Şimdi Ara

Volkswagen Golf 1.6 Midline alıyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar Volkswagen Golf 1.6 fsı Midline 2004 model 57 binde 26500 tl sizce fiyat nasıl arkadaşlar teşekkürler...tek kapıda lokal boya var toptancı arabası vurmus

• Fiyat biraz yüksek gibi.Ben 2005 6 ileri tiptronic midline modelini sattım o fiyattan daha uyguna.Fiyatta indirim yaptırmaya çalış derim.

edit:düzeltme..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi **osk@r78** -- 9 Aralık 2011; 16:08:35 >
  • Arabayı görmedim ama fiyat biraz yüksek; vw golf 1.6 fsi midline 21.500-24.500 TL arasındadır.
  • fiyat yüksek
  • Model yılına göre fiyat biraz yüksek, 24.500 - 25.000 civarı tamdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: **osk@r78**

Fiyat biraz yüksek gibi.Ben 2005 dsgli midline modelini sattım o fiyattan daha uyguna.Fiyatta indirim yaptırmaya çalış derim.

2005 yılında DSG var mıydı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisozyurt

quote:

Orijinalden alıntı: **osk@r78**

Fiyat biraz yüksek gibi.Ben 2005 dsgli midline modelini sattım o fiyattan daha uyguna.Fiyatta indirim yaptırmaya çalış derim.

2005 yılında DSG var mıydı ?

Dsg değilse Tiptronic 6 ileri şanzıman .Düzeltiyorum...
  • arabanın çok temiz kullanılmış olması halinde 25-26 bin iyidir bence
  • Ben almıştım 2 yıl önce otomatik midline.Gri renkti ve fsi motorizasyona sahipti ,bakımlarını yaptırmıştım ve biraz kullandıktan sonra da satmıştım.20000tl ye iş yaptığımız bir kişiden aldım ve 3 yeri boyalı idi .

Yolları adeta bu sınıf için ütülüyordu ve otomatik olmasına rağmen makul tüketimi vardı size öyle tanımlayayım ki golften sonra corsa c ye bindiğimde huysuz bir ata binmiş ve rodeo yapıyor gibi atlayıp zıpladığını hissediyorsunuz,ancak banada fiyat biraz fazla geldi buna rağmen hayırlı olsun aracınız ,doğru hedefi vuracaksınız ki tr yolları için en ideal süspansiyon ayarına sahip.
  • Arkaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim çoğunluk pahalı demiş peki sizin tavsiyeniz ne olur toyota corolla sol nasıldır tavsiye edermisiniz
  • 57 binde ise hicte pahali degil bana göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanuzum

Arkaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim çoğunluk pahalı demiş peki sizin tavsiyeniz ne olur toyota corolla sol nasıldır tavsiye edermisiniz

Güzel arabadır.Sol full versiyonu olması lazım.Size golf ü aratmaz...
  • fiyat baya yüksek yanlış görmediysem km 57.000 binde galiba
    ondan dolayı yüksek tutmuş olabilir
  • ben 6 yıldır kullanıyorum sıfır aldım gönül rahatlığıyla al kardeş çok güzel arabadır.
  • fiyat yuksek , 23-24bin en fazla ederi. onun yerine lpgye uyumlu 1.6 duz motorlara bakin. sirf 57000de diye o para verilmez yaziktir gunahtir.fsi piyasasi zayiftir unutmayin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.