Şimdi Ara

Volvo adamlığı ( sabit fiyat gerçekmis) :) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
2
Favori
19.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pbmax

Sonra ulkede alim gucu yok diyorlar.. En cok ta bir arabaya 400 500 bin veren insanlar ekonomiyi elestirir..

Asgari ucretin 2300 tl oldugu bir ulkede bir vatandas 500 bin arabaya verebiliyorsa, birileri mali cuvalla goturuyo demektir. Ama nasil goturdugu mechuldur.

Vesselam

Alıntıları Göster
    Nufus 80 kusur milyon onu unutma
    Herkes asgari ucret almiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

İkinci elde uzer eski kafa laflari bunlar
    1 saatte sattim arabami ben

Alıntıları Göster
    ya arkadaş şu ortamda tenekeyi satsan millet kapışıyor. arz sorunu var şu an. bu piyasayı dikkate alırsan yanılırsın. araba tekrar bollaşsın bakalım o zaman görürsün kimse volvo'nun yüzüne bakıyor mu? s60'a deli gibi indirim yaptılar yine de aklımdan geçirmedim almayı.
  • quote:

Nufus 80 kusur milyon onu unutma
    Herkes asgari ucret almiyor

Alıntıları Göster
    Amerikada da nufus 300 milyon.. asgari ucrer 1400 dolar, sifir orta sinif bir araba 20bin dolar

Evet ?

• kıyak hareket. benim sevgilimde s60 kullanıyor umarım onada yapmışlardır :D
  • quote:

Amerikada da nufus 300 milyon.. asgari ucrer 1400 dolar, sifir orta sinif bir araba 20bin dolar

Evet ?

Alıntıları Göster
    Abd’de saatlik asgari ucret var kac saat calisma var tam bilmiyorum yanlis bilgi vermek istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

ya arkadaş şu ortamda tenekeyi satsan millet kapışıyor. arz sorunu var şu an. bu piyasayı dikkate alırsan yanılırsın. araba tekrar bollaşsın bakalım o zaman görürsün kimse volvo'nun yüzüne bakıyor mu? s60'a deli gibi indirim yaptılar yine de aklımdan geçirmedim almayı.

Alıntıları Göster
    Volvo ivmelenmeye yeni kasalarda yapti zaten
    Baslangic xc90 oldu ve devami geldi

Burada bile tahmin edilenden daha fazla satiyor

• Volvo adamlığı ne ya, kadınlara yapmıyolar mı indirim
  • quote:

Sonra ulkede alim gucu yok diyorlar.. En cok ta bir arabaya 400 500 bin veren insanlar ekonomiyi elestirir..

Asgari ucretin 2300 tl oldugu bir ulkede bir vatandas 500 bin arabaya verebiliyorsa, birileri mali cuvalla goturuyo demektir. Ama nasil goturdugu mechuldur.

Vesselam

Alıntıları Göster
    Ülkede 1 milyon aile dolar milyoneri ama geriye kalan işçiler asgari ücret veya altı alıyor.
  • quote:

Abd’de saatlik asgari ucret var kac saat calisma var tam bilmiyorum yanlis bilgi vermek istemiyorum

Alıntıları Göster
    evet yanlis bilgi verme. Ben abd de yasadim 6 yil. Beyaz yaka 36-40 saat calisir. Minimum 3000 dolar aylik net kazanir. Mavi yaka 40+ calisir. California da 13.5$ brut net 11.5 alir. O da ayda minimum 1800$ yapar. Yani kisaca alisveris merkezindeki temizlik elemani sifir bir camaro yu ayda 400$ finance & lease ile sahip olabilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pbmax -- 22 Ağustos 2020; 18:41:55 >
  • quote:

Alıntıları Göster
    Tamam sen alma zaten volvo niye bu kadar dert oluyorki ben anlamıyorum adam bir markayı sevmiyorsa haksızca eleştiriyor bu doğru bir tutum değil

• quote:

Volvo ivmelenmeye yeni kasalarda yapti zaten
    Baslangic xc90 oldu ve devami geldi

Burada bile tahmin edilenden daha fazla satiyor

Alıntıları Göster
    Yeni s60 abd den değil isveçten gelseydi mercedes cyi felan sollardı s60 v satışlarda oda volvoyu neredeyse 2 bin bandına çıkarırdı satışlarda

