Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin (206. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.801
Cevap
114
Favori
649.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bdurmus

quote:

Orijinalden alıntı: ukarasu

quote:

Orijinalden alıntı: dgnkr

Sevgili @ukarasu;

Aracınıza kavuştunuz mu? Fiyat konusunda yardımcı oldular mı? Aramızda yeni V40 CC sürücüleri görmek beni mutlu ediyor :))

Teşekkürler ilginize. Aracıma henüz kavuşamadım, haftaya diyorlar bakalım! fiyatla ilgili yardımcı olmadılar %1 de kaldı 2015 modellerde yapamadıklarını söylediler. aracı alınca burada paylaşırım. Tekrar teşekkürler

aracınızda tam olarak hangi donanımlar var. ben yukardaki mesajımda sizin yazdıklarınızla fiyatın o kadar olamayacağını yazmıştım o yüzden merak ettim

resim nasıl ekleniyor arkadaşlar?

• ukarasu U kullanıcısına yanıt
    http://hizliresim.com bu linkten resmi upload edin. en alttaki yani 5. satırdaki linki kopyalayıp [simage]örnek[/simage] örnek yazdığım yeri silip yapıştırın. bu şekilde burda görünür
  • quote:

http://hizliresim.com bu linkten resmi upload edin. en alttaki yani 5. satırdaki linki kopyalayıp [simage]örnek[/simage] örnek yazdığım yeri silip yapıştırın. bu şekilde burda görünür

Donanım Listem; Volvo V40: Ve O Sensin

• ukarasu U kullanıcısına yanıt
    hmm tamam oldu şimdi bana donanımı ilk yazdığınız mesajda fiyat çok gelmişti ama orda yazmadığınız donanımlarda varmış. driver support pac "plus" varmış bide

hayırlı olsun tekrar. bu arada driver support pac plus almanız süper olmuş. adaptif cruise control muhteşemdir eminimki
  • quote:

hmm tamam oldu şimdi bana donanımı ilk yazdığınız mesajda fiyat çok gelmişti ama orda yazmadığınız donanımlarda varmış. driver support pac "plus" varmış bide

hayırlı olsun tekrar. bu arada driver support pac plus almanız süper olmuş. adaptif cruise control muhteşemdir eminimki

Bende driver support pac plus ın trafik işaret bilgisinin çok yararını görüyorum 5 aydır radar cezası gelmiyor ister istemez insanı frenliyor tabi bir yere kadar. adaptif cruise control çok güzel bir özellik ara sıra kullanıyorum ama şuan kontrolün bende olmasını istiyorum.

• acc sisteminde sadece gaz fren tepkisi mi araçta yoksa Bolu Ankara yolunda gözlerinizi kapatıp tüm tepkileri araca bırakabiliyor musunuz?
  • ACC sadece gaz ve fren tepkisi. Akıllı Direksiyon teknolojisi geliştiriliyor. Ama o sadece denilen özellik araç kullanım konfor ve güvenliğini o kadar çok artırıyor ki kullandıktan sonra vazgeçemezsiniz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu dspp.. advanced donanımla gelmiyormu arkadaşlar..? muhakkak opsiyon olarakmı ilave ettireceğiz..?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ganeja kullanıcısına yanıt
    Hayır gelmiyor.
    Advace donanımın üsüne alıyorsunuz bu paketi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam herkese. ben de altunizade volcar dan şöyle bir teklif aldım. tabi cam tavan yok advance donanımda istediğim bazı özellikler yok ki v40 alırsam driver support pac plus da mutlaka eklemek isterim. bu teklifini aldığım araç 1 gün içinde gümrükten geçecekmiş fakat dediğim gibi boş bir araç. sizce fiyatını bu mevcut donanımlar ile nasıl değerlendirirsiniz?

bu arada şunu sormak istiyorum. acc daha sonrasında eklenebiliyor mu araca? ayrıca sensus connected touch sanırım 2014 araçlara uygulanabilir. 2015 araçlarda sensus connected var. tam olarak ikisinin arasında ki farklar nelerdir. sanırım 2015 araçlarda dokunmatiği iptal etmişler ve uygulanamıyor. bunun sebebi nedir. bu arada 1 haftada 69 sayfanın hepsini okudum. c30dan sonra yaz sonuna doğru bir v40 almak istiyorum. rebe blue ve bahsettiğim donanımlarla beraber. aklımda 2. el vardı ama 2. eldeki r design rebel blueların donanımlarına göre fiyatlarını biraz fazla buldum açıkcası. 0 a yönelebilirim ama sanırım euro ve dolar yüzünden fiyatlar fırlamış durumda.

