Şimdi Ara

VOLVO V40 R-DESIGN: Kullanıcı İncelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
570
Cevap
15
Favori
62.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 182
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 93
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 12 saat 41 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 65
  • Favoriye Eklediklerim 15
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • MaTaDoR (93 mesaj) shadowgeist (40 mesaj) cihanair (33 mesaj) arabaci_58 (29 mesaj) The Division Bell (22 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (388 mesaj) Mobil (113 mesaj) Tablet (18 mesaj) Mini (3 mesaj)
  • @
6 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> VOLVO V40 R-DESIGN: Kullanıcı İncelemesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    427 Mesaj
    @shadowgeist paylaştığı videoda hava yastığını mankeni tam olarak koruyamadığı gözükmektedir resmen kafasını sıyırıp geçmiştir.. burada güvenlikten söz edilemez euroencap yeni güvenlik testlerine bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız...
    |
    |

Son olarak bugun 95.000 civarina alinan V40 D2 advantage paketli, cam tavanli, deri koltuklu, navigasyonlu bir arac 5 yil sonra rakiplerine oranla ne kadar kayip yasar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    4676 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    R-Design'da tamponlara ilave olarak metal kapaklı yan dikiz aynaları komple siyah iç döşemeler, metal pedal takımı, ixion jantlar ve ön ızgarada, koltuklarda, direksiyon üzerinde R-Design logoları mevcut. İlave olarak orta tuş takımının arkaplanı çizgili carbon fiber bir kaplaması var. Son olarak, TFT dashboard'ın renkleri ve animasyonlarının farklı. Sanıyorum tüm farklar bunlar.
    |
    |

Orijinalden alıntı: arabaci_58

Arkasalar R-Design paketinde dis gorunumde arka tampondaki difizor ve on tampon disinda bir fark var mi ? İc mekanda koltuk dosemesi R-Desingn da daha sportif sanirim peki baska bir fark var mi?

Son olarak bugun 95.000 civarina alinan V40 D2 advantage paketli, cam tavanli, deri koltuklu, navigasyonlu bir arac 5 yil sonra rakiplerine oranla ne kadar kayip yasar?

teklif formunu paylaşabilir misiniz bana fiyat çok yüksek geldi

Orijinalden alıntı: akifsari

quote:

Arkasalar R-Design paketinde dis gorunumde arka tampondaki difizor ve on tampon disinda bir fark var mi ? İc mekanda koltuk dosemesi R-Desingn da daha sportif sanirim peki baska bir fark var mi?

Arac tamamen sitesindeki konfiguratorden olusturdugum bi araci kabarik bir doannim listesitle birlikte 93 bin gibi bi rakam olusustrmust istedigim konfigurasyonda.
    Birde sunu sormak isgiyorum sanirim yurt disinda V40 V2 otomatik vites ve R-Design almak mumkun, bizde niye degil. ya da ben mi yaniliyorum sadece bize ozgu bir durum degil mi bu?

• Yarbay
    7405 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Arac tamamen sitesindeki konfiguratorden olusturdugum bi araci kabarik bir doannim listesitle birlikte 93 bin gibi bi rakam olusustrmust istedigim konfigurasyonda.
    Birde sunu sormak isgiyorum sanirim yurt disinda V40 V2 otomatik vites ve R-Design almak mumkun, bizde niye degil. ya da ben mi yaniliyorum sadece bize ozgu bir durum degil mi bu?

konfiguratörden oluşturduktan sonra bayilerden fiyat almanızı tavsiye ederim.şuan güzel kampanya var

bahsettiğiniz araç navi hariç 85 bin civarı alınabilir. cam tavana da 6000 gibi bir rakam biraz fazla

yurt dışında d2 powershift çıktıysa bize de gelir ama r-design beklemeyin

bu iş üretim ve kota ile ilgili.

dizel r-design talebi bizde düşük olacağı öngörülüp buna göre değerlendirilmiş.

bence 85 bini pek geçmeyin eklediğiniz opsiyonları ikinci elde değerlendiremezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akifsari -- 11 Temmuz 2013; 0:15:16 >
    |
    |

