Şimdi Ara

vodafonelilere 1 aylik 1gb internet bedava..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
12
Favori
10.457
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haberiniz varmi bilmiyorum ama, biraz once vodafondan aldigim burosurde yer aliyordu. Henuz denemeyenlere ilk ay bedava.. 1 gb int icin, abone super1gb yaz ve 3636 ya yolla.hemen bu ay 1gb int bedava olsun.iptal icin iptal super1gb yaz 3636 ya yolla...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kullandım 1 ay boyunca bitti ..

• Teşekkürler.Şuanda başladı paket :)
  • kaydolsam, sonra hemen ardından iptal etsem 1 ay boyunca geçerli olur mu acaba?
  • Teşekkürler kardeş aldım bedava 1gb :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantezimuziginsevilenismi

kaydolsam, sonra hemen ardından iptal etsem 1 ay boyunca geçerli olur mu acaba?

evet,oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: man utd

quote:

evet,oluyor.

teşekkür ederim, abone oldum.. ama iptal super1gb yazıp 3636 ya gönderince; "EKSİK VEYA YANLIŞ BİR MESAJ GÖNDERİDİNİZ,LÜTFEN TEKRAR DENEYİNİZ" diye uyarı veriyor.. öbür ay cart diye kesmesin 10 lirayı??
    nasıl iptal edecez ki???

• cepnetim var.
    bedava 1gb kullanama sanırım.tarife değişir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: man utd

quote:

evet,oluyor.

teşekkür ederim, abone oldum.. ama iptal super1gb yazıp 3636 ya gönderince; "EKSİK VEYA YANLIŞ BİR MESAJ GÖNDERİDİNİZ,LÜTFEN TEKRAR DENEYİNİZ" diye uyarı veriyor.. öbür ay cart diye kesmesin 10 lirayı??
    nasıl iptal edecez ki???

İptal olayını ben de gerçekleştiremedim,hattımda bakiye olmadığı için yenileme de yapmadı.Ayrıca yenilerse ücret 10 tl değil,21 tl..Alıncak gibi değil yani
    Foruma yazacağım şimdi bir sürü tip çıkacak 'sen becerememişsindir' diyen,tartışmaya gerek yok.Her türlü denedim birleşik,ayrı küçük büyük.
    Yarın bakiye yüklemeden önce müşteri hizmetlerini ararım iptal eder.
    Şartlarda İlk ay bedava F&T paketini kullanan bu paketi bedava alamaz diyordu,Ben ikisini de bedavadan almıştım.F&T paketini aldım ertesi günü iptal edip 1 ay kullandım
    Edit; Ek bilgi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi man utd -- 16 Ocak 2013; 21:20:23 >

• bende daha abone bile olamadım birleşik yazdım olmadı ayrı ayrı yazdım ikisindede eksik veya yanlış bir mesaj gönderdiniz diyor
  • Daha önce cepnet kullananlar yararlanamıyor sanırım. Kampanya ile ilgili vodafone'un sayfasında bilgi bulamadım.
  • cepneti iptal ediyor mu? bende cepnet var kayıt yaptırdım şayet iptal ediyorsa naneyi yedik
  • quote:

Orijinalden alıntı: @sL@N

cepneti iptal ediyor mu? bende cepnet var kayıt yaptırdım şayet iptal ediyorsa naneyi yedik

Amman hocam hayatımızın hatasını yapmayalım
  • quote:

cepneti iptal ediyor mu? bende cepnet var kayıt yaptırdım şayet iptal ediyorsa naneyi yedik

Bende de cepnet vardi mesaj gonderdim kaydiniz alinmistir 6 subat saat .... dan sonra yeterli bakiyeniz olursa kullanmaya baslayabilirsiniz dedi. 6 ocakta cepnetim yenilenmisti bu ay. Gelen mesajdan cepnet tarifem degisti sonucunu cikardim

• Turkcell VINN hattımı vodafone'a taşıdığım bi köşede boş boş duran hattımla yaptım oldu. Bakiyesi sıfırdı. Bedavadan 1 GB internetim oldu.

Haber veren arkadaşa teşekkürler...
  • bende de sinirsiz cepnet var denemeye korkuyorum

fakat bu cepnette artik cekilmiyor android marketten birseye tikliyorum sbah inmis oluyor keske eskisi gibi 21kb/sn olsa

• quote:

Orijinalden alıntı: wertyon

quote:

Bende de cepnet vardi mesaj gonderdim kaydiniz alinmistir 6 subat saat .... dan sonra yeterli bakiyeniz olursa kullanmaya baslayabilirsiniz dedi. 6 ocakta cepnetim yenilenmisti bu ay. Gelen mesajdan cepnet tarifem degisti sonucunu cikardim

Aynen bana da 7 şubatta yeterli bakiyeniz olursa kullanırsınız gibi mesaj gelmiş. İptal ederse çok kötü ki cepneti iptal edecek gibi duruyor. İptal mesajı attım olmuyor. Müşteri hizmetlerini arasak talebi iptal edebilirler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfatime

bende de sinirsiz cepnet var denemeye korkuyorum

fakat bu cepnette artik cekilmiyor android marketten birseye tikliyorum sbah inmis oluyor keske eskisi gibi 21kb/sn olsa

Denemeyon hocam direk iptal olur , dediginiz gibi hiz o kadar cok dusuyor ki insani katil etcek seviyede , ama yine de sinirsiz oldugu icin vazgecemedim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wertyon

quote:

Aynen bana da 7 şubatta yeterli bakiyeniz olursa kullanırsınız gibi mesaj gelmiş. İptal ederse çok kötü ki cepneti iptal edecek gibi duruyor. İptal mesajı attım olmuyor. Müşteri hizmetlerini arasak talebi iptal edebilirler mi?

MH yi arayip konusmak lazim

• Haber veren arkadaştan Allah razı olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.