Şimdi Ara

Volvo adamlığı ( sabit fiyat gerçekmis) :) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
2
Favori
19.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Eğer ki o virüse aşı bulunsaydı görürdüm altını .

Araba almak dolar almaktan çok daha karlı hiç hesabınız

kitabınız yok mu? Dolar 2 kuruş artsa araba %10 -15 artıyor.

Ya araba alınmalı yada bekletisi olan ucuz kalmış hisse.

Yatırım tavsiyesi değildir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbayram5

S60'ın neyini beğenmedin?
    Beni değil diğer vatandaşı etiketlemen lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: pbmax

evet yanlis bilgi verme. Ben abd de yasadim 6 yil. Beyaz yaka 36-40 saat calisir. Minimum 3000 dolar aylik net kazanir. Mavi yaka 40+ calisir. California da 13.5$ brut net 11.5 alir. O da ayda minimum 1800$ yapar. Yani kisaca alisveris merkezindeki temizlik elemani sifir bir camaro yu ayda 400$ finance & lease ile sahip olabilir..

Alıntıları Göster
    Hocam konu ile alakasiz ama.California da 1800 dolar alan biri 400 dolar araba taksiti hayatta odeyemez.

1800 dolar alan biri sifir arabaya da binemez. Soylediginiz rakam bir kisiyi yoksul olarak anca gecindirir ki aile ise gecinemez bile. O rakamin bir bucuk - iki katini alanlar bile yoksul sayildigi icin bile okulda vs. devlet yardimi alabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hemican

Hocam konu ile alakasiz ama.California da 1800 dolar alan biri 400 dolar araba taksiti hayatta odeyemez.

1800 dolar alan biri sifir arabaya da binemez. Soylediginiz rakam bir kisiyi yoksul olarak anca gecindirir ki aile ise gecinemez bile. O rakamin bir bucuk - iki katini alanlar bile yoksul sayildigi icin bile okulda vs. devlet yardimi alabiliyor.

Alıntıları Göster
    Eger yasi genc room share yapiyor ve evlide degilse her turlu yeter..
    Ustune uber lyft doordash falan yapiyorsa extra $1000 de ordan gelir..

Nasil bir hayat yasadigina bagli.. benim calistigim alisveris merkezinde iki temizlik calisaninin birinde yeni kasa mustang digerinde camaro vardi.. ikiside ayni evde kaliyordu. burda bu arabalara benzinlik sahibi babanin oglu biniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pbmax -- 24 Ağustos 2020; 8:14:53 >

• pbmax P kullanıcısına yanıt
    Hocam ben asgari ucretle 40 saat calisan biri icin dedim.

Ustune uber yapiyor diyorsunuz. $1000 daha diyorsunuz. Ilk verdiginkz rakamin 1.5 katindan daha fazla oluyor aylik.

Uberden saatlik kalan ortama ucret asgari ucretin 2 kati falan zaten.

Hocam omur boyu roomshare ile yasayamazsiniz. Ileri de aile kuracaksaniz vs. Bahsettiginiz islerin gelecegi yok gecici gunu kurtaran seyler. O sekilde yasayip camaro alan biri hic bir zaman kendi evine cikamaz. Hic bir zaman cocugunu universiteye gonderemez.

Mustang camaro zaten pahali arabalar degil tabi kafaya takan bir sekil ek isle alir dediginiz gibi. Tr ile karsilastirmaya gerek yok tr sartlari icin uretilmis arabalar degil. Avrupada bile genelde goremezseniz mustang cve camaroyu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hemican -- 24 Ağustos 2020; 8:31:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hemican

Karaborsanin tanimi:
    piyasada bulunmayan bir malın gizlice, el altından çok yüksek fiyatla alınıp satılması işi.

Bu urun piysada bulunmuyor ama gizli alinip satilmiyor. Acikca liste fiyati var. Kagit uzerinde satis islemi gerceklesiyor. Vergisi de odeniyor.
    Ha diyorsanizki el altindan para aliniyor satmak icin o zaman karaborsa tanimina girer. Bazi arkadaslarin boyle iddialari vardi galeriye satildigina dair rusvetle.

Ben karaborsayi normal gormem. Ama talep olan urunun fiyatinin artmasi normaldir.
    Sizde zaten elimdeki urunu 200 TL verene veririm diyemediniz. Istiyoruz ki kendimiz yuksek satalim ucuz alalim. Herkes oyle ister. Ben de oyle isterim. keske bana 200 bin TLye araba satsalar sonra ben satarken 300 bin TLye satsam.

Alıntıları Göster
    bakın bir ürünün satış fiyatı vardır ve bunun artması için bazı şartlar gerekir. talep olunca malın fiyatı artar diye bir bahane olamaz. talebi karşılayacak şekilde ürün temin etmeniz gerekir.
    siz de malum siteye bakarsanız skoda kamiqlerin kimler tarafından alındığını ve ne amaçla burada ilana konduğunu bana açıklayın sonra devam edelim.
    araç piyasası göz göre göre karaborsa olmuştur. buna müdahale edecek kişi tüketici değildir.
    hala neyin savunmasını yapıyorsunuz anlamış değilim, aklıma sizin de bu durumdan nemalandığınız geliyor.

• erka1907 kullanıcısına yanıt
    Bosverin hocam haklisiniz.

Ben sizin akliniza karisamam istediniginiz akliniza getirebilirsiniz sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hemican -- 24 Ağustos 2020; 9:6:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: en1gma

Ciddiye alanlar var,en başta da bu forumun yönetimi
    Volvoya kitap dolusu küfür ettiği konuyu bir güzel sildirmiş,sen ben istesek yüzümüze bakmazlar
    Konunun adı da "elveda volvo bir daha tövbe"
    İdi
    Volvo adamlığı ( sabit fiyat gerçekmis) :)

• cihanair kullanıcısına yanıt
    benim cevabim bi tane yorum yapana idi aslinda, indirim yapildigi halde volvo o parayi senden servis sayesinde nasil olsa cikarir diyor yani volvo sana bir iyilik yapiyor adam hala mutsuz onu demek istedim servis ucretine birsey demiyorum burda

yabanci marka sana iyilik yapiyor ya ileride zaten kat kat alirlar diye yorumlar var iyilik yapmasa abi bunlar boyle tam kam emiciler diye yorum yaziyorlar ne zaman mutlu olucak bu millet adam arabayi bedava mi versin
  • quote:

Orijinalden alıntı: falken34

Alıntıları Göster
    Reis sakla lazım olur

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.