Şimdi Ara

Volvo XC40 Kullanıcıları (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.766
Cevap
133
Favori
559.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Varsa gelen gemi hakkında bilgisi olan
  • Öğlenleyin işteyken sorularınıza kısa bir yanıt vermiştim ancak çok yüzeysel oldu,bütün bu sorularınıza ve hatta fazlasına Google Play veya AppStore'dan Volvo Manual uygulamasını tlf nunuza kurarak öğrenebilirsiniz; aracınızı aldığınızda zaten buna ihtiyacınız da olacak çünkü büyük bir ihtimal ile aracınızın tam basılı bir kullanma klavuzu birlikte gelmeyecek.
    Bunu diğer,aracını bekleyen yada merak eden arkadaşlar için de öneriyorum.

Volvo XC40 Kullanıcıları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D.Baran -- 11 Şubat 2020; 21:14:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• x-rayted kullanıcısına yanıt
    1. Soruyu cevaplayayım. Momemntumda otomatik uzun far asistanı standart geliyor ancak viraj aydınlatmalı değil, viraj aydınlatma inscriptionda standart. Yarı Otonom sürüş(pilot asist) 3 parametreden oluşuyor. 1-adaptif cruze kontrol 2-aktif şerit takip 3-Direksiyon desteği. Yani pilot asist devrederken sizi direk şeridin ortasında tutuyor, şeritten çıkarken can havliyle şeride atma durumu değil yani, doğrudan direksiyonu belli oranda otonom hareket ettiriyor. Yanlış hatırlamıyorsam trafik tabelası okuma vardı,ancak hızı buna gçre ayarlamıyor siz ayrılıyorsunuz.

• Gemi gümrüğe gelmiş, ithalat işlemleri başlamıştır. Bakalım Bu partinin ilk şanslı binicisi kim olacak?

• Oto pilot denemeleri
    Oldukca basarili bence

https://www.youtube.com/watch?v=ve4SG_GmPhg&feature=youtu.be

• trakianboy kullanıcısına yanıt
    Şu aydınlatma paketi high varmı çok merak ediyorum...

• 2017-ki volvo 2018 diyor- model, r design v40’ımdan geçmek istediğim araç. Benim için piyasanın en yakışıklılarından biri. Volvo’ya olan sevgimden de olabilir tabi.

Yeni s60 gelir mi gelmez mi bilmiyorum ancak xc40 fiyatları ilk baktığım fiyatlara göre fazla artmış.

Bir de elektrikli muhabbeti var. Birkaç sene sonra benzinliler ne olacak düşünmüyor değilim.

Nisan’a kadar Arkad Volvo yeni araç gelmeyeceğini söyledi. Okuduğuma göre gemilerden araçlarınız indiriliyormuş.

Kullananlar tavsiye eder mi ? Planları buna göre yapalım mı ? Yine t3 r design düşünüyorum.

• SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt
    Fosil yakıtlı araç almanın bence son 10 yılı. Bunu kullandığınız aracın 2.el değerinde satacağınız ve en az 5 yıl kullanacağınızı düşünerek söylüyorum. Şu an hibrid araçlar yakıt ekonomisi sunmasıyla her sene satış oranlarını artıraa da satış fiyatları fosil araçlara göre yüksek, bu da bizim gibi üçüncü dünya ülkelerinde yaygınlaşmalarını yavaş kılacaktır. Her 5 yılda bir batarya fiyatları yaygınlaşma ve teknoloji ile ucuzlayacağından fosil yakıtlıların yerini alacaktır. Tam elektrikli araçlar için söylüyorum; bataryası eskidiğinden çıkaracağı masraflardan dolayı ikinci elde durumları fosildekinden biraz daha dezavantajlı olabilir. Batarya maliyeti çok şey ifade ediyor.

