Şimdi Ara

Bimcell veya Pttcell

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
2
Favori
4.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler kullanan varmı pttcell mantıklı geldi fakat güncel kullanıcı yorumu yok hat taşınabilir mi? Türk Telekom kullanıyorum lakin fiyat düşürmek fena olmazdı aşağıda kısaltılmış linkler mevcut konumun silinmemesini temenni ediyorum

Bimcell veya Pttcell
    Bimcell veya Pttcell

bimcell

pttcell

edit:linkler düzeltildi beyler hatalı olmuş kusura bakmayınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozanbey86 -- 18 Mayıs 2020; 13:17:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bimcell tavsiye ederim hocam, altyapı 2'sinin de aynı zaten Bimcell'i neden tavsiye ediyorum; zırt pırt zam yok, fatura olayı yok ve de ara sıra haftalık 30 GB geliyor bedava'dan ve de ayrıca 39 Lira'ya 15 GB, 1500 SMS ve 1000 DK kullanabilirsiniz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hmm bimcell olabilir üstad ödemeyi nasıl yapıyorsun şimdi pttcell i aradım ptt hedabıma uyhulamadan eft yapmam gerekiyor biraz uğraştırıyor açıkcası çünkü ben nakit olsun olmasın tt 'yi kredi kartından çekiyorum hızlı ödeme işlemi var enparada bimcell de nasıl

• Türk Telekom online işlemler uygulamasın'dan (hattı Bimcell'e taşıyınca uygulama Bimcell temalı olucak zaten) yapabilirsin veyahut Bimcell'in kendi sitesinden ve de Bim mağazaların'dan yapabilirsin...

• Üstadım şurasımı söylediğin yer enparayı arayıp sorayım bilmediğimiz bir kolay yöntrm varmı? Mahpusuz canım sıkıldı 🤣

Bimcell veya Pttcell

• Evet hocam oradan bahsediyorum, Enpara da Turkcell, Vodafone, Türk Telekom için TL yükleme ve fatura ödeme var Bimcell için bir şeyleri yok hocam ama dediğiniz gibi müşteri hizmetlerini arayıp sorun mantıken

• Altyapı aynı. Tl yükleme veya fatura ödeme. Fark bu.

• Pttcell faturalı hat kullanıyorum, faturayı Enpara'da Türk Telekom mobil fatura ödeme kısmından herhangi bir Türk Telekom tarifesi kullanıyor gibi telefon numaramı girerek yapıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pttcell faturasız kullanıyorum öneririm. Zaten içerik ve fiyat açısından da malum, pttcell hem daha uygun, hemde içerik olarak daha zengin.
  • bu ptt cell e bütün ptt lerden geçiliyormu yoksa çarşıdaki merkezi yerlerden mi sadece geçiliyor ? birde taahhütler bir sene mi ?
  • ReflexAction kullanıcısına yanıt
    Merkez pttler den hocam doğru, evet bir sene.

• quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

bu ptt cell e bütün ptt lerden geçiliyormu yoksa çarşıdaki merkezi yerlerden mi sadece geçiliyor ? birde taahhütler bir sene mi ?
    beyler turk telekom kullanıyorsanız 5gb hediyeyi vermiyor bilginiz olsun numarada taşınıyor ama böyle bir çakallık yapmışlar

normalde cazip olan 15gb+5 olan paket ya bu paketi seçeyim geçeyim dediğinizde böyle bir cevap geliyor dikkat ediniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: glory34

Pttcell faturalı hat kullanıyorum, faturayı Enpara'da Türk Telekom mobil fatura ödeme kısmından herhangi bir Türk Telekom tarifesi kullanıyor gibi telefon numaramı girerek yapıyorum.
    üstad bende şimdi mesela tt hızlı işlemlerde kayıtlı aynı şekilde kayıt edilip çekebiliyormuyuz bide sen mevduattanmı ödüyorsun şimdi benim istediğim kaydedip numara girmeden hızlı ödeme yapabilmek eğer öylesi yeni hat bile alabilirim hat çıkarmaya ücret alıyorlar mı ?ben onu sormayı unutmuştum
  • Yeni hat alacaksan faturasız 110₺, faturalı yeni hat alacaksan ücretsiz yani ücretsiz derken kullancağınız tarife'ye 10₺ daha ekliyorlar fatura'ya hat ücretini böyle alıyorlar bütün operatörler de böyle...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-842350F0A

Yeni hat alacaksan faturasız 110₺, faturalı yeni hat alacaksan ücretsiz yani ücretsiz derken kullancağınız tarife'ye 10₺ daha ekliyorlar fatura'ya hat ücretini böyle alıyorlar bütün operatörler de böyle...
    hmm ozaman faturalı başlatıp daha sonra faturasız olarak güncelleyebiliriz :)
  • 1 sene sonra dediğinizi yapabilirsiniz hocam, malum taahhüt var yoksa hepsini ödetirler

• Turkuaz eko olayi guzel.gecebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ozanbey86

beyler turk telekom kullanıyorsanız 5gb hediyeyi vermiyor bilginiz olsun numarada taşınıyor ama böyle bir çakallık yapmışlar

normalde cazip olan 15gb+5 olan paket ya bu paketi seçeyim geçeyim dediğinizde böyle bir cevap geliyor dikkat ediniz

Alıntıları Göster

Eko ve mini pakette de ayni durum mu var hocam?3 gb hediye yok mu tt gecişten

• Yok tt den geçene hediyelerdeverilmiyor

• ozanbey86 kullanıcısına yanıt

7gb 35 lira yine iyi hocam ben geccem

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.