Şimdi Ara

Sınırsız ev interneti ayda 14.90 ₺. Üstelik ilk üç ay Faturanız Bizden!! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.584
Cevap
9
Favori
44.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam merhabalar.Youtube'dan bol bol indirme yapabileceğim bir paket,ek pakette olabilir. Faturasız Ramazan internet dakika olan tarifeyi kullanıyorum. Hafta sonu eşimin telefonu ile beraber 20 gb indirme yapabiliyorum. Daha fazla indirmem gerek ,ne tavsiye edersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün tarife sormak için abone merkezine girdim. elemanla tarifeleri konuşurken konu ev internetine geldi. eleman, 3 ay ücretsiz internet verelim sana üç ay sonra kapanır dedi. Dedim o nasıl oluyor? Vodafone çalışanlarına böyle bir hak sağlıyor, ondan yararlandırırız seni dedi. Halbuki hiç tanışıklığımız yok elemanla. Var mı bu işin aslı astarı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

sanırım burada mesajlara bakan yok ...

yogunum hocam fazla giremiyorum buyrun alayim sorunuzu

• quote:

Orijinalden alıntı: d.yigit

Merhaba,

Halihazırda Turkcell abonesiyim ancak taahhüt bitmek üzere. Ağırlıklı olarak konuşma olan bir paket arıyorum (en az 2000-3000 dk)

Var mı böyle uygun bir tarife

red15 var hocam heryone 2000 dk vodafone ici sinirsiz, dakika az derseniz red20 var hocam 4000 dk oda vodafone sinirsiz konusma

• quote:

Orijinalden alıntı: hayalci79

Bugün nedendir bilinmez Bananevar kampanyasından kazandığım 500 mb yerine kendi internet paketimden düşüyor, sistemsel bir hata mı var acaba?

sistemsel bir hatadan olmustur hocam benimde basima geldi daha once

• quote:

Orijinalden alıntı: hacker_127

Hocam merhabalar.Youtube'dan bol bol indirme yapabileceğim bir paket,ek pakette olabilir. Faturasız Ramazan internet dakika olan tarifeyi kullanıyorum. Hafta sonu eşimin telefonu ile beraber 20 gb indirme yapabiliyorum. Daha fazla indirmem gerek ,ne tavsiye edersiniz?

vodafone.com.tr den self servis sifrenizle giris yapip orda haftalik cepnet paketi var hocam alirsaniz bie hafta sinirsiz internette gezinirsiniz indirme yaparsiniz ama mevcut tarifenizin internetinin bitmis olmasi gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: baymirza

bugün tarife sormak için abone merkezine girdim. elemanla tarifeleri konuşurken konu ev internetine geldi. eleman, 3 ay ücretsiz internet verelim sana üç ay sonra kapanır dedi. Dedim o nasıl oluyor? Vodafone çalışanlarına böyle bir hak sağlıyor, ondan yararlandırırız seni dedi. Halbuki hiç tanışıklığımız yok elemanla. Var mı bu işin aslı astarı?

hocam inanmayin derim, boyle bir hakkimiz yok, eger varsada yeni duyuyorum ilk 3 ay ucretsiz diyip 24 ay taahhutle kitlemesinler uzak durum adam tanimadigi kisiye ucretsiz interner vermez

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetlutfualp

Benim sorum şu. Ben 2 hafta önce red pass 15 tarifesine geçtim. MH ile görüşmemde spotify premium ücretsiz olduğu söylenildi ve daha sonradan böyle bişey olmadığı söylenildi. Bu konu hakkında kesin bilgi verebilirmisiniz.

Ayrıca güvenliNet içinde aynı görüşmeyi sağladığımda ücretsiz olduğu söylendi ama sonradan girdiğimde vodafone yanımda uygulamasında ücretli olduğu çıkıyor. bu konu hakkında bilgilendirebilirmisiniz.

Ayrıca güvenli depo için aradım bununda 50 gb ücretsiz olduğunu söylediler ama uygulamaya ne giriş yapabiliyom ne üye olabiliyom. 2.9 tlye 100 gb çıkıyor ama ücretsiz kullanmak istiyorum ama yardımcı olan yok.

problemler çok ama çözüm yok. bu konularda yarımcı olabilirmisiniz.

ve son olarak red abonesi olduk ama normal tarifelerden tek farkı internetin fazla olmasımı yani. kapalıyken arayanlar ücretli vodafone tv ücretli herşey ücretli.

hocam spotify şöyle ucretsiz muzik pass la kullanirsaniz ilk aylarda ucretsiz kullanirsiniz sinirsiz bir sekilde ucretsiz kullanma sureniz bitince dilerseniz her ay 6 tl karsiliginda kullanabilirsiniz internetiniz den yemeden,

hocam guvenlinet parali ucretsiz degil, guvenli internet hizmeti 'ucretsizdir' siz gorumsme yaparken sanirim karsinizda ki guvenlunet anlayacagina guvenli internet hizmeti olarak anlamistir.

guvenli depp icin musteri hizmetlilerini israrla arayin hocam daha ust yetkili birisine baglatip sorununuzu hallederler

• Crysiz kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/vodafone-ne-yapmak-istiyor--128913771#128913771

bunu sormuştum cevap alamayınca konu açtım ama yine yeterli cevabı alamadım ...

