Şimdi Ara

Volvo XC40 Kullanıcıları (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.766
Cevap
133
Favori
559.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni sipariş veren arkadaşlar (ötv muafiyetli yada muafiyetsiz alacaklar)acaba "iç aydınlatma,high" varmı diye sorabilirlermi acaba? Eklenecek donanımda olmasına rağmen bazı forumlarda olmayacağı söyleniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drserti

Yeni sipariş veren arkadaşlar (ötv muafiyetli yada muafiyetsiz alacaklar)acaba "iç aydınlatma,high" varmı diye sorabilirlermi acaba? Eklenecek donanımda olmasına rağmen bazı forumlarda olmayacağı söyleniyor.
    Normal momentumlar BLIS, yan aynalarda kararma, iç aydınlatma high ve harman kardon standart geliyor.
    Muafiyetlide bunlar yok. Kesin yok. O sayede muafiyet sınırına sokulabiliyor denmekte. Benim teklifte bunlar yazmıyor.
    Volvo aslında zekice birşey yapmış. Böylece muafiyetli ile muafiyetsizi de ayırmış oluyor.
    Ancak volvo gibi güvenlik donanımlarıyla ünlü bir firmaya bu yakışmadı. BLIS ve yan aynada kararma olmaması volvonun tüm araçlarıda güvenlik donanımı tam imajını yıktı. V90CC sahibi arkadaşıma söylediğimde dehşete düştü. Bir volvoda nasıl BLIS olmaz, BLIS bir güvenlik donanımı diye hayıflandı durdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-rayted -- 15 Şubat 2020; 9:49:10 >

• x-rayted kullanıcısına yanıt
    Hocam blis , yan aynalarda kararma ve harman kardon ayrı paketler. Ama iç aydınlatma,high denilen özellik CITY PAC paketinin içinde. Donanım listesindede görünüyor,kodları bu üçlünün olduğu paketle aynı benim verdiğim siparişte. ambians ışığı çok önemli,arabanın premium hissini tamamlıyor Benim hala umudum var :)

• quote:

Hocam blis , yan aynalarda kararma ve harman kardon ayrı paketler. Ama iç aydınlatma,high denilen özellik CITY PAC paketinin içinde. Donanım listesindede görünüyor,kodları bu üçlünün olduğu paketle aynı benim verdiğim siparişte. ambians ışığı çok önemli,arabanın premium hissini tamamlıyor Benim hala umudum var :)
    Burada her arabada var denince daha yeni aradım ST ni . Burada bilgi kirliliği var. Muafiyetsiz momentumlar öyle sipariş ediliyor dedi ama muafiyetlilerde söylediklerimin olmadığını söyledi. Zaten teklifte de yazmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-rayted

Burada her arabada var denince daha yeni aradım ST ni . Burada bilgi kirliliği var. Muafiyetsiz momentumlar öyle sipariş ediliyor dedi ama muafiyetlilerde söylediklerimin olmadığını söyledi. Zaten teklifte de yazmıyor.

Alıntıları Göster
    Rica etsem, teklifinizin city pac donanımını içeren kısmını gönderebilirmisiniz ? Elimde 2019 yılında alınmış teklif formu var onunla karşılaştırabilmek adına.

• drserti D kullanıcısına yanıt
    Volvo XC40 Kullanıcıları
    Volvo XC40 Kullanıcıları

• Şimdi bayimle konuştum, 879 koduyla iç aydınlatma high yokmuş muafiyetli araçlarda.. benim araç üretim bandından çıkmış. Mart ortası-sonu gibi teslim görünüyor.

• quote:

Şimdi bayimle konuştum, 879 koduyla iç aydınlatma high yokmuş muafiyetli araçlarda.. benim araç üretim bandından çıkmış. Mart ortası-sonu gibi teslim görünüyor.
    Sonradan yapılırmı bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Sonradan yapılırmı bu ?

