Şimdi Ara

Volkswagen cc için fiyat nasıl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
2.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba iyi Akşamlar arkadaşlar, araba arama çabaları içerisindeyim ve uzun bir arayıştan sonra yeni Tiguan ve Passat arasında kararsız kalmıştım bugün bir bayi ziyaretinden sonra CC için 119.000 TL teklif aldım liste fiyatı 128.000 TL. siz önerir misiniz?

Hatta bu fiyat bandında, uzun yolda yormayacak 4 Kişilik ailenin valizlerini bagajına alabilecek araba tekliflerinizide beklerim.
     Volkswagen cc için fiyat nasıl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• yazık günah git bmw f30 al, ne bileyim c180 al.
  • O para benim olsa çoktan f30 almıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cooLpapa

yazık günah git bmw f30 al, ne bileyim c180 al.

+1000

• redand kullanıcısına yanıt
    119 bine o araçta elektrikli perdelere varana kadar donanım var. Yani gırtlak dolu. Ayrıca yeni 150 hp lik tsi motor.

C serisi al diyen f30 diyen arkadaş 119 bine bayinin kapısından geçemezsin.

• Daha 2 gün önce gittim bagajı yayla gibi ayrıca kapılarda çıta olmaması beni cezbediyor coupe araba gibi

• 5lt yakıt tüketimi mi =) adamlar resmen keriz sanıyor tüketicilerini
  • Kapısı kopan cc bu kasa miydi

• Arabayı sıfır almak istiyorum. O fiyatlara f30 gösterebilirseniz hayallerimi süsleyen bir araba zaten kendisi, alabilirim hemen. Araç epey dolu kasa değişecek diye bu fiyatı aldığımı düşünüyorum, mantıklı geldi sormak istedim.

• Yüzü eskidi. O paraya Dizel gırtlak dolu tabiri caizse SuperB alınır. Yoksa 5000kmde falan satılık C180 veya 3.20i ED bakılır ki benzinli alacaksınız Premiumlar her zaman önde olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Şıh Hazretleri

Yüzü eskidi. O paraya Dizel gırtlak dolu tabiri caizse SuperB alınır. Yoksa 5000kmde falan satılık C180 veya 3.20i ED bakılır ki benzinli alacaksınız Premiumlar her zaman önde olur.

Yüzü eskimedi bence sokaklarda pek görünen model değil hatta b8 passat daha eskidi adım başı b8 passat sıkıldı herkes görmekten o parayada f30 alamsyscağı için iyi bir seçenek.

• redand kullanıcısına yanıt
    Hocam baz donanım 15-20 bin km yapmış C serisi veya 3 serisi almak yerine cc alınır. Cc ikisinden de az yakar, yeni kasa oldukça pahalı giriş yapacak 2. Elde değerini koruyacak, üstüne fazlası ile donanımlı. Alın 2 yıl garanti uzatma 5 sene binin mis gibi.

• Sunduklarına göre fiyat oldukça makul bence, kasa değiştireceği için büyük indirimler yapıyorlar cc için. Garanti uzatmayla alınır.

• Tamamen şahsi fikrim cla200 alırim o fiyata eğer alicak olsam

• balikcibili B kullanıcısına yanıt
    Cla arkası çok alçak hocam, aile halinde uzun yola çıkıyoruz Sürekli, boylarımız 1.87-1.75 arası olunca şöfürüm arkasına biri sığsın, kafasını sürekli tavana çarpmasın diyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

Hocam baz donanım 15-20 bin km yapmış C serisi veya 3 serisi almak yerine cc alınır. Cc ikisinden de az yakar, yeni kasa oldukça pahalı giriş yapacak 2. Elde değerini koruyacak, üstüne fazlası ile donanımlı. Alın 2 yıl garanti uzatma 5 sene binin mis gibi.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-sahibinden-hatasiz-boyasiz-m-paket-sunroof-g.gorus-gercek-deri-328811434/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-ygtmotors-2015-boyasiz-13.000-km-g.gor.sunroof-x-enon-deri-led-329408586/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-2015-bmw-320ied-comfort-170bg-boyasiz-hatasiz-15000km-ozel-renk-326322722/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-2014-mercedes-c180-beyaz-17.000-km-otm-323203206/detay

CC'nin her tarafı dolu olsa ne olur? Bayiden içeri girdiğiniz zaman bile arada dağlar kadar fark olduğunu anlarsınız.Şanzıman bile almamak için başlıca neden.Premium bir markanın aracını almak varken gidipte bu marka araç almak saçma.Premium dururken halk arabası alınmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: redand

Cla arkası çok alçak hocam, aile halinde uzun yola çıkıyoruz Sürekli, boylarımız 1.87-1.75 arası olunca şöfürüm arkasına biri sığsın, kafasını sürekli tavana çarpmasın diyoruz.

CC çok mu geniş? Cla'ya dar diyip CC bakmak.

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalus

quote:

Orijinalden alıntı: redand

CC çok mu geniş? Cla'ya dar diyip CC bakmak.

Oturdum her ikisinede daha geniş geldi diz
    mesafesi olsun genişlik olsun bana.

• kartalus kullanıcısına yanıt
    Öncelikle 2. el alım satım işiyle uğraşan biri olarak dönen dümenlerden sonra 2. el araç tercih etmem prensip olarak. isterse 1000 km yapmış olsun fazla titiz biri olduğum için eğer o 1000 km nasıl yapılıyor görmezsem içime.

Vw cc deki donanımı 3 serisi ile almak istesen benzinli motorla 40. yıl serileri 160 bin civarına satılıyor. Ayrıca cc 4 serisine rakiptir. Coupe formlu bir araç.

Dsg mevzusu da senelerce dsg şanzıman kullanıp sorun yaşamamış biri olarak ayrıca kavrama mevzusunu sorun olarak görmeyen biri olarak tercih ederim sıkıntı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

119 bine o araçta elektrikli perdelere varana kadar donanım var. Yani gırtlak dolu. Ayrıca yeni 150 hp lik tsi motor.

C serisi al diyen f30 diyen arkadaş 119 bine bayinin kapısından geçemezsin.

İçi ve altyapısı B7 Passat olan, yüzü eskimiş bir araca yine çok para. Ayrıca seneye yeni kasanın tamamen yeni altyapı ve motorlarla geleceğini düşünürsek kesinlikle yüksek bir meblağ.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.