Şimdi Ara

Vodaphone faturasıza geçişte 3 ay kalma zorunluluğu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 adet pttcell faturalı hattımı vodaphone faturasıza geçirmek için bayiye gittim, görevli bayan hattı taşırsam 3 ay kalmak zorundasınız dedi..

Faturasız hatta böyle bir zaruret var mı acaba ?

• Yok öyle birşey.
  • Yok yalan, inanmayın hocam
  • vodaphone da internet sayfası üzerinden hat taşıma var..oradan müracaat etsem sıkıntı yaşarmıyım..bıktım şu bayii yalanlarından...

• telsiz09 kullanıcısına yanıt

Sorun olmaz hocam, ama faturasız sayfasın dan yapın dikkatli olun

• Sizin vodafone konusunda bilginiz var sanırım..Kafanızı ağrıtmayacak isem bir kaç soru sorsam .....

Buyrun hocam, özel mesaj dan da ulaşabilirsiniz

• Burdan olursa başkaları da faydalanır en azından...

Benim amacım PTTCELL deki taahütümün bitmesi Firmanın mantıksız teklifleri sebebi ile

PTTCELL in turkuaz yıldız tarifesinden yararlanabilmek için(10+5 GB) 45 TL Taahhütlü yararlanmak için başka operatörden gelme şartı koyması bu sebep ile vodafone faturasıza geçip 15 -20 gün sonra tekrar PTTCELL turkuaz tarifeye geçmek istiyordum..ancak vodafone nun şöyle bir tarifesini gördüm

Tarife

Red 20

20GB, 1000DK, 250SMS

Tarife ücreti

Kod

Yığını:
    ilk 3 ay ₺50/ay sonraki 12 ay ₺59/ay

whatsapp sınırsız görüntülü konuşma dahilmiş..

yıllardır pttcell deyim genellikle memnundum..

şimdi vodafone nun bu faturalı tarifesinemi geçeyim..yoksa faturasıza geçip tekrar pttcell turkuazamı taşısam uygun olur...amacım interneti rahat kullanmak...

Daha önce vodafoneu niç kullanmadım...

• Yalaaannnn ben gitti geri geldim yedek hattimla 1 hafta filan durdum turkcele gecis yaptim tekrar

Vodafone derim hocam, isterseniz Turkcell'ede bakabilirsiniz hocam orada da 20 GB 59 TL, ancak hediyeler ile daha bol internet kullanabilirsiniz, akıllı fatura özelliği ile de ek paket almadığınız sürece aşım yapamazsınız.

• Çok teşekkür ederim cevabınız için...

Rica ederim hocam

• 3 ay kalınca prim alıyorlar sanırım
  • 1 hafta önce Vodafone faturasıza geçtim. Peki faturasızdan faturalıya geçmek için bir bekleme süresi var mı? Bayide 30 gün dediler. Paket aldım, 28 günlükmüş. 2 gün için yeni paket mi almak zorunda kalacağım

• emrah06 kullanıcısına yanıt

31 gün sonra teklifler gelmeye başlıyor hocam, yani 1 ay sonra doğrudur.

Hayır hocam çark tan gelenler ile idare edersiniz, kabul edebilirsiniz.

• Bayideki elemanların çakallığı
    Hemen her operatör bayisi de aynı yalanı söyler
    Bilgisiz halkı kandırıyorlar.
    Bilenler kanmaz
  • Banada 6 ay demişti siz iyisiniz kulak asmayın böyle bir olay yok tamam deyin gecin sadece
  • Müşteri hizmetlerini arayıp batıyı şikayet edebilirsiniz. Yalan söylüyorlar. Faturasız hatta abi neyi bağlayan şey ne de 3 aya başka hatta tasiyamayacaksin. Bana da aynı yalanı söyledi. Hiim öyle mi neyse dediğiniz gibi olsun dedim. Hattı tasittim. Hat açıldıktan 1 saat sonra turkcelle döndüm.
  • Siz insaflı davranmislar bize 6 ay tasiyamazsiniz dediler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.