Şimdi Ara

Volta Elektrikli Bisiklet 1.499 TL ( BİM İçerir ) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
14
Favori
34.162
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gaz kesme olayı bunlarda çok işlevsel değil, hızlı tepki veriyorlar, azıcık bir gaz versen bile gidiyor, yarı gaz falan yapmayın yani direk geri tur yapıp 0'a getirin gazı, anlatabildim mi bilmiyorum. Bir kaç sene önce bende de vardı elektrikli, tecrübem var baya, mesela kalkışta direk fırlar benimki öyleydi, tabi model ve donanım farklıydı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam sıfır gazda zaten, hatta elimi gazdan çekiyorum yine de hızlanıyor. bir de yeni farkettiğim önemli bir konu var. malum bimde kıyaslama inceleme şansımız olmadan aceleyle aldık. iki farklı versiyon var. görebildiğim kadarıyla fren ve gaz kollarının krom görünümlü olanları ve olmayanları. benim ki kromajlı olmayanı, sanırım eski versiyonu. halbuki bim görselde kromajlıylı. tabi daha göremediğim başka farklar da vardır. başta kalite farkı olabilir. Buz gibi oldum iyice.
  • alarım nasıl aktif oluyor?
  • mehmetyilmaz77 M kullanıcısına yanıt
    robot gibi bayır da bayır başka bir şey bilmiyor. bayırla ilgili kötü anıları var herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yerberk

hocam sıfır gazda zaten, hatta elimi gazdan çekiyorum yine de hızlanıyor. bir de yeni farkettiğim önemli bir konu var. malum bimde kıyaslama inceleme şansımız olmadan aceleyle aldık. iki farklı versiyon var. görebildiğim kadarıyla fren ve gaz kollarının krom görünümlü olanları ve olmayanları. benim ki kromajlı olmayanı, sanırım eski versiyonu. halbuki bim görselde kromajlıylı. tabi daha göremediğim başka farklar da vardır. başta kalite farkı olabilir. Buz gibi oldum iyice.
    Hocam konuşun değiştirirler herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: emrekuru7

Urunun boyu nekadar acaba asansore sigip sigmayacagi benim icin onemli o yuzden yardimci olursaniz sevinirim
    hastane tarzı büyük bi asansör değilse girmez kaldırman gerekir arkasını havaya falan.. Demin mahallede gördüm ben oyuncak gibiydi bakkala falan gidilir en fazla arabaların içine girilmez. Zaten bu bim falan getirmeye devam ederse ehliyet vergi bile gelebilir bunlara

• Zendagi Migzara kullanıcısına yanıt
    Elektrik motoru olduğundandır sanırım. Yakıtlılar çok güçlü değilse öyle olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir uyanıkta bu

Volta Elektrikli Bisiklet 1.499 TL ( BİM İçerir )

• İnsanların neden sabah bulamadığı anlaşıldı..Alanlardan bazıları satışa çıkarmış kar koyarak satıyor..3.000 TL fiyat yazan var
    https://www.sahibinden.com/elektrikli-araclar-elektrikli-motosiklet-volta-vsc
  • Sorsan ticaret derler. Ticaret nedir bilmezler. Kulaklarını çınlattıklarım...

• Hocam sizinki de benimki gibi sanırım eski versiyon dikkat ettiniz mi? Gaz ve fren kolundaki kromajdan anlayabilirsiniz. Cantlar da farklı. Sol koldaki düğmelerde farklı hatta anahtarlık ta farklı. Benimki sıkıntılı galiba. Siz memnun musunuz? Sonuçta son versiyon bir öncekinden daha iyi olsun diye çıkarılır. Benim moralim bozuk.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alanların hepsi letgoda satmaya başlamış😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Batarya performans şikayeti olan var mı?

Ben kontrol ettim. Yoğun kullanımda yani düz yol + yokuş şeklinde 10 - 15 km sonra bitiyor.

Zamanla düzelir mi, tecrübeli arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Ayrıca belli hızdan sonra gaz kesiyor. Bütün kabloları denedim, çözülmedi?

Çözebilen var mı?

• Yerberk Y kullanıcısına yanıt
    Evet bende farkettim o farklılıkları ama benim cihazda bir sorun görmedim ben aksine her bindiğimde bir özelliğini daha keşfediyorum. Antalya’da oturuyorum herkeste aynı model gördüm ben demekki akdeniz bölgesine aynı parti ürün dağıtılmış olabilir

• Konuyu öne çıkartalım arkadaşlar en azından fırsatçılardan Dh üyelerini koruruz ✌🏻

• O kadar yazdık açıklamada da bulunduk.Yok neymiş Çöp değilmiş miş başladı insanlar mağdur olmaya

• Trim kullanıcısına yanıt
    şimdiden 10 km gidiyorsa yakında pedal çevirmeye başlarsınız.

• Cevap için teşekkür ederim. Ben kafamı rahatlatmak için servise göstereceğim. Ama kimse yanlış anlamasın, araç çok güzel. Kimse çöp falan demesin. Sadece ne beklediğinizle alakalı. Hatta bu fiyat ta süper bir ürün. Ben günde 4 km, düz yol, küçük cadde, eğim olmayan, bir yerde kullanacağım. 86 kiloyum. Güvenli park ve şarz sıkıntım da yok. Yani tam bana göre. Valla saat 5 te kamp kurdum bimin kapısına. Pişman da değilim. Şans ya belki bindebir sıkıntılı ürün beni buldu. Ama umudumu yitirmedim, çözeceğiz inşallah.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bende bimden aldım alarmı yok kontağı kapatıyorum kornaya basıyorum olmuyor

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.