Alıntıları Göster
    Valla hocam şimdi bayinin benim aracın sipariş sayfasının altına baktım, 879 görünüyor. Kontrol edip bana dönecek. Ama benim aracın şasi nosu bile çıkmış, sipariş ekranındada bu göründüğüne göre, kendim bu aydınlatmanın olduğundan emin oldum :)

Volvo XC40 Kullanıcıları

Bakın bu 2019 model city pac II donanımın kodları.

Volvo XC40 Kullanıcıları

Buda doğrudan benim sipariş ekranımın görüntüsü. Tüm kodşar var, arada yarım çıkmış 879 da görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Sonradan yapılırmı bu ?

Alıntıları Göster
    Sonradan yapılmıyor.

• quote:

Valla hocam şimdi bayinin benim aracın sipariş sayfasının altına baktım, 879 görünüyor. Kontrol edip bana dönecek. Ama benim aracın şasi nosu bile çıkmış, sipariş ekranındada bu göründüğüne göre, kendim bu aydınlatmanın olduğundan emin oldum :)

Bakın bu 2019 model city pac II donanımın kodları.

Buda doğrudan benim sipariş ekranımın görüntüsü. Tüm kodşar var, arada yarım çıkmış 879 da görünüyor.

Alıntıları Göster
    Belki sizinkiler öyle çıkınca uyanıp Şubat siparişlerinde değişikliğe gittiler. Ya da bir ihtimal bize de gelecek

• quote:

Orijinalden alıntı: x-rayted

Belki sizinkiler öyle çıkınca uyanıp Şubat siparişlerinde değişikliğe gittiler. Ya da bir ihtimal bize de gelecek

Alıntıları Göster
    Bence city pac olan 2020 model tüm araçlarda olacak.benim kanaatim,Bayilere 2019 un aynısı olacak dendiği için, bayilerin gözünden city pac donanımda yapılan değişiklik kaçmış gibi geliyor. Yani baştan beri benim düşündüğüm, sonuçta araca, fabrikada üretilirken verilen kodlara göre donanım ekleneceği idi. Birde baktım ötv muafiyetli yada muafiyetsiz verilen siparişrlerdeki city pac kodları aynı idi. Aynı kod un farklı donanım içeriğiyle üretilmesi saçma geliyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drserti -- 15 Şubat 2020; 18:1:11 >

• Arkadaşlar bende bana verilen teklif donanim özelliklerinde 879 high aydinlatmayi goremedim..umarim vardir...pd03 mid duzey ic aydinlatma yaziyor sadece..birde pn02 otomatik kararan ic ayna var.. ancak city pack 1 veya 2 de aydinlatma high olarak gozukuyor..dolayisiyla bayiler bize city pack ekledigi icin high aydinlatma olarak gelmeli arac

Bu arada tek renk alan var mi başka içinizde? Yabi ust tavan rengini değiştirmeden siparia veren? Normalde city pack 2 de tavan rengi degisikligi var ama ben komple siyah olsun dedim..yarin bir gun bana ustu beyaz alti siyah getirmezler umarim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperDönmez -- 15 Şubat 2020; 19:22:23 >
  • trakianboy kullanıcısına yanıt
    Bendeki donanim listesinde ecall yazmiyor..sizdeki yeni teklif listesimi yoksa eski mi? Bayiden mi aldiniz?

• trakianboy kullanıcısına yanıt
    Bendeki donanim listesinde ecall yazmiyor..sizdeki yeni teklif listesimi yoksa eski mi? Bayiden mi aldiniz?

• drserti D kullanıcısına yanıt
    Otv muhafiyetli araclara city pack 1 veya 2 ekleniyor..city pack paketlerinde de high aydinlatma mevcut..eger size koymuyorlarsa bayinizle bence konusmaniz gerekli cunku eklenen donanimda var bu ozellik...city pack icinde var...

• city pack 2 içeriğinde tam olarak neler var.
    Bilen var mı ?
  • AlperDönmez A kullanıcısına yanıt
    City pack içeriği nasıl görünüyor sizde ? Aracı ne zaman sipariş verdiniz? 15 ocaktan sonra konfigürasyon güncellendi. Size verilen teklif formu ondan önceyse yazmayabilir.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.