Şimdi Ara

volkswagen T2 nasıl araba?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi forumlar. Bu arabayı alıp arkasını karavan olarak kullanmak istiyorum. Sizin düşünceleriniz neler merak ettim. Şimdiden yanıt veren arkadaşlara teşekkür ederim. Evin 2. Arabası olarak düşünüyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berke özelce -- 27 Kasım 2023; 23:17:7 >

• Makinelerden ne kadar anlıyorsunuz bilmiyorum ama buraya sorduğunuza göre bu işler size göre değil
    69 modelini amcam uzun yıllarda ebay vs aracılığıyla parçalarını topladı 30 yıllık da vosvos binicisiydi ve sanayi ustalarına nal toplatan bir adam ama o bile usandı
    Sizi sanayide çok üzerler ne kadar bakımlı da olsa eski araç yolda bırakır perişan olursunuz yürütmesi kolay araçlar değiller artık
  • Mand1ra_Hekimi kullanıcısına yanıt
    Anladım çok sağ ol bilgi için amcanız bile becerememişse bizimkisi imkansız :( bir hayal daha yaşanamadan bitti.
  • Berke özelce B kullanıcısına yanıt

İmkansız değil ama ya çok çok iyi bileceksiniz sanayide de imkanlarınız olacak veya paranızda sınır yoktur problem olmaz

Kısıtlı veya limitli imkanlarla bu araçlarla uğraşmak sadece nakit ve vakit kaybı getirir

Peki bahsettiğiniz para ne kadar bi para? Kaportası sağlam aldık desek, motoru baştan aşağı toplamak ne kadara mal olur tahmini? Veya topladık sürekli arıza verir mi range rover gibi kronik midir?
  • Çok üzülürsün.
  • en1gma kullanıcısına yanıt
    👍🏻👍🏻

Sağlam bile olsa bunların motorları yolda giderken saplama atabiliyor hocam

Çürüğü çarığı ayıklayıp sanayide kaliteli bir boya 100den aşağı çıkmaz motor ne yiyeceği belli olmaz parça sıkıntını tedarik etmek için para bile yetmeyebilir bulamayabilirsiniz

Anladım hocam çok teşekkürler verdiğin değerli bilgiler için
  • T1 ve T2 gibi modelleri satmak için ciddi rakamlar isteyeceklerdir. Hayaliniz için T3 modeline bakın (ki o bile yaşlıdır) Daha modern motor vs. sayesinde bir kez "tam" olarak yapıldığında yolda bırakmaz. Ancak yukarıdaki arkadaşın dediği gibi eğer eliniz bu işlere yatkın değilse 10 yaşından büyük bir araç almayın!

• Ritter_Ali kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim yorumun için. Tip olarakta T1-T2 çok güzel :) bu ikisi olmazsa almayı düşünmüyorum. Bütçe olarakta 500-600e sıradan bir polo alıp binmektense böyle tatlı ikon bir otomobili tercih etmek daha mantıklı gelmişti. Ama bu kadar maliyetli olacağını tahmin etmemiştim en kötü 50-100 harcar senelerce binerim, gittiğim yerlerde kalırım gezerim mantığı ile istemiştim. Yaşım 20 gezmeyi eğlenmeyi seviyorum :) bakalım hayırlısı.
  • Sizin yaşınızda ben de bu sevdaya sarmıştım, araştırmadığım sayfa kalmamıştı. Hatta bir ara kapora verip dolandırılmıştım belki de direkten döndüm, bütçe problemi olan birisinin aracı değil, zengin işi. Ayrıca günlük olarak kullanılmaz. Haftada bir binilecek araçlar. Elbette durumunuz iyi ise her şey mümkün.
  • tLqA kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim değerli yorumun için. Temizini bulup aldık diyelim, düzenli olarak kamplara çıkmak için senelik bakım,sorun vs giderleri ne tutar tahminin?

Bu ucu açık bir soru. Emin olun güncel arabalardan fazla tutar. Bebeğe nasıl davranıyorsanız bu araca da öyle davranmanız gerekir. Hem paranızı yer hem de nazını çekmek zorunda kalırsınız. Uzun yolda rampada yazın motoru şişer performanstan düşer. Yolda giderken gaz teli kopar ^^ eliniz tornavida tutmaya yatkın mı?

• tLqA kullanıcısına yanıt
    Hiç hiç hiç değil :) anlaşılan dezavantajları çok fazla. Vazgeçicem gibi görünüyor hayırlısı. Teşekkür ederim 🙏🏼
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.