşme yapılacak ve afet zamanlarında baz istasyonları kitlenmeyecekmişmiş miş.

komik geldi haber yıllardır olan ve kullanılan bi teknoloji sanki devlet şimdi istemişte kullanılıyor gibi sundular ki volteden daha önemlisi vowifi, bunun "vo" su haberde geçmedi. vowifi tüm operatörlerde ve cihaz seçmeden destekleyen tüm cihazlarda aktif olsa afet anında dışardaki insanlar baz istasyonunu kullanırken sen wifiden direk konuşacaksın ve baz istasyonu yükü hafifleyecek. bunu bile düşünüp şu teknolojiyi getirmiyorlar.

• executive44 kullanıcısına yanıt
    Son aya girildiğinde herhangi bir cayma bedeli çıkıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: REDMOD

Son aya girildiğinde herhangi bir cayma bedeli çıkıyor mu ?
    yok *124# dne taahüt sorgulatarak taahüt cayma bedeli 0 tl şekline görülüyor.
  • istediğinizi kısa zamanda olması dileğiyle diyelim o zaman:)
  • Daha gelmedi degilmi turktelekoma vowifi cihazim destekliyor android 10 samsung m20 kullaniyorum wifi aramasi telefonda calisiyor ama operator desteklemedigi icin bunu kullanamiyorum biktim vala bu turktelekomun hikayelerinden vodafonede bile var bu ozellik turkcell ztn var tek tt yok tt olsa cok musteri toplayabilir bu ozellik sayesinde ama nerde

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.