Şimdi Ara

VodafoneNet Limitsiz Yalın İnternet 49,90 TL (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.347
Cevap
45
Favori
175.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • An itibariyle internet için başvurmam modemin İstanbul dan İzmire gelmesi ve hizmete açılıp şuan bağlanmam bir buçuk gün kadar sürdü. İlerleyen zamanlarda bir sıkıntı çıkmaz umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaAnıl

An itibariyle internet için başvurmam modemin İstanbul dan İzmire gelmesi ve hizmete açılıp şuan bağlanmam bir buçuk gün kadar sürdü. İlerleyen zamanlarda bir sıkıntı çıkmaz umarım.

Senin kadar kısa sürede montaj yapılıp bağlanan yoktur herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

quote:

Orijinalden alıntı: amanteramco

Vodafone net aldığım performanslar ve o kadar şikayete rağmen adım atılmıyor.
     VodafoneNet Limitsiz Yalın İnternet 49,90 TL

Modem sayfasından hat değerlerini yazar mısınız.

Hat değerlerim ekteki gibidir.

• Hayatımda hiç böyle korkunç değerler görmemiştim.

• quote:

quote:

quote:

Resim görünmüyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Resim görünmüyor.

İlginç bende açılıyor.
    Burdan yazayım

Gelen Giden
    DSL Hızı(Kb/s): 4096 724
    Ulaşılabilir Hız(Kb/s): 5160 724
    SNR Sınırı (dB): 7.6 7.9
    Hat Zayıflaması(dB): 36.0 28.6
    Güç (dB): 19.2 12.4

• amanteramco A kullanıcısına yanıt
    Bu değerlerle 16 mbps yi bırakın 8 mbps bile veremezler. 4-5 mbps ancak alırsınız.
  • bende bugün bağlattım..hadi hayırlısı :) hat değerleri

• Be_Yourself kullanıcısına yanıt
    Tamam da bu benim sorunum mu? Saglayici onlar onlar gelip hatta bakacaklar istanbulun gobeginde boyle sacmalik mi olur. Benim arkadasim iki sokak asagida superonline 8 mb adsl tarifesini full kullaniyor birakin 16 yi 8 e raziyim. Dsmart internet kullanirken de ayni hat vardi onu 8 mb kullaniyordum. Burda yanlis ben de mi yoksa ilgilenmeyen vodofone da mı? Degerleri yorumlamayi ben de biliyorum ve sorun ben de degil mahallede de sorun yok birsuru insan kullaniyor. İşin can sıkan kısmı vodofene nun duyarsızlığı ve vurdumduymazligi.

• arkadaşlar internette anormal yavaşlık var sizde durum nasıl
  • müşteri hizmetleri acayip sıkıntılı .abone olunacakken hemen numara düşüyor .teknik destek için en az 5dakika bekliyosun ve çözüm yok bildiğin .neti iptal ettirecem böyle giderse diyorum hiç eyvallahi yok karşıdakinin kapattirin tamam başka bisey var mı diyor ne diyim ki

• quote:

Tamam da bu benim sorunum mu? Saglayici onlar onlar gelip hatta bakacaklar istanbulun gobeginde boyle sacmalik mi olur. Benim arkadasim iki sokak asagida superonline 8 mb adsl tarifesini full kullaniyor birakin 16 yi 8 e raziyim. Dsmart internet kullanirken de ayni hat vardi onu 8 mb kullaniyordum. Burda yanlis ben de mi yoksa ilgilenmeyen vodofone da mı? Degerleri yorumlamayi ben de biliyorum ve sorun ben de degil mahallede de sorun yok birsuru insan kullaniyor. İşin can sıkan kısmı vodofene nun duyarsızlığı ve vurdumduymazligi.

İşte sorun şu ki onlar sadece kayıt oluşturup Türk Telekom teknisyenlerine durumu iletirler artık gerisi Türk Telekom teknisyenlerinde onlarda işi yokuşa sürüyorlar.
  • Eski müşterileri de 60 GB'a çıkarsanız ya ne kaybedersiniz sanki petrol yakıyor mübarek.
  • şu anki oturduğum yerde 16 mb altyapısı destekli ama yazın taşınma gibi durumum var , taşındıım binada fiber altyapısı varsa benim sözleşmenin durumu ne olacaktır. bilen biri beni aydınlatabiir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sodavisne

şu anki oturduğum yerde 16 mb altyapısı destekli ama yazın taşınma gibi durumum var , taşındıım binada fiber altyapısı varsa benim sözleşmenin durumu ne olacaktır. bilen biri beni aydınlatabiir mi?

Taşındığın binada fiber varsa adsl'ye geçirttirmiyor turk telekom, fiber kutusundan port veriyor haliyle ücretlendirmeyide vodafone değiştiriyor otomatikmen

oncelikle gozunuzaydin sizin adiniza sorunun cozulmesine cok sevindim. dun gecis isleminin tamamlandigina iliskin sms vodafone den geldi akabinde online islemler ve adsl icin kullanici adi sifreler sms olarak geldi.
    superonline online islemlerden kontrol ettim aboneligim hala aktif gozukuyordu musteri hizmetlerini aradim evet vodafone ye gecis yapmissiniz bugun gun sonunda uyeliginiz pasif edilecektir dedi musteri hizmetleri birsey yapmaniza gerek yok dediler ama bakalim.

• quote:

Orijinalden alıntı: diegoforlan

oncelikle gozunuzaydin sizin adiniza sorunun cozulmesine cok sevindim. dun gecis isleminin tamamlandigina iliskin sms vodafone den geldi akabinde online islemler ve adsl icin kullanici adi sifreler sms olarak geldi.
    superonline online islemlerden kontrol ettim aboneligim hala aktif gozukuyordu musteri hizmetlerini aradim evet vodafone ye gecis yapmissiniz bugun gun sonunda uyeliginiz pasif edilecektir dedi musteri hizmetleri birsey yapmaniza gerek yok dediler ama bakalim.

Teşekkür ederim sizinde gözünüz aydın

Süper Online netin gün içerisinde pasif olacağını Vodafone net müşteri hizmetleri söylediyse bana da birkaç tüm içersinde pasif olur demişlerdi ama olmamıştı sizde aynı şeyi yaşayacaksınız diye birşey yok ama baktınız yarın hâlâ aktif hemen benim yaptığım gibi yapın hiç Vodafone net müşteri hizmetleri ile cebelleşmeyin derim ben.

• tesekkur ederim:)
    ben vodafon yi hic aramadim superonline musteri hizmetleri bugun kapanacagini soyledi.
    buarada superonline ye gore hizinizda bir degisiklik oldumu?

• quote:

Orijinalden alıntı: diegoforlan

tesekkur ederim:)
    ben vodafon yi hic aramadim superonline musteri hizmetleri bugun kapanacagini soyledi.
    buarada superonline ye gore hizinizda bir degisiklik oldumu?

Hızım da değişiklik oldu hız iki katına çıktı Süper Online paketim 8 mbps'di.

Sizin hızınızda problem mi var?
    henuz test edemedim evde degilim bugun ancak superonline de 16mb lik paketim vardi 13.9 mb hiz aliyordum:)

• 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.