Şimdi Ara

VOLVO S60 1.6 DRIVE D2 PREMİUM POWERSHİFT ÖNERİ!!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
1
Favori
24.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: shadowgeist

Volvo muhabbetinin gectigi yerde ikinci el muhabbeti geciyorsa zaten olayi tartisnanin alemi yoktr.
    Bugun volvonun tartisilacak bir durumu da kalmamistir zaten volvoya laf soyleyenlerin de cok sukur gecerli bir tane tezleri yoktur

Kazık servis fiyatı
    Kazık parça fiyatı
    İkinci el değer kaybı ne olacak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Arabayi onerecek ballandira ballandira anlatacak kisiler cezali

40.000 km bakim faturasi

VOLVO S60 1.6 DRIVE D2 PREMİUM POWERSHİFT ÖNERİ!!!

40 bin bakım fiat linea 700 720 TL civarındaymış servisten alınan bilgi bu.Ki zaten 20 bin bakım faturasını arkadaşımın aracının paylaştım tam 690 lira(balata dahil).40 bin bakımında balata hariç fiyatı o.Yani fiat bu araca bu kadar para alıyorsa eğer Volvo'da o parayı talep etsin bir zahmet garipsenecek bir durum yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: vince_Tr

quote:

Arabayi onerecek ballandira ballandira anlatacak kisiler cezali

40.000 km bakim faturasi

VOLVO S60 1.6 DRIVE D2 PREMİUM POWERSHİFT ÖNERİ!!!

40 bin bakım fiat linea 700 720 TL civarındaymış servisten alınan bilgi bu.Ki zaten 20 bin bakım faturasını arkadaşımın aracının paylaştım tam 690 lira(balata dahil).40 bin bakımında balata hariç fiyatı o.Yani fiat bu araca bu kadar para alıyorsa eğer Volvo'da o parayı talep etsin bir zahmet garipsenecek bir durum yok.

Linea bakımı kaç para ?

• Kazik servis parca olayi her yerde var.ikinci el diyen adam zaten volvo almaz akil var mantik var.
    Voklvonun rakibi kaca ben ona bakarim,edebiyatla bir yere varilmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 4 Kasım 2013; 14:40:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kazik servis parca olayi her yerde var.ikinci el diyen adam zaten volvo almaz akil var mantik var.

Volvonun rakibi diyelimki audi daha uzuz ne olacak ?

• Nerede ucuzmus bu audi cihancim sana ozel indirimmi yapiyorlar plazada a3 ve a4 icin

• aaabbbboooooo konu nerelere gitti !!!!
  • hayalci23 H kullanıcısına yanıt
    Konunun bir yere gittiği yok, bunlar gerçekler fakat siz Golfünüzle beraber hayal aleminde yaşıyorsanız onu bilemem.

Bunlar başlıktaki mevzuyla beraber konuşulması doğal olan şeyler ki ikide bir fırlayıp konuyu sulandırmanızın amacını herkes anlıyor zaten. Sizdeki beyinden bizde de var Allah'a şükür, merak etmeyin.
  • quote:

Kazik servis parca olayi her yerde var.ikinci el diyen adam zaten volvo almaz akil var mantik var.

Ogrendigim kadariyla 10 bin 190 TL 20 bin balata olmazsa 500TL 30 bin 200TL 40 bin balata olmaz ise 650TL. Ondan sonralarini soramadim telefonda. Yanlis bilgi olmasin yinede diger arkadaslarin bilgisi varsa paylasabilir.

• quote:

quote:

Volvo muhabbetinin gectigi yerde ikinci el muhabbeti geciyorsa zaten olayi tartisnanin alemi yoktr.
    Bugun volvonun tartisilacak bir durumu da kalmamistir zaten volvoya laf soyleyenlerin de cok sukur gecerli bir tane tezleri yoktur

Kazık servis fiyatı
    Kazık parça fiyatı

Artı olarak;

Sütçü beygirleri
    Zayıf aktarması
    İç mekandaki özensiz tasarım ve malzeme kullanılması
    1.6 dizel motorun 8 litre tüketmesi

ve daha birçok zayıf nokta sayılabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaTaDoR

Konunun bir yere gittiği yok, bunlar gerçekler fakat siz Golfünüzle beraber hayal aleminde yaşıyorsanız onu bilemem.

Bunlar başlıktaki mevzuyla beraber konuşulması doğal olan şeyler ki ikide bir fırlayıp konuyu sulandırmanızın amacını herkes anlıyor zaten. Sizdeki beyinden bizde de var Allah'a şükür, merak etmeyin.

hee amacım neymiş o olduğunu iddia ettiğin !!!beyninle açıkla bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: trapspeed

quote:

quote:

Kazık servis fiyatı
    Kazık parça fiyatı

Artı olarak;

Sütçü beygirleri
    Zayıf aktarması
    İç mekandaki özensiz tasarım ve malzeme kullanılması
    1.6 dizel motorun 8 litre tüketmesi

ve daha birçok zayıf nokta sayılabilir.

Elinize saglik

• quote:

Orijinalden alıntı: hayalci23

bugün akşam üzeri bir araba denk geldi (sahibi arkadaşımın bir tanıdığı) 2012 40 bin km de beyaz VOLVO S60 1.6 DRIVE D2 PREMİUM POWERSHİFT.fiyat nakitte 80000 tl. takasa girerse(benim aracım 2013 beyaz 20 bin de golf tdi comfortline)15-17 bin arası bin üstüne alırım dedi(sadece ayaküstü konuştuk çok pazarlık yapmadık).ben bu araca çok yabancıyım ama biraz baktım şeklini içini falan beğendim.şimdi ben bunu araştıracağım ama bilen arkadaşlardanda bi fikir alayım dedim.
    sormak istediğim

1-) bu aracın konforu,yol tutuşu,sürüş,güvenlik,seriliği vb. özellikleri nasıldır?
    2-) bu verilen nakit ve takas fiyatları nasıldır?

ve bunların dışında volvo ile ilgili sizin aklınıza gelen başka şeyler varsa onlarıda yazabilirsiniz.

