Şimdi Ara

Volkswagen Tiguan Alınırmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
19
Cevap
0
Favori
15.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba.Yakın zamanda aracımı yenilemeyi düşünüyorum.Bütçe olarak 65000 tl civarı param var.İnternet üzerinden araçlara baktım.2009-2010-2011 Volkswagen Tiguanı bende eşimde çok beğendik ama araç hakkında hiçbir bilgiye sahip değilim.Aracı sadece manuel alacağım.Yakıt durumu,4x4 sistemi,yol tutuşu,kronik ağrızası,piyasa fiyatı... gibi konularda yardımlarınıza ihtiyacım var.Şimdiden herkese teşekkürler.

• Bence degmez hocam ilk nesil tsilarda yag yakma problemi cikabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alma demiyorum.eksilerlerinden bahsedeyim.aile icin cocuk(lar) varsa kucuk gelebilir.sehir ici yakit tuketimi fazla

Artilari biliyosun zaten

• Nike Tyson kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğiniz motor 1.4tsi 160hp olanmı?Birde 1.4 tsi 150 hp görüyorum o motorda varmıdır bu sorun?
  • Ultrasaray0643 U kullanıcısına yanıt
    Hocam peki yakıt tüketimi konusunda bilgin varmıdır?Şuanki aracım lpg li ama 40-50 kuruş arası tüketimi var.Çok birşey değişmez diye düşünüyorum.
  • RaistEmre R kullanıcısına yanıt
    Hangi araç hocam lpg ile 40-50 kuruş yakan çok merak ettim

• Golf.7 kullanıcısına yanıt
    Hocam e200 kompressor aracım var 1999 model.Ama az yaksın diye hiç uğraşmıyorum
  • 2012 13 s&s paket veya whight night paketli olanlar güzel duruyor cam tavan felan.

• 2015 model tiguanı yaklaşık 1 yıl kullandım 1.4 tsi 160 bg dsg yakıt olarak ortalama 9-10 arası değişiyordu uzun yol 6.5-7.5 arası sağlam konforlu ve güvenli araçtır tiguan

Manuel olanı daha az yakar en fazla 4x4 olanı yakıyor

• 2012 model almanızı öneririm, makyaj geçirdi çünkü bu yılda. 1.4 tsi 122 beygir motorda yağ yakma sorunu yok, eski 160 beygirlik motorda yaşayanlar olmuş bu sorunu.

White night dolu versiyonlardandır, onu tercih edin

Örnek ilan

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-volkswagen-2012-white-night-plusbixenon-pluscamtavan-full-410333144/detay

• Yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaistEmre

Yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ederim.

65.000 liraya 2.el Nissan Qashqai ve C4 1.2 Puretech EAT6 bulabilirsiniz.

Yeni Tiguan ı görünce eskisine bakamaz oldum.

• EPICA kullanıcısına yanıt
    Selamünaleyküm üstadım peki kuga xtrail qq honda crv ateca 3008 kodiac tiguan( mazda cx 5 1.6 olsa ahhh) cx3 kadjar mokka x hangisi önerirsin az yaksın konforlu olsun tabi fiyatıda tuzlu olmasın çok mu şey istedim alacağımıza değil genel kültür için üstadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coco1912 -- 8 Mayıs 2017; 16:40:16 >
  • acaba aldınız mı tiguanı merak ettim ?
  • EPICA kullanıcısına yanıt
    122 lik motorda da yağ yakma var.
  • commandx C kullanıcısına yanıt
    Çevremde 3 kişide 122 lik TSI kullanan var. Yağ yakma sıkıntısı hiçbirinde yok. Bunlardan biri de yağ yakma sebebiyle 2011 Dizel Auris'i iade eden kişi.
  • zed Z kullanıcısına yanıt
    2011 1.4 tsi 122hp passat her bakim oncesi yag lambasi yakiyordu

• Tiguanı şiddetle öneririm

• 2015 Model 1.4 TSI 122 HP S&S modeli var bizde araç çok konforlu fakat geniş bir aileyseniz bir tık sıkışabilirsiniz :D araç dışarıdan ne kadar büyük gözüksede içi o kadar büyük değil. Ama konforu 10/10
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.