Şimdi Ara

Volvo XC40 Kullanıcıları (222. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
6.766
Cevap
133
Favori
559.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Volvo prime uygulaması üzerinden. Tükenmiş maalesef.
  • AndroTurk A kullanıcısına yanıt

Hocam çok kolay düşecek bir parça değil ama plastik olsa gerek. Çok pahalı olduğunu da sanmıyorum servise fiyat sorun isterseniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • melankolik23 kullanıcısına yanıt
    Biri götürmüş herhalde, dışarıda 160 TL civarı, hafta başı servise gideceğim bakalım
  • Fenerium+UPS çok hızı çalışıyor . geldi forma Volvo XC40 Kullanıcıları 

• Herkese merhaba.

Biraz göz gezdirdim lakin göremedim. Aracın güncel fiyatı hakkında bilgi verebilecek olan var mı? Bir pazarlık ya da indirim söz konusu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: damdanakar

Herkese merhaba.

Biraz göz gezdirdim lakin göremedim. Aracın güncel fiyatı hakkında bilgi verebilecek olan var mı? Bir pazarlık ya da indirim söz konusu mu?

Tanidigim iki hafta once bosa cikan araci 575 bine aldi.

• Merhabalar

Kış lastiği için hangi markayı tercih ediyorsumuz? 235 55 r18 için öneriniz nedir?

• Ben Hankook'un yeni çıkan SUV lastiği Winter i*cept evo3 X (W330A) aldım, henüz kar görmedik buralarda ama şimdilik gayet memnunum. Geçenlerde yağmurda yokuş aşağı giderken acil fren yapmam gerekti ve araç çok kısa mesafede durdu.

Önceki aracımda bir önceki model olan W320 vardı, çok çok iyiydi. Karlı, buzlu dağ yollarında bana mısın demedi. Bunun daha da iyi olmasını bekliyorum tabii ki, bakalım.. Lastik testlerini sık sık takip eden biriyim ve açıkçası Michelin'e vs o kadar fazla para vermeye gerek olmadığını düşünüyorum.

• Merhabalar,

suan w205 c180 kullanıyorum su sıralarda değiştirmeyi düşünüyorum ve q3 sportback almayı planlıyorken bayilerin getirememesi sebebiyle ve fiyatlarında uçmasınında etkisiyle xc40 almaya karar verdim.

yakın zamanda 1 hafta içinde bayiden 561bin tl opak renk teklif aldım hazır araç olarak.

Bundan önce Volvo kullanmadım ailemdede kullanan olmadı. Paketleri bilmiyorum. Ama temsilciyle konuştuğumda dolu oldugunu ekstra ekletebilcegim birşey olmadığını söyledi. Jantları pek sevmedim 19 jant almak istiyorum ve dış tasarım kiti almayı düşünüyorum. Bunları yakın zamanda fiyat alan oldumu. Ortalama fiyatları nedir?

Birde 561bine 0 buldum ama 530 civarınada 1000-2000km 2020 1 ay once alınmış bir iki araç ta buldum. Şirkete alınmıcagı için faturasının önemi yok.1000-2000km icin 30-40bin fazla vermeye değmez diye düşünüyorum. 2.el bakarken bakmamı önerceğiniz bir kronik sorunu yada suna dikkat et diceğiniz birşey varmı hem aksesuar olarak hemde motoruyla ilgili yada bir fonksiyonuyla ilgili. Mesela, bu autohold nasıl deneyebilirim doğru çalışıp calısmadıgını forumda onla ilgili biraz şikayet ve bilinmezlik vardı yazılımın güncellenmesiyle ilgili. Forumu okudum birazda Volvo konusunda çok bilgisizim biraz anlatabilirseniz nelere dikkat etmem gerektiğine çok sevinirim.

Teşekkürler şimdiden hepinize,

• quote:

Orijinalden alıntı: eferes

Merhabalar,

suan w205 c180 kullanıyorum su sıralarda değiştirmeyi düşünüyorum ve q3 sportback almayı planlıyorken bayilerin getirememesi sebebiyle ve fiyatlarında uçmasınında etkisiyle xc40 almaya karar verdim.

yakın zamanda 1 hafta içinde bayiden 561bin tl opak renk teklif aldım hazır araç olarak.

