Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.802
Cevap
114
Favori
649.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir yerde geçti mi burada bilmiyorum, ya da herkesin bildiği birşey mi ama standart cam tavan olacak diye duydum V40 için, doğru mudur acaba?
  • Cam tavan standart olursa araç daha da fazla satar, o kesin ama cam tavanlı bir aracı ben satın almam. Tercihen sunroof bile olmasa iyi olur. Forumda bir arkadaşın (sanırım giriş? nikli idi) abisinin S40 ile yaşadığı korkunç kazada tek zararı sunroof'un düşmesi nedeni ile almışlardı.
  • Basin tanitimini canli veren yer bilen var mi ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mac3560

Basin tanitimini canli veren yer bilen var mi ??

http://www.facebook.com/VolvoCarTurkiye?sk=app_324137514289759

Araçla ilgili aslında ortaya çıkmayan pek bişey kalmadı ama Volvo'nun neler peşinde olduğu ile ilgili ipuçları yakalanabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolbert

quote:

Basin tanitimini canli veren yer bilen var mi ??

http://www.facebook.com/VolvoCarTurkiye?sk=app_324137514289759

Araçla ilgili aslında ortaya çıkmayan pek bişey kalmadı ama Volvo'nun neler peşinde olduğu ile ilgili ipuçları yakalanabilir.

teşekkürler. . dediğin gibi ayrıntılar yakalanabilir gerçi akşama kadar bütün otomobil siteleri dolar v40 ın haberleriyle ama hem merak hem can sıkıntısı. .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mac3560 -- 6 Mart 2012; 12:58:38 >

• Yayaya carptiginda on kaputtan airbagler aciliuormus iyimi . . Volvoyu iyi bilmedigim icin onceki araclarinda varmiydi bilmiyorum ben ilk defa gordum ama adini kacirdim sistemin. .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pedestrian airbag sanırım, beyazı tam göremedim, beyaz sanki spor modeli gibiydi, çok güzel gözüküyor.
    Motorlar iyi t3-t4 d2 hepsi 1.6 dizel otomatik te üretirlerse çok satar.
  • quote:

Yayaya carptiginda on kaputtan airbagler aciliuormus iyimi . . Volvoyu iyi bilmedigim icin onceki araclarinda varmiydi bilmiyorum ben ilk defa gordum ama adini kacirdim sistemin. .

Sistemin adı "Pedestrian Airbag"

Bu sistem V40'ta var sadece.

Tanıtımı izledim;Bu araç bu sınıfta dengeleri sarsması lazım bana kalırsa.Bu kadar teknolojiyi içinde barındıran bir C segmenti araç daha yok.Ayrıca D2 motoruda geliştirmişler.Overboost özelliği ile 285 NM torka çıkabiliyor artık.Benzinli motorlarda 2.5 T5 var ondan sonra T4 ve T3.İnternete sızan 2.0 T motorlu araç motor listesinde yoktu.Sürüş dinamikleri konusundada oldukça iddialılar.

İyi bir pazarlama stratejisiyle Premium C segmentini alıp götürmesi lazım bu aracın.

• yine emin değilim diğer volvolarda olup olmadığından ama trafik levhalarını algılayan bir sistemden bahsettiler bir de. . 1.6 benzinli motorlar çok can yakar Türkiye de biri 150 diğeri 180 hp ydi sanırım. . dizelin de yakıt tüketimini merak ediyorum s40 lardan farklı olmaz ama heralde . .

• 1.38 de beyazı var. . ayrıca videonun ortalarından sonra gösterge panelini koymuşlar harika görünüyor. .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mac3560 -- 6 Mart 2012; 14:10:33 >
  • quote:

quote:

Yayaya carptiginda on kaputtan airbagler aciliuormus iyimi . . Volvoyu iyi bilmedigim icin onceki araclarinda varmiydi bilmiyorum ben ilk defa gordum ama adini kacirdim sistemin. .

Tanıtımı izledim;Bu araç bu sınıfta dengeleri sarsması lazım bana kalırsa.Bu kadar teknolojiyi içinde barındıran bir C segmenti araç daha yok.Ayrıca D2 motoruda geliştirmişler.Overboost özelliği ile 285 NM torka çıkabiliyor artık.Benzinli motorlarda 2.5 T5 var ondan sonra T4 ve T3.İnternete sızan 2.0 T motorlu araç motor listesinde yoktu.Sürüş dinamikleri konusundada oldukça iddialılar.

İyi bir pazarlama stratejisiyle Premium C segmentini alıp götürmesi lazım bu aracın.

bu sınıfın ve diger bütün sınıfların lideri golftur baktın o olmadı o zaman 5 serisidir kardeş

• Kardes Ben Volvo kotu araba demedim AMA BMW tartismasiz lider :)))))

Birde 3 serisinin ilk sizan fotolarina bakip "3 serisinin malzeme kalitesi bu sinifta tartismasiz 1 numara" demisti.Onuda unutamiyorum.Resimden kalite analizi yapabiliyor muhterem.
  • Bak çağırıyorsunuz ama :)) Sonra da ölü taklidi yapıp gitmesini beklersiniz
  • quote:

1.38 de beyazı var. . ayrıca videonun ortalarından sonra gösterge panelini koymuşlar harika görünüyor. .

Şu video'nun 1.33 saniyesini büyük düşünür Tolbert'e ithaf ediyorum...

• quote:

quote:

güzel sistemmiş. . yakında bu veya benzeri güvenlik sistemleri yaygınlaşır tahminim. .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mac3560 -- 6 Mart 2012; 19:13:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

quote:

1.38 de beyazı var. . ayrıca videonun ortalarından sonra gösterge panelini koymuşlar harika görünüyor. .

Şu video'nun 1.33 saniyesini büyük düşünür Tolbert'e ithaf ediyorum...

İthaf edecek ne var 1.33 te anlamadım???

• Güzel araçmış. Volvo yine bir yenilik ile güvenlik konusuna imzasını atmış. Opsiyonel gösterge paneli de otomobil tarihinde bir ilk.
    Şu adresten daha fazla fotoğrafa ulaşabilirsiniz:http://www.volvocars.com/se/all-cars/volvo-v40/pages/the-gallery.aspx#/gallery-1
    Gördüğüm kadarı ile, daha önce de yazmıştım, ne istiyorsanız koyduk/yaptık mantığıyla bir araç üretmişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hesheit -- 6 Mart 2012; 19:53:38 >
  • Forumdaki ilk V40 sahipleri ne zaman pörtleyecek
  • Göstergeler tamamen dijital olmuş galiba...Eğer böyleyse akşama kadar bilgisayar başındayız birde arabada aynı ekranlar...Nasıl olur bilemiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Büyük Bilge

Bak çağırıyorsunuz ama :)) Sonra da ölü taklidi yapıp gitmesini beklersiniz

Gelsin gelsinde bizi gaflet uykusundan uyandirsin yoksa volvonun iyi marka oldugu sacmaligina inanip gidecegiz.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.