Takasa girmeyi düşündüğünüz aracın opsiyonel donanım durumu nedir?

sıfır fiyatları buna göre değişiyor bildiğiniz gibi

şuan makyajlı kasa yeni tip 2013 ler satışta

dizelin pek avantajı kalmadığını düşünüyorsanız bence 1.6 litre benzinli 180 hp tip bu araca daha uygun performans olarak

eski tip için lansman test videosu :

• quote:

Orijinalden alıntı: akifsari

quote:

bugün akşam üzeri bir araba denk geldi (sahibi arkadaşımın bir tanıdığı) 2012 40 bin km de beyaz VOLVO S60 1.6 DRIVE D2 PREMİUM POWERSHİFT.fiyat nakitte 80000 tl. takasa girerse(benim aracım 2013 beyaz 20 bin de golf tdi comfortline)15-17 bin arası bin üstüne alırım dedi(sadece ayaküstü konuştuk çok pazarlık yapmadık).ben bu araca çok yabancıyım ama biraz baktım şeklini içini falan beğendim.şimdi ben bunu araştıracağım ama bilen arkadaşlardanda bi fikir alayım dedim.
    sormak istediğim

1-) bu aracın konforu,yol tutuşu,sürüş,güvenlik,seriliği vb. özellikleri nasıldır?

ve bunların dışında volvo ile ilgili sizin aklınıza gelen başka şeyler varsa onlarıda yazabilirsiniz.

dizelin pek avantajı kalmadığını düşünüyorsanız bence 1.6 litre benzinli 180 hp tip bu araca daha uygun performans olarak

vazgeçtik hocam.o yüzden hiç sormadım bile

• quote:

quote:

quote:

sormak istediğim

Hayırlısı olsun ilerde belki sıfır alırsınız yeni makyajı tip çok iyi

özellikle 2.0 dizel 181 hp yeni motor 2014 model olarak gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akifsari -- 4 Kasım 2013; 19:03:43 >

• 1.6 dizel araç performans olarak tatmin etmez elbette premium sınıftaki müşteriyi.
    Ancak bmw gibi bir markann 9.5 saniye 0/100 süresine sahip benzinli 3.16 yı piyasaya 110 bin lira paradan sürdüğünü de unutmamanızı isterim.
    Eğer performans istiyorsanız kesenin ağzını açar 180liği alırsınız,ya da modül taktırıp dizelden 130 140hp civarı güç alırsınız.
    Bugün 1.6 dizel kompakt sınıf araçların şehir içinde 6 7 litre yaktığı bir ortamda s60 tarzı tank gibi bir premium D segmenti araca 8 litre yakıyor diye eleştiri getirmek komik olur.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

sormak istediğim

Hayırlısı olsun ilerde belki sıfır alırsınız yeni makyajı tip çok iyi

özellikle 2.0 dizel 181 hp yeni motor 2014 model olarak gelecek

yukarılarda yazmıştım ama tekrar yazayım.anlayan birine sorduk.fiyat uygun değil ama uygunda olsa 1.6 motor hakkını vermiyor alacaksan 2.0 motoru al dedi o yüzden vazgeçtik

• 1.6 dizel d segmenti ağır araçlarda ekonomi içindir

performans bekleyenler 2.0 almalı tabiki

1.6 dizel, 115 hp motor aslında gayet iyi ve yeterli. c segment için

s60 ın 1.6 benzinli turbo motoru performans olarak tatminkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akifsari -- 4 Kasım 2013; 19:21:22 >
  • quote:

1.6 dizel araç performans olarak tatmin etmez elbette premium sınıftaki müşteriyi.
    Ancak bmw gibi bir markann 9.5 saniye 0/100 süresine sahip benzinli 3.16 yı piyasaya 110 bin lira paradan sürdüğünü de unutmamanızı isterim.
    Eğer performans istiyorsanız kesenin ağzını açar 180liği alırsınız,ya da modül taktırıp dizelden 130 140hp civarı güç alırsınız.
    Bugün 1.6 dizel kompakt sınıf araçların şehir içinde 6 7 litre yaktığı bir ortamda s60 tarzı tank gibi bir premium D segmenti araca 8 litre yakıyor diye eleştiri getirmek komik olur.

Komik olmaya o aracin fabrika verisi kac litre ?

• Fabrika verilerini tutturabilen kaç tane marka var otomobil piyasasında?
    Cihancım,volvoya karşı antipatin,ve almanlara karşı sempatin olabilir.
    Ama benim tezim halen geçerliliğini koruyor.
    Bugün C segmenti hatchback dizel araçlar şehir içerisinde 6 7 litre yakıyor mu?yakıyor.
    S60 gibi bu araçların yanında tank kalan bir otomobil 8 litre yakıyorsa fabrika verilerinden saptı diye volvoyu suçlamak değil tebrik etmek gerekir.
    Siz bir şey araştıracaksanız gece gündüz burada fiyatlarını övdüğünüz C segmenti dizellerin şehir içi tüketimlerini araştırın bence.
    İnternetteki videolarda aracın sabit hızda 3 küsürlü litrelere düştüğü görülmekte,kastırmazsanız şehir içerisinde 7 litre ortalamayı rahatlıkla tutturur o araç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 4 Kasım 2013; 20:07:04 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.