Bundan önce Volvo kullanmadım ailemdede kullanan olmadı. Paketleri bilmiyorum. Ama temsilciyle konuştuğumda dolu oldugunu ekstra ekletebilcegim birşey olmadığını söyledi. Jantları pek sevmedim 19 jant almak istiyorum ve dış tasarım kiti almayı düşünüyorum. Bunları yakın zamanda fiyat alan oldumu. Ortalama fiyatları nedir?

Birde 561bine 0 buldum ama 530 civarınada 1000-2000km 2020 1 ay once alınmış bir iki araç ta buldum. Şirkete alınmıcagı için faturasının önemi yok.1000-2000km icin 30-40bin fazla vermeye değmez diye düşünüyorum. 2.el bakarken bakmamı önerceğiniz bir kronik sorunu yada suna dikkat et diceğiniz birşey varmı hem aksesuar olarak hemde motoruyla ilgili yada bir fonksiyonuyla ilgili. Mesela, bu autohold nasıl deneyebilirim doğru çalışıp calısmadıgını forumda onla ilgili biraz şikayet ve bilinmezlik vardı yazılımın güncellenmesiyle ilgili. Forumu okudum birazda Volvo konusunda çok bilgisizim biraz anlatabilirseniz nelere dikkat etmem gerektiğine çok sevinirim.

Kullanıyorum ama inanın donanım ve paketleri de ben de çok iyi bilmiyorum Volvo XC40 Kullanıcıları 

Temel olarak birkaç şey söyleyebilirim. 31 Mayısa kadar üretilen araçlar 2020, 1 hazirandan sonra üretilen araçlar 2021 spec li. En temel fark 2020lerde hız sınırı 210 iken 2021lerde 180 km . Bazıları sırf bunun için bile 2020 specli 2020 modeli, 2021 specli 2020 modele tercih edecektir. 2021 lerde bazı ufak tefek şeylerde eksiltmeye gitti Volvo mesela çöpkovası arkasındaki file kalktı, anahtar sayısı azaldı, R designlarda dış logo kalktı falan filan.

Temel olarak 3 donanım var momentum inscription R design. Bize gelenlerin çoğu momentum daha az sayıda inscription var galiba.

Bazı temel donanımlar tüm arabalara burada sonradan takılıyor. geri görüş kamerası, apple carplay/android auto, pilot assist, sensus navigasyon gibi. Diğer şeyler ise siparişte opsiyon . Bence bir araçta -aklıma gelenler- şunlar varsa alabilirsiniz. BLIS, HarmanKardon, sis farı, adaptif LED far, panorama roof . 360 kamera bonus olur. Isıtmalı direksiyon da opsiyon . Benimki mesela ÖTV muafiyetli alındı panorama roof hariç diğerleri yok. Keşke olabilseydiler. Bir de kendi standart high performance ses sistemi de iyi. HarmanKardon elbette çok iyi ama benim için hani olmasa da olurlar arasında HK.

19 jantlar herhalde 15-20 arasına patlar.

Dış tasarım kitini bilmiyorum.

Ben eksik donanıma rağmen severek kullanıyorum. Allah bozmasın Volvo XC40 Kullanıcıları 

• quote:

Orijinalden alıntı: eferes

Merhabalar,

530’a malum sitede sifir var hocam ikinci el bakmayin bence

• madem dış tasarım paketine o kadar para verdik bende bunu aldım yapıştırdım

Volvo XC40 Kullanıcıları

• eferes E kullanıcısına yanıt
    Merhaba ;

Ben 1-2 Hafta Sonra Aracımı Teslim Alıcam 585.000 TL DIŞ TASARIM VE 19 JANT İLE BERABER.
    Gelen Araçlar Full birşey ekletme çıkartma gerek yok çünkü her şey var ( KÖR NOKTA ,HARMAN,OTONOM SÜRÜŞ vs )
    DIŞ TASARIM İLE JANT TOPLAM 30.000 TL fark var
    Değermi Dersen Sana Kalmış ,Zevkler ve Renkler Tartışılmaz.
    Ama şunu söyliyim ,Ailecek 4.Volvomız Olucak.
    Volvodan Vazgeçmem Bence Bir tutku kalite ,güvenlik
    Diğer araba firmaları Sana hediye kutusu sunarlar dışdan mükemmel ötesi .. ama içi boş bence.
    Volvo İse Sade ve Şık Bir Şekilde o hediye kutusunu verir ve içi doludur onu hissedersin nasıl söyliyim yapay değildir asla.

