Şimdi Ara

[[_____________VOLKSWAGEN KULÜBÜ_____________]] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.497
Cevap
8
Favori
187.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ahmet abi ellerine sağlık. Kaliteli duruyor, ama benim tipim değil Bence eski siyah hali daha güzeldi ama zevk/renk meselesi, karışılmaz.

Bu arada vites topuzundaki kapağı nereden aldın? Servisten mi yan sanayiden mi? Ücreti nedir? Kendimiz takabilir miyiz? Ben de düşünüyorum.

Bu arada Caddy'de Honkook lastikler geldi. Tam paçavralar. Kabak gibi Araba 2.000 km'ye gelmeden 205/55-16 ebatta Marangoni Meteo Grip+ kış lastikleri taktırdım. Şimdi de aynı ebatta Bridgestone Turanza ER300 takılı. Bu arada lastikleri 1 boy kalınlaştrdığım için, yanakları 1 boy azalttığım için ve jantı 1 boy büyüttüğümden dolayı yol tutuş az da olsa arttı. Yakıt tüketiminde veya çekişte kayıp yaşamadık.

• bu arada 4 sayfa oldu yani...
  • aaa sevdiniz demek efendim teşekkürler

boya tinerle çıkıyoda o zmn plastik hamşorot oluyo yani beyazlaşıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: mllm71
    İlk yaptığında "kötü oldu" demiştin ya, sonra ne yaptın da böyle güzel oldu?

ilk yaptığımda bi kutu sprey boyayı parçaya sıkınca rezil olduydu bi de katlar arasında 5dk filan beklemiştim ama 3 kat halinde arada 10-12 dk bekleyince böle güzel bişe oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugrvw
    @ahmey

Baya iyi olmuş kolay sökülüyor herhalde o parçalar.Hava girişlerinin de boyadınmı iş tamamdır. Daha güzel durur. Kolay gelsin..

alttan tuttunmu geliyo ama çatlamaması için dikkat etmek lazım, şimdi sıra havalandırmalarda
  • ahmey kardeş çok güzel olmuş.hiç boyanmış gibi durmuyor çok orjinal olmuş.
  • quote:

bu arada 4 sayfa oldu yani...

ilerlemeye son hızla devam
  • quote:

GTI 30. yıl özel GOLF. 230 ps.
    http://arabam.milliyet.com.tr/haber.asp?PID=681&HID=1&haberID=278049

ben de resim ekliyim
    çok başarılı bir alet
    18" jantlar ve 2.0 turbo FSI 230HP

[[_____________VOLKSWAGEN KULÜBÜ_____________]]

• 2001-2004 arası passat 1.8 T almayı düşünüyorum.

Bu araca sahip olan varsa görüşlerini rica ediyorum.

Özellikle yakıt tüketimi, turbo'da arıza olasılığını merak ediyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: joushkun
    Bu arada vites topuzundaki kapağı nereden aldın? Servisten mi yan sanayiden mi? Ücreti nedir? Kendimiz takabilir miyiz? Ben de düşünüyorum.

ben almadım arabanın üzerinde geldi, ona bende dikkat ettim bi çok kedide yok o
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ahmey

quote:

ben almadım arabanın üzerinde geldi, ona bende dikkat ettim bi çok kedide yok o

yaw şu topuzun da bir resmini koyuver bi zahmet parçayı tam olarak görelim diğer fotodan pek anlaşılmıyor bide el freni için bişey yapan warmı çekince alt taraf gözüküyor. (teller) Ayrıca bu rcd 300 cd player ın gizli ayarlarına ulaşmak için bir kombinasyon warmış bilen warmı.
  • ahanda resimler sıcak sıcak, döşemenin dandikliğinin farkındayım en kısa zamanda orijinal renk ve desenin aynısından diktirilecektir

• matertr kardeş bende 1.8t değilde 2002 tdi var.
    3 kez turbo bozuldu.fakat bu benim şanssızlığımdan olabilir.çünkü diğer passat kullanıcılarında böyle sorunlar az yaşanmış.
    şuanda turbonun sesi çok fazla geliyo.fakat otomobilin performansında bi düşüşlük yok.gerçi turbo sesini çok severim.böyle kalsın şimdilik.
    turbo sorunu çok yok fakat klima sorunu passatlarda bir hayli fazla.istersen klima sorununu da araştır.saygılar.
  • @ Ahmey

kardeş sana bir sorum olacak. resimde gördüğüm kadarıyla araçta kol dayama yeri var. bunu sonradan mı yaptırdın? yoksa varmıydı?
    sonradan taktırdıysan biraz bilgi verebilirmisin??
    teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: _HYPNOTIC_
    @ Ahmey
    kardeş sana bir sorum olacak. resimde gördüğüm kadarıyla araçta kol dayama yeri var. bunu sonradan mı yaptırdın? yoksa varmıydı?
    teşekkürler...

