Şimdi Ara

Volvo S40 vs. Diğerleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
1.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2005 üstü dizel bir s40 almayı düşünüyorum. Bütçeme uygun bir şekilde, sahibinden ilanlarına baktım ve gözüme şu otomobil çarptı sizce nasıl. Ve netten bakabilen arkadaşlar aracın hasar kaydına bakıp burada paylaşabilirler mi acaba?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-acil-satlik-volvo-s40-61767441/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mat3ja -- 28 Aralık 2011; 16:56:59 >

• ARACIM DIŞTAN KOMPILE BOYALI

Bu açıklamadan sonra kimsenin olumlu yorum yapacağını sanmıyorum. Hayırlısı olsun
  • hasar kaydına gerek yok, alma .
  • bence iyi pazarlık yapıp al, kaçırma, volvo bu kardeş, komple boyalıymış kazalıymış önemli değil, isveç çeliği
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caipirinha

bence iyi pazarlık yapıp al, kaçırma, volvo bu kardeş, komple boyalıymış kazalıymış önemli değil, isveç çeliği

emin olamıyorum işte o konuda, komple boya olayı bu kadar takıntı yapılacak bir olay mıdır acaba?? Aynı fiyata daha boş ve km.si yüksek bir s40 almak daha mı mantıklı bunu almaktan??
  • quote:

Orijinalden alıntı: tacktuck

quote:

Orijinalden alıntı: Caipirinha

bence iyi pazarlık yapıp al, kaçırma, volvo bu kardeş, komple boyalıymış kazalıymış önemli değil, isveç çeliği

emin olamıyorum işte o konuda, komple boya olayı bu kadar takıntı yapılacak bir olay mıdır acaba?? Aynı fiyata daha boş ve km.si yüksek bir s40 almak daha mı mantıklı bunu almaktan??

Valla expertiz yap, büyük sorun çıkmazsa al, komple boya hafif kazalardada oluyor.
  • alma alma alma.
  • bence öğren iyice hocam ne var ne yok.belki çizikler vardı araçta birde kaza olunca boyattı komple.
  • "ARACIN FUL BAKIMLI MASRAF YOK ALICI MEMNUN OLUR ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN ARACIM DIŞTAN KOMPILE BOYALI DEGİŞENİ OLMADI SANRUFLU ABS Lİ ÇELİK CANTLI ARACIN HASARLI KAYDI VARDIR, AYRICA 90000 BAKIMLARI YENİ YAPILDI TRİGER, ENJEKTÖR,BALATALAR, YAĞ, FİLİTRELER,AKÜ VS."

Adam yazmış işte, araç pert. Toplanmış. 32liraya pert bir araç almak istersen sen bilirsin.

Not: en azından dürüst davranıp pert olduğunu yazmış....
  • İlk arabam olucak, o yüzden çok anlamıyorum bu işlerden ama büyük problemler yaratıcaksa o kadar para bağlamak çok yazık olur. Ekspertiz alsam şasenin direklerin durumu net ortaya çıkar mı peki??
  • 1- aldığın araba komple boyalı
    2- aldığın araba hasar kayıtlı ilerde satamassın,satsan bile satana kadar göbeğin çatlar
    3-aldığın aracın parçası aşırı pahalı.Misal tek bir ön farı 400-500 tl.

iyi düşün derim.hele ki ilk araban..32 bin lira az para değil o paraya sıfır araba al 5 sene bin.(corsa-aveo-ibiza vsvs)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALBAY -- 27 Aralık 2011; 13:24:47 >
  • En mantıklısı lpgli araçlara da bakıp seçenekleri arttırmak öyleyse ama onlarda da kapalı otopark problemi var o yüzden hiç kafama yatmıyor.
  • Yanlisim varsa bilen arkadaslar duzeltsin kasko yaptiramazsin pertkaydi olan araca

Yanlis okumusum hasar kaydi varmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tufan34 -- 27 Aralık 2011; 23:08:26 >
  • arkadaşlar 2006 model Volvo s40 1.8 aracımı satıyorum. ilgilenenler için, sahibinden.com ilan no 54640800. maille de ulaşabilirsiniz. barishakyemezoglu@hotmail.com
  • Pert kaydı olma ihtimali yüksek, bence uzak durulmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oscartybalt

arkadaşlar 2006 model Volvo s40 1.8 aracımı satıyorum. ilgilenenler için, sahibinden.com ilan no 54640800. maille de ulaşabilirsiniz. barishakyemezoglu@hotmail.com

Aracınız güzelmiş, birkaç naçizhane önerim olacak yalnız ilanla ilgili:

- Detaylı bir iç-dış yıkama yaptırıp resimleri öyle çekin
    -Aynı pozdan verilmiş olanları kaldırın
    -Mutlaka iç mekan fotosu ekleyin, koltuk-vites topuzu-iç mekan plastiğindeki yıpranmalar ilk baktığım şeylerdir
    -Arkadaki 1.8 yazısını yalvarırım sökün, çok çakma durmuş
    -Donanımları biraz daha detaylı belirtebilirsiniz, ısıtmalı elektrikli deri koltuklar, deri vites-direksiyon, kol dayama, Cruise control, 10 hoparlörlü müzik sistemi, cd-changer-17' alaşım jant-xenon far gibi unsurlar mevcut mu/degil mi gibi...
    -Motor LPG uyumluysa bahsedin.

Dediklerimi yaparsanız inanın etkisini göreceksiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

quote:

Orijinalden alıntı: oscartybalt

arkadaşlar 2006 model Volvo s40 1.8 aracımı satıyorum. ilgilenenler için, sahibinden.com ilan no 54640800. maille de ulaşabilirsiniz. barishakyemezoglu@hotmail.com

Aracınız güzelmiş, birkaç naçizhane önerim olacak yalnız ilanla ilgili:

- Detaylı bir iç-dış yıkama yaptırıp resimleri öyle çekin
    -Aynı pozdan verilmiş olanları kaldırın
    -Mutlaka iç mekan fotosu ekleyin, koltuk-vites topuzu-iç mekan plastiğindeki yıpranmalar ilk baktığım şeylerdir
    -Arkadaki 1.8 yazısını yalvarırım sökün, çok çakma durmuş
    -Donanımları biraz daha detaylı belirtebilirsiniz, ısıtmalı elektrikli deri koltuklar, deri vites-direksiyon, kol dayama, Cruise control, 10 hoparlörlü müzik sistemi, cd-changer-17' alaşım jant-xenon far gibi unsurlar mevcut mu/degil mi gibi...
    -Motor LPG uyumluysa bahsedin.

Dediklerimi yaparsanız inanın etkisini göreceksiniz

arkadşa katılıyorum araç resimleri yeterli değil bulanık renk bile tam olarak belli olmuyor.

• Aracin hasar durumuna bakabilen yok mu arkadaslar??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tacktuck

Aracin hasar durumuna bakabilen yok mu arkadaslar??

kardeş sen kaşınıyosun bence.bu arabanın ağır bakımları en kötü 3000 tl tutuyor haberin olsun.zaten plakada hayır yok en baştaneyse tramere (5664) gönderceksin mesajı aynen aşşağıdaki gibi

HASAR 34N3131
  • yakınıma sıfır araç bakarken S40 dalistedeydi.
    fiyatını hakeden bir araç değil bence...
    zaten motoru bile ford 1.6 tdci ile aynı yani ünlü 5 silindirli volvo motoru almıyorsunuz...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.