Şimdi Ara

Volvo s40 Lastik Tavsiyeleriniz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2008 - Volvo s40 1.6d Dynamic aracım için lastik tavsiyelerinize ihtiyacım var..
    Üzerinde Michellin Pilot Sport 3 vardı fakat ömrünü tamamladı.. 205/50/r17 için fikir ve önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
    Fiyat/Performans Açısından Nokian zline'lar fena diil gibi ama kullanan arkadaşlar varsa daha sağlıklı bilgi alabilirim diye düşünüyorum.
    Teşekkürler.

• Aracınızın 2009 modeli bende mevcut. Ben 215/50/r17 olarak Lassa İmpetus Revo 2+ satın aldım. Takım fiyatı 1680 liraya geldi. Maalesef bu boyutlarda lastikler pahalı ancak şuan için memnunum, sessiz ve yol tutuşu iyi tavsiye ederim.
  • 225-45-17 tak devam et. Yol tutus muazzam artiyor. Cekis %5 fark eder konfor %5 duser.

Kesinlikle nokian yoksa conti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk_acar -- 1 Mayıs 2017; 21:22:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 225 45 17 nin yanağı daha yüksek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2005 Modelide bende var yazdığınız lastik ebatları standart mı geliyor yoksa keyfi olarak mı büyütülmüş. benim arabada 195/65/15 var. yokse benimkini küçültmüşler mi
  • Nokian

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu anda aynı ölçülerde (205/50/17r) Pilot Sport 4 kullanıyorum. Bundan önce Conti Sport Contact 5 vardı. Bence Contiler daha iyi ancak çabuk bitiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.