Şimdi Ara

Volvo fiyat listesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ötv zammından sonra bilindik markalar 1-3 gün içerisin de fiyatlarını güncelleyerek yayınladı.. volvo ne yaptı, diğerleri gibi fiyat listesini ilk önce internet sitesinden kaldırdı..aralığın ortasına geldik hala ilan edilmiş bir liste yok.. volvo iyi araba ama satabilmek için sadece arabanın iyiliği yetmiyor.. hala fiyat listesini yayınlayamayan bir organizasyon yapısı ile volvo türkiyede ancak bu kadar satar..

• AYNI başlığı açmak için geldim. Cevabı heyecanla bekliyorum. Listeler yok halen.
  • İlk mesajda amaç konu üzerinden markayı karalamak olmasa paylaşıma değer bir konu diyeceğim.Eğer Volvo araç almak niyetinde ciddi iseniz bir tlf la fiyatları öğrenebilirsiniz.Ki şu karışıklıkta bilindik dediğiniz markaların çoğu birkaç günde bir güncelleme yapıyor fiyat listelerinde.Bence sürekli güncelleme yapacağına yılbaşında zaten bir yenileme olacak hiç yayınlamasın daha iyi.Niyeti aracım kaça para olmuş bir bakayım yada aracımı satacağım bi bakayım sıfırı ne olmuş gibi olmayıp,araç almak isteyen kişi fiyatı gider yüzyüze görüşür pazarlığını yapar öğrenir.
    Şunuda söyliyeyim emin olun volvonun sizden daha az satma gibi bir derdi var.Örneğin sınıfında avrupada en çok satan model olan XC60 ın Türkiye de kaç tane satıldığını sizin kadar dert etmelerine gerek yok herhalde.Bu olsa olsa millet olarak bizim daha aracı almadan satarken kaça satarım derdinin bir göstergesi olur.Zaten güvenlik,emniyet,konfor gibi kavramar bizim neyimize.

Volvo XC60, otomotiv araştırma şirketi JATO tarafından düzenlenen bağımsız araştırma sonuçlarına göre 2015 yılında Avrupa'nın en çok satan orta boy SUV'u oldu.

Bu başarı, Volvo Cars'ın halen devam eden dönüşüm ve büyüme hikayesinin bir sonucu. Bu sonuç ayrıca, Volvo Cars’ın 2009 yılından bugüne en çok satan modeli olan seçkin ve uyumlu XC60'a karşı duyulan büyük ilginin de bir göstergesi.

Volvo XC60'ın lider pozisyona yerleştiği SUV sınıfı, JATO'ya göre 2015 yılında Avrupa'daki en popüler otomobil sınıflarından birini oluşturuyor. Volvo, XC60 modeli sayesinde pazarda rekabetin en yüksek olduğu sınıflardan birinde Alman rakipleriyle doğrudan mücadele ederek onların önüne geçiyor.

Volvo Cars'ın en önemli satış bölgesi olan Avrupa, şirketin elde ettiği toplam küresel satışların yarısından çoğunu temsil ediyor.
    2008 yılında piyasaya sürülen Volvo XC60, ilk günden itibaren her yıl istikrarlı bir şekilde satışlarını artırdı. Satışa sunulduğu günden itibaren toplam 750.000 adet satılan Volvo XC60, üretiminin dokuzuncu yılında bugün hala otomobil müşterisi için ne kadar popüler olduğunu gösteriyor.

2012 yılında ilk kez 100.000 adetlik satış rakamına ulaşan Volvo XC60, 2015 yılında dünya çapında yaklaşık 160.000 adet satış gerçekleştirdi. 2015 yılında Volvo XC60 için en önemli pazarlar, Çin, ABD ve İsveç oldu. Volvo XC60 ayrıca Avrupa'da Almanya, İngiltere ve Fransa gibi önemli pazarlarda da popülerliğini korudu.

Volvo XC60'ın 2008'den itibaren yıllık satış rakamları:

2008: 6.954

2009: 61.667

2010: 80.723

2011: 97.183

2012: 106.203

2013: 114.010

2014: 136.993

2015: 159.617

• quote:

Orijinalden alıntı: orfozum

İlk mesajda amaç konu üzerinden markayı karalamak olmasa paylaşıma değer bir konu diyeceğim.Eğer Volvo araç almak niyetinde ciddi iseniz bir tlf la fiyatları öğrenebilirsiniz.Ki şu karışıklıkta bilindik dediğiniz markaların çoğu birkaç günde bir güncelleme yapıyor fiyat listelerinde.Bence sürekli güncelleme yapacağına yılbaşında zaten bir yenileme olacak hiç yayınlamasın daha iyi.Niyeti aracım kaça para olmuş bir bakayım yada aracımı satacağım bi bakayım sıfırı ne olmuş gibi olmayıp,araç almak isteyen kişi fiyatı gider yüzyüze görüşür pazarlığını yapar öğrenir.
    Şunuda söyliyeyim emin olun volvonun sizden daha az satma gibi bir derdi var.Örneğin sınıfında avrupada en çok satan model olan XC60 ın Türkiye de kaç tane satıldığını sizin kadar dert etmelerine gerek yok herhalde.Bu olsa olsa millet olarak bizim daha aracı almadan satarken kaça satarım derdinin bir göstergesi olur.Zaten güvenlik,emniyet,konfor gibi kavramar bizim neyimize.

Volvo XC60, otomotiv araştırma şirketi JATO tarafından düzenlenen bağımsız araştırma sonuçlarına göre 2015 yılında Avrupa'nın en çok satan orta boy SUV'u oldu.

Bu başarı, Volvo Cars'ın halen devam eden dönüşüm ve büyüme hikayesinin bir sonucu. Bu sonuç ayrıca, Volvo Cars’ın 2009 yılından bugüne en çok satan modeli olan seçkin ve uyumlu XC60'a karşı duyulan büyük ilginin de bir göstergesi.

Volvo XC60'ın lider pozisyona yerleştiği SUV sınıfı, JATO'ya göre 2015 yılında Avrupa'daki en popüler otomobil sınıflarından birini oluşturuyor. Volvo, XC60 modeli sayesinde pazarda rekabetin en yüksek olduğu sınıflardan birinde Alman rakipleriyle doğrudan mücadele ederek onların önüne geçiyor.

Volvo Cars'ın en önemli satış bölgesi olan Avrupa, şirketin elde ettiği toplam küresel satışların yarısından çoğunu temsil ediyor.
    2008 yılında piyasaya sürülen Volvo XC60, ilk günden itibaren her yıl istikrarlı bir şekilde satışlarını artırdı. Satışa sunulduğu günden itibaren toplam 750.000 adet satılan Volvo XC60, üretiminin dokuzuncu yılında bugün hala otomobil müşterisi için ne kadar popüler olduğunu gösteriyor.

2012 yılında ilk kez 100.000 adetlik satış rakamına ulaşan Volvo XC60, 2015 yılında dünya çapında yaklaşık 160.000 adet satış gerçekleştirdi. 2015 yılında Volvo XC60 için en önemli pazarlar, Çin, ABD ve İsveç oldu. Volvo XC60 ayrıca Avrupa'da Almanya, İngiltere ve Fransa gibi önemli pazarlarda da popülerliğini korudu.

Volvo XC60'ın 2008'den itibaren yıllık satış rakamları:

2008: 6.954

2009: 61.667

2010: 80.723

2011: 97.183

2012: 106.203

2013: 114.010

2014: 136.993

2015: 159.617

Sayın orfozum,

Volvo'da her marka gibi fazlaca satmak istemektedir ve satış rakamları oldukça önemlidir.

Marka; araç sattıkça ve parça sattıkça para kazanmaktadır. Satış rakamları önemsiz gibi bir söylem oldukça yanlıştır.

Türk vatandaşı sadece kaliteye ve fiyata bakmıyor maalesef, marka prestiji, aracın dış tasarımı gibi faktörleri değerlendiriyor. Bu yüzdendir ki Range Rover ve Range Rover sport oldukça fazla satılmaktadır.

Aracın sıfır satış rakamı oldukça önemlidir.Ve web sitesine fiyatlarını koyan markaların emin olun bildikleri var.

2016 yılının son çeyreğinde hatta son ayındayız. İnsanlar yılsonu araç almaya daha olumlu bakıyorlar ve bu zamanda web sitesinde güncel fiyatların olması marka imajı ve güvenilirlik açısından oldukça önemli.

''Ciddi olan arar sorar'' düşünce tarzı, o fiyatları siteye koymaya üşenen şahsın, yapının düşüncesidir.

Sizin olmamalı.

XC60 oldukça başarılı bir araç, donanım seçeneği ve opsiyonları oldukça geniş.
    Kazadaki güvenirliğinden bahsetmiyorum bile.
    Fakat bu aracı yetkili bayilerde satan arkadaşlar opsiyon olarak eklenebilen donanımlar konusunda yeterince bilgili değiller ve dolayısıyla aracı pazarlayamıyorlar.

Bu yüzden Türkiye'de oldukça az satılıyor.