Bugün bayi vekaletname istedi. Baktım maktu vekalete bi kendimi satmadığım kalmış. Vekalet için ne gibi bir sınırlama yaptıralım ya da buna gerek var mı ne de olsa kurumsal bir firma?!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakianboy -- 13 Şubat 2020; 11:50:45 >
  • Teklifte High yazıyor, bilginiz olsun

Volvo XC40 Kullanıcıları
  • Arkadaşlar bende kapora verip siparis verdirttim...bana kur artislarindan etkilenmeyeceksiniz denildi...ama bir sozlesme vs yapmadik...sizlerde kapora veripte sozlesme vs yapan var mi? Yarin birgun euro artarsa sikinti olmasin?

• quote:

Orijinalden alıntı: AlperDönmez

Arkadaşlar bende kapora verip siparis verdirttim...bana kur artislarindan etkilenmeyeceksiniz denildi...ama bir sozlesme vs yapmadik...sizlerde kapora veripte sozlesme vs yapan var mi? Yarin birgun euro artarsa sikinti olmasin?
    Hayır bana da sözleşme yapmadılar. Fiyat sabit dediler. Fiyat yükseldi derlerse kaporamı geri isterim olur biter.
    ben ayrıca kendi arabamı istediğim fiyata satamazsam siparişi iptal ederim kaporamı da geri isterim dedim. Okey dediler.
  • AlperDönmez A kullanıcısına yanıt
    Şimdiye kadar sözlerinde durdular elbette aralık ayından bu yana dövizde önemli bir dalgalanma olmamasını es geçmemek lazım. Bayinin istediği vekaleti biraz modifiye edip öyle gönderdim. Vekaletinize süre sınırı koymayı unutmayın!

• quote:

Orijinalden alıntı: SeniorAwesome

2017-ki volvo 2018 diyor- model, r design v40’ımdan geçmek istediğim araç. Benim için piyasanın en yakışıklılarından biri. Volvo’ya olan sevgimden de olabilir tabi.

Yeni s60 gelir mi gelmez mi bilmiyorum ancak xc40 fiyatları ilk baktığım fiyatlara göre fazla artmış.

Bir de elektrikli muhabbeti var. Birkaç sene sonra benzinliler ne olacak düşünmüyor değilim.

Nisan’a kadar Arkad Volvo yeni araç gelmeyeceğini söyledi. Okuduğuma göre gemilerden araçlarınız indiriliyormuş.

Kullananlar tavsiye eder mi ? Planları buna göre yapalım mı ? Yine t3 r design düşünüyorum.
    Haziran ayinda s60’in uretimi çine kayacak ve bize gelecek
    Temmuz ayinda fiyati bilmiyorum ama sadece benzinli gelecek 2000 motor olarak
    Elektirikli xc40 olacak bize gelirmi bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: trakianboy

Gemi gümrüğe gelmiş, ithalat işlemleri başlamıştır. Bakalım Bu partinin ilk şanslı binicisi kim olacak?
    Acaba farkli gemilermi geliyor bana soylenen gemi yarin gumruge girecek dendi
    Çarsamba falan teslim alirsiniz denildi

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Siz hangi ay arac satin aldiniz? Subat ayi icin mi almistiniz?? Ben nisan ayinda gelecek olan arac icin kapora verdim..hepsi bir mi geliyor acaba??

• trakianboy kullanıcısına yanıt
    Vekaleti ne icin istiyorlar? Benden henuz istenmedi o yuzden bilmiyorum ..

• AlperDönmez A kullanıcısına yanıt
    Vekaleti gümrükten çekmek ve trafik tescil işlemleri için istiyorlar. Açıkçası Yarın üç günlüğüne işlerim için abdye gidip geleceğim bu nedenle satış yetkilisi, gümrük muamele şirketinin adıma işlemleri aksama olmadan yapması için bugünden istedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakianboy -- 13 Şubat 2020; 19:56:41 >
  • Şurada detaylı yazıyor. Ruhsat ve plaka işlemleri için vekalet istiyorlar.

Volvo XC40 Kullanıcıları
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlperDönmez

Siz hangi ay arac satin aldiniz? Subat ayi icin mi almistiniz?? Ben nisan ayinda gelecek olan arac icin kapora verdim..hepsi bir mi geliyor acaba??
    Hocam ben v60 cc aldim ama bu ay 1 tane gemi geldi buda 2. Gemi baska gemi yok diye biliyorum
    Gemi yarin geliyor

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.