• Yarbay
    2058 Mesaj

İlginize cok tesekkur ederim aklima takilmisken V40 ile V40 Counrty arasinda "plastik tamponlar" disinda bir fark var mi?

saygilar

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    güzel araç r-design volvo'lar her zaman hoşuma gitmiştir,hayırlı olsun..
    |
    |

Karşılıklı oynanan her oyunda,her zaman bir rakip birde kurban vardır.Mesele ilki olabilmek için ne zaman ikincisi olduğunuzu bilmektir..
  • Yarbay
    2443 Mesaj
    dizellerinde ses yalıtımı bır volvo ya yakısmayacak kalıtede.
    eğer volvo bır premıum dıyorsa sesı halletsın dızelde.
    benzınlılerde olmayabılır.
    ama ılk 3 kesın bellı oldu volvo s60 testınden sonra
    mercedes
    bmw
    audi
    |
    |

İlginize cok tesekkur ederim aklima takilmisken V40 ile V40 Counrty arasinda "plastik tamponlar" disinda bir fark var mi?

saygilar

görüntü dışında yükseklik farkı da var hafif araziye uygun yürüyene sahip v40 country

@mandakasa

Volvo v40 dizelin ses yalıtımı gayet iyi , gidip test etmeni tavsiye ederim
    |
    |
    ford un dızellerı seslıdır.volvo dada ford motoru oldugundan pejoya göre vw ne göre seslı calısıyor...
    |
    |

volvoda kullanılan 1.6 dizel ford-pejo&citroen ( psa ) ortak yapımıdır.

v40 konusunda ford motoru pejodan sesli çalışıyor ben s60 test ettim yazmanın bir anlamı yok. aynı motor zaten

hatta bu motoru mazda 3 lerde de bulabilirsin.

v40 ile 308 ya da citroen c4 in desibelmetre ile ölçülmüş gürültü testlerini bulup buraya koyabilirsin.
    hocam allah kaza bela vermesin . kan akıtın ve aracı komple kaplatın. çizildi etti derdiniz olmasın . telefonlarımıza nasıl ekran filmi ve kılıf alıyorsak bence sıfır aldğmz arabalarada bunu yapmalıyız . ben yapmadım çok pişman oldum arkadaşıma zorla yaptırttım şimdi bana hergün dua ediyor
    |
    |

mersoyla audi önce akordiyondan kaportalarını düzeltsinler,ondan sonra birinci seçersin.
    Bir de mersoyu birinci etmiş,o iç mekanla neyi birinci seçtin arkadaşım?
    Hoş nick mesaj uyumu,bmw yi seçecek halin yoktu ki
    S60 Audinin de mersonun da sağlamlığıyla ipini çeker.
    Üstüne üstlük içi 1. sınıf kaliteli arabanın.
    Üstüne motorları da daha güçlü.
    Mersoyu ancak yıldızı yeterciler 1. seçer bu sınıfta.
    quote:

Orijinalden alıntı: aalpan

quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

Diğer testleri zaten ncapte yapıyor,hemen hemen bütün firmalar iyi not alıyor.
    Ama IIHS nin yaptığı birkaç test var ki bunlar gerçek kaza senaryoları.
    Ve senin araban bu kaza senaryolarında sınıfta kaldı.
    Ayriyeten dsg şanzımanın ne olduğunu firmanın kendisi açıklamayla kabul etmiştir,senin ekstra bir şey anlatmana gerek yok.
    Aynı şekilde çift şarjlı tsi motoru da üretimden kaldıracaklar,ACT teknolojisine geçtiler sistemin risklerinden dolayı.
    O bakımı pahalı dediğin volvonun rakibi,senin CC nin abisi konumundaki Audi A4 testte rezil kepaze oldu.
    Audi merso bmw modellerinin fiyatları belli,burada anlatmaya gerek yok.
    200 lira fazladan para verilen servisi aracı alırkenki 15 bin liralık faturayla kıyaslayıp alamancılık yapmayın burda.

Şu anda imkânlar olmaması sebebiyle araç alacak durumum yok ancak sanki alacakmış gibi piyasaya bakıyorum.