• Biraz yanlış anlama olmuş.Ben satış rakamı önemsiz demedim.Arkadaşın yorumuna cevap verdim.Demek istediğim volvonun Türkiye deki satış rakamını çokta önemsemediği.Bunu anlamak için siteye fiyat listesini koymadan önce sıralanacak birçok madde var.Zaten siz birkaçını yazmışsınız.Buradaki suçun büyüğü bence volvoda değil Türkiye deki çözüm ortaklarında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orfozum -- 14 Aralık 2016; 17:40:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orfozum

Biraz yanlış anlama olmuş.Ben satış rakamı önemsiz demedim.Arkadaşın yorumuna cevap verdim.Demek istediğim volvonun Türkiye deki satış rakamını çokta önemsemediği.Bunu anlamak için siteye fiyat listesini koymadan önce sıralanacak birçok madde var.Zaten siz birkaçını yazmışsınız.Buradaki suçun büyüğü bence volvoda değil Türkiye deki çözüm ortaklarında.

Hocam S60 Advance ve R-Design için ÖTV farkını geçici süre ile tazmin etme gibi bir kampanyası var mı bildiğiniz kadarıyla Volvo'nun? Fiyat listesi olmayınca herşey muğlak kalıyor. En yakınımındaki bayi de şehir dışında kaldığından bilgi alamıyorum. Telefon zaten en sağlıksız yol.
  • VOLVO satış elemanlarının bilgi eksikliğine ve güven vermez tavırları nedeniyle güzelim arabaların satışlarının olumsuz etkilendiği kanısındayım..Hepsi için olmayabilir elbette.. ama benim karşılaştıklarım hep böyleydi...Sanki volvo distribütörü de volvo nun satılması için fazla çaba göstermiyor gibi...Müşteri takibi memnuniyet önceliği yok..
  • Fiyat listesi revize edildi geçtiğimiz hafta.

Fiyat Listesi Aralık 2016
  • V40 Cross Country T3 Advance 146 300TL neden bu kadar pahalı?
  • harun99 H kullanıcısına yanıt
    yıl sonunda büyük indirim yapabilmek için. Bütün sene satamayacakları araçları yıl sonunda ciddi bir indirimle satarlar.
    2015 aralıkta v40 cc dizeller 85.000 civarına satıldı. Benzinli, çok az yakmayan bu motorla ne satış yapacaklarını ben de merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: axxxx

yıl sonunda büyük indirim yapabilmek için. Bütün sene satamayacakları araçları yıl sonunda ciddi bir indirimle satarlar.
    2015 aralıkta v40 cc dizeller 85.000 civarına satıldı. Benzinli, çok az yakmayan bu motorla ne satış yapacaklarını ben de merak ediyorum.

Dostum arabalar pahalı değil , tl nin değeri yok
  • Fiyat listesine yine 1 haftadır ulaşılamıyor. kur farkını yansıtacaklar bu sefer.
  • Yeni Fiyat Listesi

Hayırlı olsun ne diyelim
  • yeni fiyat listesi yayınlandı...en az 10000 L zam gelmiş...Bu fiyata bu araçları kim alacak??
  • quote:

Orijinalden alıntı: harun99

yeni fiyat listesi yayınlandı...en az 10000 L zam gelmiş...Bu fiyata bu araçları kim alacak??

Hangi markaya zam gelmedi ki, hatta neye zam gelmedi ki.
  • Merhaba,

Volvo'nun fiyat listesi tekrar güncellendi. ( Fiyatlara bir miktar yine güncelleme gelmiş gibi görünüyor )

Artık listede Volvo V90 Cross Country'de var.

Fiyat Listesi LİNK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi especlipse -- 8 Şubat 2017; 1:43:40 >
  • especlipse kullanıcısına yanıt
    15 Şubat itibarıyla fiyat listesi tekrar güncellendi.

En düşük Volvo V40 Momentum 133.600 TL'den başlıyor.

Volvo V90 Cross Country bir önceki listede güncellenmişti.

Yeni listede Volvo V90'da eklenmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: especlipse

Her haliyle bitmiş bir ülkeyiz.
  • quote:

V40 momentum için 133.600 üzerinden bayide ne kadar indirim alınabiliyor acaba? bunlar epey şişirilmiş ve pek gerçekçi olmayan fiyatlar sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selamolsun1 -- 23 Şubat 2017; 15:28:28 >
  • quote:

Merhaba,

Volvo'nun fiyat listesi tekrar güncellendi. ( Fiyatlara bir miktar yine güncelleme gelmiş gibi görünüyor )

Artık listede Volvo V90 Cross Country'de var.

Fiyat Listesi LİNK

En ucuz modelinin bile 63 bin lirası vergi. Vay anasını ya.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.