Şimdi Ara

Volvo XC40 Kullanıcıları (221. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
6.766
Cevap
133
Favori
558.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AB yasalarına göre sis farı tek olmalı. Bizlerde solda olmalı. Trafik akışına göre değişiyor. İngiltere'de sağda olmalı. Ben böyle biliyorum. Fren ışığı ile karışmasın diye böyle yapılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reys -- 3 Aralık 2020; 22:55:32 >
  • benimki 2020 sonu. Bende de tek yanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: AlperDönmez

Sim kartlarin turkiyedeki sim kartlar olmasi dolayisiyla bilgolerin roomingden yurt disina aktarilmamasini istiyorlardi...simdi e simm cikti...araba teknolojisinde kullaniliyor bu e simler...o yuzden bende yetkililere ozelliklede sabri beye biradan sormak istedim son durum nedir diye

Selam,

konular karışıyor sanırım. Volvo On Call ile e-call ayrı konular. E-sim ile sadece araçta bulunan e-call sistemini geri aranabilir hale getiriyorsunuz. Volvo On Call gibi Katmadeğerli Hizmetler sınıfına giren ürünler için ise yerli sim kart ile birlikte bu hizmeti sağlayacak sunucuların TR'de olması gerekiyor gibi yorumlanıyor kanun. Bu konuda yoğun çalışmalar devam ediyor ancak bir çözüme ulaşılsa bile geriye dönük bir uygulama sistemsel kısıtlar nedeniyle mümkün değil.

• ssozen11 S kullanıcısına yanıt
    Sabri bey merhaba,
    Yani cozume ulasilsa bile volvo on call i kullanamayacakmiyiz?
  • Volvo Car Prime takım forması hediye ediyor.

Teşekkürler Volvo.

• quote:

Orijinalden alıntı: beynemaz

Volvo Car Prime takım forması hediye ediyor.

Teşekkürler Volvo.

Çoook teşekkürler bilgi verdiğiniz için. Feneriumdan çubukluyu kaptım. Kargo parasına forma siparişi vermek çok keyifli oldu...

Umarım ilk bakıma gittiğimizde VCP avantajlarımız faturaya eklenmez Volvo XC40 Kullanıcıları 

• hızlı davranıcam diye yanlışlıkla galatasaray yerine fener kodu almışım vay arkadaş.. neyse hediye edicez artık yakın bi arkadaşımıza :))

• Tolga_06tr kullanıcısına yanıt
    Bende ha almışım yanlışlıkla degisebiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwertasadad

Bende ha almışım yanlışlıkla degisebiliriz

teklif için teşekkürler... ancak ofisteki arkadaşlar akbaba gibi çöktüler üzerine hemen... :))

• Kaptık formayı. Çok iyi oldu bu :)

Yanında atkı hediye ettiler bide :D

• Bende okumadan fener kodunu almışım.. Beşiktaş kodu olan varsa değişebiliriz :)
  • Gs forması almak isteyen olursa degisebiliriz
  • qwertasadad kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam bende fb forması kodu var. Sizdeki gs ise uyarsa değişebiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlgsn

Kaptık formayı. Çok iyi oldu bu :)

Yanında atkı hediye ettiler bide :D

hangi takım o.

Fenerium bana birşey vermedi Volvo XC40 Kullanıcıları 

• x-rayted kullanıcısına yanıt

:)))

Volvo XC40 Kullanıcıları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlgsn -- 4 Aralık 2020; 17:17:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlgsn

:)))

vay be .. ben eklemeyi hiç düşünmedim . belki ben de eklesem atkı alabilirdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: x-rayted

Çoook teşekkürler bilgi verdiğiniz için. Feneriumdan çubukluyu kaptım. Kargo parasına forma siparişi vermek çok keyifli oldu...

Umarım ilk bakıma gittiğimizde VCP avantajlarımız faturaya eklenmez  

Alıntıları Göster

nasil yapiyorsunu acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba kasım teslimatı araç bekleyip araçlarını kasım ayında alan varmı yoksa benim gibi hala bekliyormusunuz? Bayi ile görüştüm aralık sonu gibi dediler ama oda net değil.
  • arkadaşlar forma nasıl alınıyor acaba? bulamadım

• Merhaba arkadaşlar, dün otoparkta maalesef sol arka jant göbek kapağının olmadığını farkettim. Sizce birimi almıştır yoksa düşen bişey mi o? Bunları alan satan varsa internetten almayayım servise yaptırayım dedim. Birde Kasko bozulmadan mini onarım imkanı var demişti Volvo, geçerli olur mu bu durumda?

Volvo XC40 Kullanıcıları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AndroTurk -- 5 Aralık 2020; 13:27:40 >
  • 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.