@Crysiz
    Hocam bizim evde çekmiyor yoksa vodafoneden hattımı taşımak zorunda kalmazdım evimin içinde kesiliyor balkona çıkıyorum balkonda bile kesilmeler kopmalar oluyor yokmu bir çaresi mh ile konuştum kaç kere sonuç alamadık istanbul fatih mevlanakapı mahallesi

Çok teşekkür ederim hocam. 1GB1TL yaptım artık bunu not edip kullanacağım ileriki zamanlarda. Hocam 2-8 arası sınırsız indirme gibi bir durumda var mı acaba bu haftalık cepnette.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 19 Eylül 2017; 22:57:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

https://forum.donanimhaber.com/vodafone-ne-yapmak-istiyor--128913771#128913771

bunu sormuştum cevap alamayınca konu açtım ama yine yeterli cevabı alamadım ...

@Crysiz

hocam yeterli cevabi ben size vereyim, sizi aramalarini beklemeyecektiniz siz farura kesim tarihinkzde arayacaktiniz saniyesinde anlim faturasiza gecisinizi yapacaklardi ve ucretsiz kullanim diye birsey yok size bunu soyleyen temsilci ya acemi ya da sizi daha fazla tutmak icin yalan soylemistir bu faturayi odemezswniz yasal takibe girer davalik olur bosuna avukat parasida eklenip kabarir size tavsiyem ya odemesini yapin ya da tuketici hakem heyetine basvurun

• quote:

Orijinalden alıntı: serseri441907

Hocam bizim evde çekmiyor yoksa vodafoneden hattımı taşımak zorunda kalmazdım evimin içinde kesiliyor balkona çıkıyorum balkonda bile kesilmeler kopmalar oluyor yokmu bir çaresi mh ile konuştum kaç kere sonuç alamadık istanbul fatih mevlanakapı mahallesi

bulundugunuz yere yakin baz istasyonu yoktur hocam ana bayiye gidin hocam merkez bayiye sikayetiniz iletin sorununuzu halleder mahallece toplu sikayette bulunursaniz daha cabuk halletmeye calisirlar

• arkadaşlar selamlar... 24 eylül pazar günü atatürk havalimanında 5 saat beklemem var ve bu aralar bütçe olarak çok kötü durumdayım rica etsem vodafone red kullanıcısı bir arkadaş varsa bana lounge şifresi atabilir mi o gün? şimdiden çok teşekkür ederim.
  • @Crysiz

Merhabalar belli bir lokasyondaki bağlantı durumunu sorgulamak istiyorum. Kapsama haritasında sonuçlar şu şekilde çıkıyor ama altında 4.5 g kapsaması vardır diye bir yazı yok. Acaba bu lokasyondaki bağlantı nedir ? Ya da 3g olup olmadığını nasıl öğrenebilirim.

Video izleme : 3 yıldız

Müzik dinleme : 4 yıldız

İnternette gezinme 5 yıldız

Email gönderme : 5 yıldız

Dosya indirme : 3 yıldız
  • Vodafone Pass Video esaslar kısmında Youtube için videolar 480p+ optimize edilmiştir diyor. Ne demek bu? 480p üstü zleyince yine internetten yemiyor değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: BerkDmrc

Vodafone Pass Video esaslar kısmında Youtube için videolar 480p+ optimize edilmiştir diyor. Ne demek bu? 480p üstü zleyince yine internetten yemiyor değil mi?

hocam 480p uzeri izlerseniz netinizden yer video passta 480p gecmiyecek sekilde izleyiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: xuadrox

@Crysiz

Merhabalar belli bir lokasyondaki bağlantı durumunu sorgulamak istiyorum. Kapsama haritasında sonuçlar şu şekilde çıkıyor ama altında 4.5 g kapsaması vardır diye bir yazı yok. Acaba bu lokasyondaki bağlantı nedir ? Ya da 3g olup olmadığını nasıl öğrenebilirim.

Video izleme : 3 yıldız

Müzik dinleme : 4 yıldız

İnternette gezinme 5 yıldız

Email gönderme : 5 yıldız

Dosya indirme : 3 yıldız

hocam siz musteri hizmetleriyle gorusun suanki bulundugum pozisyonda bununla ilgili bir bilgi bilmiyorum onlar size daha aciklayici olurlar

• aylardır interneti adam gibi çekmiyor ne sorusu sorucam sana hocam 2 ay oldu arkadaşlarımın interneti yavaş 3g ve full çektiği halde tam bir rezillik
  • Vodadone TV ile ilgili yeni gelişmeler varmı ? Rakipleriniz de içerikler daha geniş.Daha özellikli..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.