Şimdi Ara

volvo s40 alınır mu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar.daha önce hep vw binmiş birisi olarak volvo almayı düşünüyorum. 10 larca araba değiştirdim. az buçuk piyasadan anladığımı düşünüyorum. şimdi yakın tanıdığım birinden bir volvo s40 karşıma çıktı. 2007 model 52000 kmde.. Tüm bakımları yetkili serviste yapılmış bugüne kadar. kayıtları var. hata kaza boya değişen yok. benzinli. tüp takılmamış. içi dışy gayet temiz. son bakımında bütün filtreler değişmiş ve triger seti değişmiş.muayeneden geçmiş.
    son olarak 52500 tl ye anlaştık. Fiyat sizce yüksek mi?
    aracın donanımı bulamadım, sadece 1.6 yazıyor. doanımını nereden bulabilirim?
    2007 model olanlar s40 ın kaçıncı versiyonu oluyor?? (1-2-3 ...? )
    cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yardımcı olacak olan yok mudur?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BD437D5D1

yardımcı olacak olan yok mudur?
    Araç gerçekten servis bakımlı ise fiyatı gayet normal fakat şöyle bir durum var Bu aracın makyajlıları Daha güncel ve daha yakışıklı duruyor birkaç teknik geliştirme var Onun dışında birebir aynı yol tutuşu falan çok iyidir Ford servisleri de anlar vurguncu Volvo özel servislerine peki ihtiyacınız kalmaz fakat Volvo konforunu ve performansını yaşarsınız bu araçla yakıtı da fena değil şehiriçinde trafikte 7 uzun yolda 4.5 5 litrelerde gezer sağlamdır fakat alırken dikkat etmekte fayda var

• Polestar191 P kullanıcısına yanıt
    Yalnız konu sahibi başka bir konuya da yazmıştı. Araç 1.6 benzinli model.
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/137873971

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacker -- 12 Nisan 2019; 15:44:24 >
  • Ben uzun süre 2008 1.6d premium kullandım. Bildiğiniz Peugeot 1.6 HDI ya da Ford Focus 1.6 TDCI motor

Donanım olarak Volvo Dinamik versiyon en dolu olanı. Hız sabitleyici, elektrikli koltuklar deri döşeme vs

Premium da dolu bir araç muadillerine göre. Güvenli ve konforludur

Dizel sorunuz varsa alayım Volvo benzinli kullanmadım hiç

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.