Yüzbaşı
24 Kasım 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 71 (Bu ay: 3)
Gönderileri

Kripto para alım satımı için neler gerekiyor acaba? BTC TÜRK VE BİNANCE varmış...nasıl üye olunuyor...hangisini tavsiye edersiniz ve neden ...elimde bir miktar nakit var nasıl alım satım yapabilirim ?

3 AY zor dayandığım VODAFONE macerasından sonra..(interneti bol ama yavaş...hat kaybolur kendi kendine durmadan tel aç kapa arayan ulaşamaz...burnumuzdan geldi)..

1 hattımı telekoma(faturalı)

1 hattımı pttcell faturasıza taşıdım..

pttcell faturasıza geçince internet sayfasından 30 tl (en az o idi) yükledim..internetini içindemi bu 30 tl nin yoksa ayrı paketmi yüklemek gerekiyor....

Arkadaşlar 2 faturasız hattımı ,,,Çekim sorunları ve Tl yükle..paket yükle saçmalığı yüzünden..Telekoma taşıdım...Vodafone dan şöyle bir mesaj geldi..2021 yılında..devlete sizin adınıza ödenmiş olan Telsiz kullanım üçretinin. 27.......Tl lik kısmı na ilişkin borç bilgileriniz ..Karşı operatöre bildirilmiştir..Bu ne demek ...taşıdığım operatör mü alacak benden bu parayı..1 tanesi faturalı 1 tanesi faturasız nasıl tahsil edevekler acaba ...Vodafone a tövbe ettirdiler zaten...

2 adet pttcell faturalı hattımı vodaphone faturasıza geçirmek için bayiye gittim, görevli bayan hattı taşırsam 3 ay kalmak zorundasınız dedi..

Faturasız hatta böyle bir zaruret var mı acaba ?

Öncelikler Tüm arkadaşların Bayramı kutlu olsun...yıllardır Türk net vdsl abonesiyim..İzmir Merkez de ilçe değişikliği yapıyorum..taşındığım daire de fiber kablosu (daire içinde optik uçlu kablo) ve koaksiyel normal uydu kablosu Tipli Kablo tv kablosu var...
Türknet e sordum..fiber hizmetimiz yok dedi...dairede bir de adsl için telefon kablo ucu var...
Sizlerden şunu öğrenmek istiyorum
Türksat kablo tv aboneliği alsam(internet içinde) sadece bir tv demi tv kanallarını izleyebileceğim.
diğer odadaki tv ler de de uçlar var aynı şekilde türksat kablo için bu odalarda tv kanalları izlemek için(şifreli veya sinema değil) Ulusal kanallar ayrı box veya kart almakmı lazım acaba ?
Birde Hangi paketi tavsiye dersiniz...

türknet vdsl 76 TL
Çatıya uydu anteni ve 4 lü lnb mi?

Türksat kablo tv + internet :109 TL
mi
ama diğer odalardak tv ler nasıl kanalları izlayecek ?
Arkadaşlar iyi günler..faturalı sabit fiyatlı 25 TL pttcell hattım var(internetli) çok kullanılmıyor..hangi faturasız operatör veya pakete geçeyim....amacım arasıra kullanılıan bu hatta TL yükleyerek 2-3 da toplasan 20 defa kullanılmıyor ama mecburuz acil durumlar için yakınımıza veriyoruz...
Arkadaşlar..3.hattım vardı pttcell beklenen tarife 14 TL lik ama bu ay 40 TL geldi...oğlum kullanıyordu ..gerçi çoğu zaman telefon evde ...okula götürmüyor .bazen internete giriyor falan ama sanırım bir yerlere abonemi oldu bilmiyorum 40 TL fatura geldi.
oğlum pek kullanmak istemiyor acilve önemli durumlarda yinede yanına alsın aranacak telefonu olsun diye düşünüyorum..ve konturlü hatta taşıyayım diyorum...şimdi BİMCELL kontürlüye taşısam benden ..yine yeni hat vergileri v.b alırlarmı acaba? .(telekom altyapısını kullandıklarını biliyorum)...
Arkadaşlar evimde 2 tane yazıcı var 1 tanesi samsung scx4200 ve 1 tane HP P 1005 her ikisindende çok memnunum ancak..tek sorun yazma işi için yazıcıları bulundukları yerden taşıyıp..usb bağlantısı yapıp..tekrar taşıyıp kaldırmak..evde AİRTİES 5650 usb çıkışlı modemim var ya modem usb üzerinden yada bir tane usb print server çıkışlı hub v.b alsak ağa kablosuz bağlamak mümkün olurmu acaba ? veya nasıl yapabilirim sizce ?
32 inç ıps panel full hd uydulu tv tavsiyesi.
smart çok önemli değil..
her açıdan görüntü iyi olsun..
full hd uydulu olsun yeter...
Arkadaşlar..
Full hd
uydulu
ve en önemlisi görüş açısı
bazı tv lerde gördüğüm gibi yandan bakınca renkler ve resim farklı gözükme sorunu olmayan
tv tavsiye edebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 705
İkinci El Bölümü Mesajları: 335
Konularının görüntülenme sayısı: 130.530 (Bu ay: 509)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 169 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.