Şimdi Ara

Vodafone tarifesiz kullanma ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
2
Favori
3.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şuan gani m tarifesi kullanıyorum fakat ben bu tarifeyi iptal etmek ve hiç bir tarifeye geçmek istemiyorum tarifesiz kullanmak istiyorum lakin bir türlü sitede bulamadım sadece geçebilecegim tarifeleri yazıyor, nasıl yapabilirim ?

• Konuştukça öde tarifesine geçmek istedigini söyle müşteri hizmetlerini arayıp. 0542 542 0000
  • hocam illa aramamı gerekli sitesinden yapamazmıyım?
  • f1rıncı F kullanıcısına yanıt
    Operatörlerin uygulamalarında her seçenek malesef yok. Özellikle paketler ve tarifeler hep eksik. Ben uygulamada Konuştukça Ödeyi göremedim ama kodu varsa öğreneyim yazayım sana.
  • f1rıncı F kullanıcısına yanıt
    Kod ile geçişi bulamadım. Bu tarifeyi ya müşteri hizmetleri ya bayii yapabiliyor galiba.
  • Yarın ararım o zaman teşekkürler.
  • KULLANDIKCA yaz 7000'e gönder. Daha bugün geçtim.
    5 dakikası 75 kuruş. kısa mesaj 40 kuruş. İstersen yine ek paketler alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patolojik Bulgur -- 20 Mart 2019; 0:44:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patolojik Bulgur

KULLANDIKCA yaz 7000'e gönder. Daha bugün geçtim.
    5 dakikası 75 kuruş. kısa mesaj 40 kuruş. İstersen yine ek paketler alabilirsin.
    10 saniye konuşursan kaç kuruş,ve 50 saniye konuşursan kaç kuruş bu önemli? 10 saniye 10 kuruş ise avantajı var diyebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

10 saniye konuşursan kaç kuruş,ve 50 saniye konuşursan kaç kuruş bu önemli? 10 saniye 10 kuruş ise avantajı var diyebiliriz.

Alıntıları Göster
    *Kullandıkça Öde tarifesindeki abonelerin ücretlendirme periyodu ilk 60 sn için 56,7 krş, sonraki 240 sn
    için 18,3 krş olmak üzere toplamda 300 sn için 75 krş şeklindedir.
  • Arkadaşlar konuştukça öde tarifesinde sabit ücret yansıyor mu?
    yani bu paketteyiz ve hiç bir konuşma yapmadık. fatura kaç tl geliyor?
  • TurkCA T kullanıcısına yanıt
    Faturasiz bu konusmadikca liralarin durur.
  • 2022 itibariyle aylık tekrarlayan herhangi bir tarifeden buna geçebiliyor muyuz acaba? Teyit eden var mıdır?

@EnemyTerritory sağolsun tavsiye etmişti ama deneyemedim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.