Şimdi Ara

'VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar' (793. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
19.611
Cevap
155
Favori
1.402.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iOS uygulamasında gözükmüyor hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boatswain

+1

Kişiye özel de olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boatswain

Kişiye özel mi bilmiyorum bende ekteki gibi gözüküyor, hatta geçen hafta otovınn ücretsiz yıkama kampanyası geldi tekrar ondan da kod aldım, kontrol ettim hala yıkama için kod alınabiliyor.

'VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamerbilisim -- 3 Şubat 2018; 10:31:54 >

• tamerbilisim kullanıcısına yanıt
    Bende İos uygulamasından 2 bilet aldım. Volvo Car Prime'in bu incelikleri gayet hoş.
  • Kişiye özel sanırım, bende de yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • EfsaneFocus kullanıcısına yanıt
    Şu dakikaya kadar bende de yok, umarım gelir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamerbilisim

Arkadaşlar Volvo Car Prime 2 adet cinemaximum bileti hediye ediyor uygulamadan kodunuzu alabilirsiniz.

Bende alınan kodlar gözükmüyor geliştirici firmaya mail attım google play'e de yazdım ama bir dönüş olmadı henüz. Benzer probleminiz varsa kod aldığınız anda ekran görüntüsü almanızı tavsiye ederim şimdilik.

Google Play yani Android için var mı bu hediye tüm üyelere şimdi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

Arkadaşlar Volvo Car Prime 2 adet cinemaximum bileti hediye ediyor uygulamadan kodunuzu alabilirsiniz.

Bende alınan kodlar gözükmüyor geliştirici firmaya mail attım google play'e de yazdım ama bir dönüş olmadı henüz. Benzer probleminiz varsa kod aldığınız anda ekran görüntüsü almanızı tavsiye ederim şimdilik.

Arkadaşlar sanırım her kullanıcıya gelmiyor bu hediyeler şöyle ki;
    Denemek için 2. hattımdan yeni üyelik oluşturdum cinemaximum ve otovınn kampanyalarını göremedim ama mevcut araç plakamı işletip geçmiş servis işlemlerini gördüğüm aktif hesabımda var bu kampanyalar. En son geçen ay 2500 TL gibi servis ödemesi yapmıştım belki bunun da etkisi olabilir :)

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar sanırım her kullanıcıya gelmiyor bu hediyeler şöyle ki;
    Denemek için 2. hattımdan yeni üyelik oluşturdum cinemaximum ve otovınn kampanyalarını göremedim ama mevcut araç plakamı işletip geçmiş servis işlemlerini gördüğüm aktif hesabımda var bu kampanyalar. En son geçen ay 2500 TL gibi servis ödemesi yapmıştım belki bunun da etkisi olabilir :)

Hocam az önce bayağı bir uğraştırdı ama 2 tane alabildim. Yalnız katılım koşullarında 3 büyükşehirden İstanbul, Ankara ve İzmir hariç diyor. Ayrımcılık var alenen.

İlk başta kod alırken uygulama hata verdi. Tekrar denedim ve oldu. Almadan önce de uygulamaya giriş sorunu yaşıyordum, onu da çağrı merkezinden yeni şifre alarak hallettim.

Şimdi de kodlarım bölümü boş görünüyor ama kodu not aldım. Uygulama stabil değil.

• tamerbilisim kullanıcısına yanıt
    Uygulama ilk günden beri stabil değil, sanki hiç test edilmiyor ya da geri bildirimler dikkate alınmıyor gibi. Bu konuyu Hem uygulamayı geliştiren firmaya mail attım, hem Volvo Car Prime müşteri hizmetlerine hem de mail ile bildirdim şu ana kadar bir dönüş yok.
    Evet kod alındıktan sonra bir daha göremiyorsunuz ama sistemdeki mail adresinize de kodlar gönderiliyor oradan erişebilirsiniz şimdilik geçici çözüm bu.
  • Arkadaşlar, Ankarada Volvo expertiz yaptırabileceğim güvenilir bir yer tavsiye edebilir misiniz?
  • Arabama bugün yaptığım bir değişikliği paylaşmak istedim herkese iyi geceler

• Bagaj spoileri güzel olmuş hocam. 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 8 Şubat 2018; 23:50:19 >
  • toprako T kullanıcısına yanıt
    yer ve fiyat bilgisi alabilir miyiz? ben komple body kit düşünüyorum, kıyaslama olması açısından aklımda bulunsun...
  • Merhaba İnternete bir şahıstan tamamen tesadüf olarak aldım orjinal spoiler ancak devamı olan birşey değil

Antalya Volvoda çalışan bir arkadaş kendi aracı için almış ancak aracını satınca sahibinden.com üzerinden satışa çıkartmış kendisinden alıp sanayide bir kaportacı da taktırdım
    Spoiler 400 TL takma 10 TL (küçük yerde yaşamanın artısı)

Onur teşekkür ederim sana da

Selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toprako -- 9 Şubat 2018; 4:12:44 >
  • cevap için teşekkürler. güle güle kullanın...
  • https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=131301211

• quote:

Arkadaşlar merhaba. Bugün sigortacımız ile konuşurken farkettim. Aracımızda proformada "fabrika model yılı" 2017 iken, sigorta, ruhsat ve EGM kayıtlarında "2016" yazıyor. Sanırım uygunluk belgesi 2016 tescilli demek.

Sizce bir dolandırılma var mı? 2013'de fabrika üretim yılı ile tescil yılının aynı olmasını şart koşan yasa yürürlüğe girmedi mi?

Bir sure önce benim kafama takilan husus hocam bu. Yani 2016 yılı Eylul ayinda uretilen arac 2017 model olarak piyasaya sunuluyor ama ruhsatta uretim yili baz aliniyor. Aslinda hem uretici hem de ruhsat acisindan ikisi de dogru ama biz hangisini baz alacagimizi karistirabiliyoruz bazen. Sanirim ruhsatta üretim tarihinin baz alinma nedeni de belli bir standarda oturtmak. Sonuc olarak bahsetmis oldugunuz hususta bi sorun yok gibi.

• merhaba, 8 yıllık c30 serüvenimden sonra yaklaşık 2 haftadır s60 ile yola devam ediyorum. artık buralara daha sık takılırım muhtemelen :) öğrenmek istediğim bi şey var s60 hakkında, arka süspansiyonları nasıl acaba, araba beklediğimden de konforlu geldi şehir içi bozuk yollarda özellikle .. ama acaba yumuşak ayarlı süspansyipn yol tutuşundan feragat ettirir mi? ya da arka süspansiyonlar nasıl bağımsız mı? tork çubuğu var mı? yoksa çok noktadan çapraz bağlantılar mı kullanılıyor s60 premium t3 lerde?

• Arkadaslar merhaba,

bugun aracin krikosuna bir bakayim dedim. Bagajdak' bolmeyi kaldirdim ve sadece lastik tamir kiti gibi bir sey gordum boyle kopuk icinde.
    yani kriko neden olmasin onu dusundum. hadi kriko olmasa sanki lastikteki bir vidayi cikarmayi saglayan ozel bir disli olmasi gerekmez mi? araci ikinci el aldigimdan baya killandim durumdan da, cevap verebilirseniz cok seviniirm.
  • 
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.