Volvonun sitesinden saat siparişi vermiştim kol saati isveçden gelmişti geçen sene kargo ile.
    sizlerede tavsiye ederim. Çok Şık. Volvo Benim İçin Yaşam Biçimi o Sade ve Şıklık.

Yanlış Bir şey dediysem affola saygıdeğer Arkadaşlar.

• server_ S kullanıcısına yanıt
    Merhaba :
    Volvo Car Prime Var Tükense Dahi Görürdüm Forma Olayını ,ama şuan hiçbir türlü görmüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: HBA28

Arkadaşlar merhaba kasım teslimatı araç bekleyip araçlarını kasım ayında alan varmı yoksa benim gibi hala bekliyormusunuz? Bayi ile görüştüm aralık sonu gibi dediler ama oda net değil.

Merhaba,

Kasım 2. yarı teslim aracımız için, aralık ilk yarı olacağı bilgisi verilmişti.

Geçen hafta araç şu an gemide dendi, Geçtiğimiz cumartesi günü de muhtemelen bu hafta araç ücretinin isteneceği bilgisi iletildi.

Sanıyorum 1 hafta-10 güne kadar tamamlanır işlemler. Daha önce bu yollardan geçenlere sormak lazımVolvo XC40 Kullanıcıları 

• @x-rayted hocam sizinle aynı araçta tekrar buluşacağız. SelamlarVolvo XC40 Kullanıcıları 

• quote:

Orijinalden alıntı: V.K.

Merhaba,

Kasım 2. yarı teslim aracımız için, aralık ilk yarı olacağı bilgisi verilmişti.

Geçen hafta araç şu an gemide dendi, Geçtiğimiz cumartesi günü de muhtemelen bu hafta araç ücretinin isteneceği bilgisi iletildi.

Sanıyorum 1 hafta-10 güne kadar tamamlanır işlemler. Daha önce bu yollardan geçenlere sormak lazım 

Alıntıları Göster

Benim aracim tam soyledigi zaman geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: V.K.

@x-rayted hocam sizinle aynı araçta tekrar buluşacağız. Selamlar 

Hayırlı olsun güle güle kullanın kazasız belasız .

• quote:

Orijinalden alıntı: uchc34

Merhaba :
    Volvo Car Prime Var Tükense Dahi Görürdüm Forma Olayını ,ama şuan hiçbir türlü görmüyorum

Bu tür kampanyalar bir süre sonra ana sayfadan kalkıyor. Forma aldığım kampanyayı ben de görmüyorum şu an.

Önceki haftaki hepsiburada kampanyasını da görmüyorum. Play store kampanyasını da görmüyorum.

Sanırım süresi biteni kaldırıyorlar.

• Bu sabah başıma enteresan bir şey geldi.

20-25 dk lık kullanımla işyerime geldim , yol boyunca kalorifer, klima veya koltuk ısıtma falan açık değildi. Kapalı garajda parkettim. Düğme ile motoru kapadım.Pye aldı, elfrenini çekti.

Telefonu şarjı almak için kablosuz şarj tarafına elimi uzattım ki çok yüksek yoğunlukta ılık hava üflediğini gördüm . Hem sesini duydum hem elimde hissettim. Elimi uzatırken yanlışlıkla max düğmesine dokundum sandım ama hayır ışığı yanmıyordu. Ekranda klima kapalı görünüyordu. Yine dokunarak klimayı açtım. Evet hem Ac kapalı idi , max ışığı kapalı idi hem de yönlendirmeler kapalı görünüyordu. Ama deli gibi ılık hava üflemeye devam ediyordu. Kapıyı açmamla ses ve üfleme kesildi. İnşallah bir sorun değildir.

Acaba multimedya çok ısındı da bir nevi fan fonksiyonu mu var.

tekrar olursa yazacağım

• 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.