2012 de s80 eskimişti xc90 eskimişti s40 yoktu sadece XC60 ve s60 ile türk müşterilerine hitap ediyordu haliyle düşüktü satışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Polestar191

Yeni s60 abd den değil isveçten gelseydi mercedes cyi felan sollardı s60 v satışlarda oda volvoyu neredeyse 2 bin bandına çıkarırdı satışlarda

2012 de s80 eskimişti xc90 eskimişti s40 yoktu sadece XC60 ve s60 ile türk müşterilerine hitap ediyordu haliyle düşüktü satışlar

Alıntıları Göster
    Pandemi olmasa s60 çin’de üretilecekti
    O zaman bizede gelecekti ve baya satardi
    Ben dahil bekleyeni cok var o arabanin
    Volvo zaten avrupada baya araba satiyor aylik takip ediyorum
    Xc40 mesela baya satiyor

• quote:

Hazirmisin ?
    2020 modeli 445.000 aldim 6500 km kullandim 550.000 sattim
    Bu araba hayvan dolu 100.000 lik opsiyon var ekstra
    540.000 aldim
    Sadece 2 ay bekledim

Alıntıları Göster
    Seninki fakir işi olmuş zengin adam araba alıp satmayla uğraşmaz o kadar altın alın dedik nisanda 1450 usd den alıp 3 ay sonra temmuzda 2075 usd den satan adam gerçekten kar etti ama sen kar etmemişsin enflasyona karşı paranı korumuşsun. Millet araç alıp satarak kar edebileceğini sanıyor dolar alın emtia alın riske gerek yok. Şu an petrol fiyatı iyi mesela eğer Akdeniz de Allah korusun savaş çıkarsa varil fiyatı yeniden 80 usd görebilir.

• quote:

evet yanlis bilgi verme. Ben abd de yasadim 6 yil. Beyaz yaka 36-40 saat calisir. Minimum 3000 dolar aylik net kazanir. Mavi yaka 40+ calisir. California da 13.5$ brut net 11.5 alir. O da ayda minimum 1800$ yapar. Yani kisaca alisveris merkezindeki temizlik elemani sifir bir camaro yu ayda 400$ finance & lease ile sahip olabilir..

Alıntıları Göster
    İyi birsey degilmi bu anlattiklarin ?

• quote:

Alıntıları Göster
    passati premium araba zanneden birine volvo indirim yapmasa da olur

• quote:

İyi birsey degilmi bu anlattiklarin ?

Alıntıları Göster
    Amerika icin iyi bizde durum nasil peki ? Tr de bir temizlik gorevlisini gectim bir memur yada bir muhendis camaro alabilir mi ? Gectim almasini hayalini kurabilir mi? En kral zenginler bile abd den avrupadan daha dusuk motorlu daha dusuk donanimli alman arabalarini binerken gerisini sen dusun dicem 500 bin bir arabaya verebilecek gucun var.. ama Tr den boyle bir gucun var iken almanyada yada abd de dogmus olsaydin altinsa temiz bir porsche 911 vardi.. sukrederken kacirdiklariniza yanin :))

• quote:

Amerika icin iyi bizde durum nasil peki ? Tr de bir temizlik gorevlisini gectim bir memur yada bir muhendis camaro alabilir mi ? Gectim almasini hayalini kurabilir mi? En kral zenginler bile abd den avrupadan daha dusuk motorlu daha dusuk donanimli alman arabalarini binerken gerisini sen dusun dicem 500 bin bir arabaya verebilecek gucun var.. ama Tr den boyle bir gucun var iken almanyada yada abd de dogmus olsaydin altinsa temiz bir porsche 911 vardi.. sukrederken kacirdiklariniza yanin :))

Alıntıları Göster
    Bu dediklerini biliyorum tl oldu uzgunum ama

• quote:

Bu dediklerini biliyorum tl oldu uzgunum ama

Alıntıları Göster
    Eminim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pbmax -- 22 Ağustos 2020; 23:11:57 >
  • en1gma kullanıcısına yanıt
    S60'ın neyini beğenmedin?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.