tabii ne demek;
    o kolçak bu kolçak arkadaşlar :http://www.hepsiburada.com//productdetails.aspx?categoryid=253964&productid=otm301103

yani sonradan taktırdım sanayide takması dahil 20 ytl verdim. çok kaliteli bişey değil ama çok rahat özellikle bardaklıkları çok kullanışlı içi de geniş sayılır ama dediğim gibi kaliteli değil; montaj için konsol plastiği koltukların yanında alttan delindi 6 yerden

• plastiği deldirmeden takmanın yolu yokmu?çok hareket edermi orada deldirmeden öyle koysak?
    quote:

Orjinalden alıntı: Ahmey

quote:

Orjinalden alıntı: _HYPNOTIC_
    @ Ahmey
    teşekkürler...

tabii ne demek;
    o kolçak bu kolçak arkadaşlar :http://www.hepsiburada.com//productdetails.aspx?categoryid=253964&productid=otm301103

yani sonradan taktırdım sanayide takması dahil 20 ytl verdim. çok kaliteli bişey değil ama çok rahat özellikle bardaklıkları çok kullanışlı içi de geniş sayılır ama dediğim gibi kaliteli değil; montaj için konsol plastiği koltukların yanında alttan delindi 6 yerden

• Saol dostum ahmey resimler için ayrıca type-r da hoş durmuş ruhumuzda hondacılıkda var galiba
  • Dostum ayrıca caddy için tüm konsola göre ahşap kaplama gördüm sanayide baya güzel bir kit tüm havalandırma far anahtarı orta konsol vb. yerler için kaplama çok süper durmuş onu tavsiye ederimayrıca bilmiyorum bizim arabadamı war sadece klimanın iç havayı sürekli soğutma olayını başlatan düğmesi varya o basılı kaldı servise gittim adamlar halleti ve dedilerki bu yağlı cila tozları tutuyormuş vede bu tip şeyler onun yüzünden olurmuş tüm temizliği saf su ile gölgede yapın dedi arada bir sabun kullanabilirsin dedi çıkmayan birşey olursa die ama bu tip yağlı parlatıcı kullanmayın dedi bide kapı lastikleri varya onlarla normal lastiklere arap sabunu vb şeyler sürmeyin dedi sadece onaylanmış ürünleri özel lastik yağlarını en az 3 ayda bir kullanın dedi bunlar lastiklerin ömrünü azaltıyormuş benden söylemesi.
  • quote:

Ahmet abi ellerine sağlık. Kaliteli duruyor, ama benim tipim değil Bence eski siyah hali daha güzeldi ama zevk/renk meselesi, karışılmaz.

Bu arada Caddy'de Honkook lastikler geldi. Tam paçavralar. Kabak gibi Araba 2.000 km'ye gelmeden 205/55-16 ebatta Marangoni Meteo Grip+ kış lastikleri taktırdım. Şimdi de aynı ebatta Bridgestone Turanza ER300 takılı. Bu arada lastikleri 1 boy kalınlaştrdığım için, yanakları 1 boy azalttığım için ve jantı 1 boy büyüttüğümden dolayı yol tutuş az da olsa arttı. Yakıt tüketiminde veya çekişte kayıp yaşamadık.

evet bizimkinede hankook vermişlerdi biz o kadar dedik bridgestone olsun die ama artık öle geldi şansınıza dediler öyle kabul ettik 2000 km yaptık fazla hızlı kullanmayınca normal lastikler 190 km ye kadar destekliyor ebatlar 195/65/15 di ama biz sonra yeni jantlarla birlikte kumho 205/55/16 lastikler aldık 240 km ye kadar güvenli sport modelinden sürüş baya farketti lastikçiye dedim 245 felan olsun 18" olsun dedim hem fiyat farketti baya 1200 ytl kadar bide yakıt baya artar dedi fazlada hızlanamazsın dedi bu lastikler orjinaliyle aynı ebada denk geliyormuş sadece yere öpüşen yüzeyi genişmiş ama daha büyük yüzeyi olsaydı kesin tutuş mükemmel olurdu baya farkediyor lastikde. sana tavsiyem bagaja biraz yük koy en az 50 kg 100 olursa daha ii görüceksin virajlarda çok daha ii ayrıca servise abt nin alçaltma kitini sordum onu sadece transporter ile caravellere yapıyorlarmış ama şuan aklımda başka bir şey war helezonları kestirmek arka ikisini 120 kağıda sanayide yaparız dediler ama bilmiyorum ne kadar güvenli olur.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.