Sizin gibi ben de memurum, bugünün şartlarında manuel araç kullanmayı bilmeyen, otomatik araç almayı planlayan ancak easytronic gibi bir şanzımadan ağzı yanmış bir adama tavsiyeniz ne olur?

auris cvt ;)
    |
    |

• Yarbay
    3809 Mesaj
    Cvt alinacaksa muhakkat min. 1.5 motor olmasi lazim jazz var 1.35 motor . cvt sistemin durumuyla arac gitmiyor

|
    |

Orijinalden alıntı: shadowgeist

mersoyla audi önce akordiyondan kaportalarını düzeltsinler,ondan sonra birinci seçersin.
    Bir de mersoyu birinci etmiş,o iç mekanla neyi birinci seçtin arkadaşım?
    Hoş nick mesaj uyumu,bmw yi seçecek halin yoktu ki
    S60 Audinin de mersonun da sağlamlığıyla ipini çeker.
    Üstüne üstlük içi 1. sınıf kaliteli arabanın.
    Üstüne motorları da daha güçlü.
    Mersoyu ancak yıldızı yeterciler 1. seçer bu sınıfta.

test etmesem hadı neyse ama test ettım hemde baya bır
    bır tanıdıgın vardı kullandım yarım saat

kalıte olarak audı ıle yarısır belkı gecebılır
    ama ne mercedes ne bmw ayarında hala deıldır.
    volvonun ıc dıyaznı önce s60 dakı havalandırma ızgaralarını bır duzgun yapsın.volvo v40 guzel yapıs.yenı gelecek s60 dada aynı hata devam edıyor.kadranları cok klasık neysekı makyajlıda duzeltmısler.ön koltuklardakı bel destek ayarı dısarda gozukuyor.insan onları kapı tarafına koyar.
    volvo yu kotulemıyorum hatta sevıyorum fakat abartmanın anlamı yok.klasık sağlam araba.isveç işi...

• Yarbay
    2443 Mesaj
    quote:

Yanlış bilgi vermeye devam ediyorsun.

volvoda kullanılan 1.6 dizel ford-pejo&citroen ( psa ) ortak yapımıdır.

v40 konusunda ford motoru pejodan sesli çalışıyor ben s60 test ettim yazmanın bir anlamı yok. aynı motor zaten

hatta bu motoru mazda 3 lerde de bulabilirsin.

v40 ile 308 ya da citroen c4 in desibelmetre ile ölçülmüş gürültü testlerini bulup buraya koyabilirsin.

volvo motorunun ford-pejo ortaklıgını bılmıyordum.
    fakat yınede dedıgımı gıbı volvo bıraz daha dızellere önem vermelı.
    v40 sınıfında ıyı olabılır ama s60 hayır...
    |
    |

Orijinalden alıntı: manda kasa

havalandırma ızgaraları sana göre kötü,kadranlar da öyle,bel destek ayarı da öyle.
    Ben de kullandım o aracı,bahsettiğin problemleri yaşamadım.
    Ama C sınıfının kalitesizliği herkese göre.
    A4 ve C sınıfının kaportasının akordiyonluğu herkese göre.
    Hele hele yeni C serisinin o şahane tetris ekranı herkese göre.
    Volvoda 180 hp motor olması bal gibi herkese göre.
    S60 ne C serisi ne de A4 ayarında değil evet,çünkü daha kaliteli,daha güçlü,daha uygun fiyatlı,DAHA SAĞLAM.
    |
    |
    s60 cıdden dusunuyordum almayı hatta 100.bıne full versıyon r-lıne nın bır alt paketı olan modelını bıraktılar.17 jant-xenon-bej derı doseme tam ıstedım gıbı ıdı ama gel görelım teste cıktım ses ve konfor özellıkle konforu bıraz sert.cukurlara gırıp cıktım sert arac.fıyatı ucuz en az a4 den 20 lıra ucuz.
    acıkcası pejo 508 daha konforlu ıdı.hıc aklımda yoktu ne volvo ne pejo hala arastırmadayım bu arada...
Webtures SEO;SEO Nedir?
Radyo Dinle
Ekonomi
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.