Şimdi Ara

Vodafone Taahhütümün Son Ayındayım Cayma Bedeli Hakkında Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
4.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar vodafone tahhütüm bu ayın 6 sında bitiyor başka bir hatta geçeceğim için vodafone arayıp hattımın 6 sından sonra faturasıza geçmesini söyledim onlarda daha ayın 6 olmadan bugün 9.90 lık cep maksi isminde faturalı bir tarifeye geçirdiler ve bu paketin taahhütsüz olduğunu söylediler. Ardından bana gelen mesaj ise eski tarifemden kaydımın silindiği varsa cayma bedelinin son faturaya yansıtılacağı yazıyor. Şimdi sorularım şunlar; 12 Aylık taahhütün son ayında cayıldığında cayma bedeli ödemem gerekiyor mu ? İkinci sorum ise bugün başka bir hatta geçmek için başuvuruda bulunabilir miyim ?

• Son ay cikabilirsin cezasiz. Yani yansitmalzar ucret vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 4 Ocak 2019; 13:25:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayın 7 sinden önce başka bir operatöre geçsem son ay ki vodafone faturamı ödeyebilir miyim yani şöyle söyleyeyim türk telekoma geçiş yapıp son ay vodafone faturamı türk telekom kullanırken ödeyebilirmiyim. Teşekkürler.
  • Tabii ki odersiniz.

• Sizi arayıp uygun tarifeler önermediler mi.
  • Kusuruma bakmayın sizi soru yağmuruna tuttum da son bir sorum daha var. Bugün hat taşıma işlemi yapsam araya cumartesi pazarın girmesi hat taşıma işlemini uzatır mı ? Yoksa hat taşıma işlemi hafta sonu da işliyor mu ? Türk Telekom çalışanları 3 gün sürdüğünü söyledi ama araya cumartesi pazar girerse bu 5 güne çıkar mı ?
  • Arkadaşlar benim 24 şubatta son gün taahhütüm 25 ocaktan sonra numara taşıma yapsam ceza yansırmı acaep?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ege.. kullanıcısına yanıt
    Benim 12 aylık taahhütüm vardı, bu taahhüt bu ayın 6 sında bitecekti ancak bir mesaj geldi, mevcut paketimin benden onayı alınmadan 12 ay daha uzatılacağı yazıyordu. Zorla iptal ettirdim ve şuanda Türk telekom a geçme gibi bir niyetim var, vodafone 4.5 g çok yavaş 5 Mbps i geçmiyor arkadaşımda ise TTelekom var 45 50 Mbps alıyor geceleri ise 100 Mbps lere dayanıyor.
  • Hat taşıma da gün şartı yok hafta içi hafta sonu farketmiyor hat aktif olur

• Sorun degil hocam.

Hayir erteleme vs olmaz hocam tasiyin hafta ici carsamba sali acilir o hat.

• quote:

Orijinalden alıntı: alper_love

Arkadaşlar benim 24 şubatta son gün taahhütüm 25 ocaktan sonra numara taşıma yapsam ceza yansırmı acaep?

25 ocak'tan itibaren son aya girdiğiniz için cezalar silinir,istediğiniz yere ceza ödemeden taşıyabilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkür etim, sağ olun.
  • alper_love A kullanıcısına yanıt
    Taahhütünüzde son ay içinde olduğunuz zaman herhangi bir cayma bedeli olmuyormuş. Şubat ayından önce yani ocak ayı içinde taşıma yaparsanız belki cayma bedeli çıkabilir.
  • 25 şubat son fatura kesim tarihi ama 25 ocakta fatura kesiminden sonra çıkabilirim zannesiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.