Volvo V40: Ve O Sensin

edit: bu arada 300 küsür tl lik indirim gerçekten çok başarılıymış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhan850 -- 19 Nisan 2015; 16:51:19 >

• erhan850 kullanıcısına yanıt
    Acc sonradan takilmiyor bende sordum sadece normal cruise takiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: arabaci_58

acc sisteminde sadece gaz fren tepkisi mi araçta yoksa Bolu Ankara yolunda gözlerinizi kapatıp tüm tepkileri araca bırakabiliyor musunuz?

Trafik ışıkları dışında çok rahat. bazen ışıkta bekleyen araca yaklaşırken öndeki araç sağ veya sola geçerse o durumu algılayamıyor birden hızlanıyor bundan dolayı ışıkta iken fren kontrolünün bende olmasını tercih ediyorum. birde fren yapmasına izin verirsem start-stop devreye girmiyor ama sürüşte çok iyi.
    Bu fiyata comfort pac de olsaymış çok iyi olurmuş. %1 bile değil indirim bence indirimsiz alın Artık D2 gelmiyecek diye bir söylenti var bundan dolayımı indirimsiz satıyorlar.
    boş diyince bende premium donanım sandım aracı. donanım olarak yine iyi bence r-design r-design pac var.. makul bir araç ve donanım . acc ler falan filan biraz lükse giriyor. bu araca boş denmez yani

indirim yapmamaları çok garip geliyor bana bu arada.

bu arada v40 alacak olsam kesinlikle r-desing alırım ve rebel mavi alırım
  • RST 13 kullanıcısına yanıt
    Benimde Volcar dan aldigim bilgi D2 motor kalkiyor. Yaza kadar 3 silindir 1.5 benzinli 2017 de 1.5 dizel gelicekmis. Tamamen Volvo uretimi motorlara geciliyormus.

• Selam. 2013 d4 geartronicle araniza katildim. Sanziman olarak iyi dediler. Bakalim artik. Arac summum paket. Almanyayla tr arasinda paket isimleri farkli anladigim kadariyla. Cam tavan yok. Otomatik park var. Blis, surucu asistani. Adaptiv cruse kontrol falan var. Ilk izlenimlerim cok iyi. Fiyat olarak merak edenler icin. Arac 22.000kmde. 19000€ ödedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferdyy06

Selam. 2013 d4 geartronicle araniza katildim. Sanziman olarak iyi dediler. Bakalim artik. Arac summum paket. Almanyayla tr arasinda paket isimleri farkli anladigim kadariyla. Cam tavan yok. Otomatik park var. Blis, surucu asistani. Adaptiv cruse kontrol falan var. Ilk izlenimlerim cok iyi. Fiyat olarak merak edenler icin. Arac 22.000kmde. 19000€ ödedim.

Hayırlı uğurlu olsun. Fiyat çok iyiymiş 60 kâğıt.
    Burada o araç olsa en az 150 kâğıt.
    Ülke kaçmak için birebir.

• Resimler
     Volvo V40: Ve O Sensin Volvo V40: Ve O Sensin Volvo V40: Ve O Sensin

• ferdyy06 kullanıcısına yanıt
    Aracınız hayırlı olsun... Fiyat olarak Türkiye şartlarına göre bedava denebilecek bir fiyata almışsınız. Kazasız-Belasız
  • Iyi dilekler icin tesekkurler. En cokta webasto isime yarayacak gibi. Malum kis zor oluyo. Cam tavan olsa iyi olurmus ama. 2.el aldigim icin secme sansim olmadi malesef

• 
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.