Şimdi Ara

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.196
Cevap
116
Favori
540.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O fiyata nasıl aldınız acaba. Internette daha fazla gözüküyor 50/50 gb. 54.90 ilk yıl, 2. Yıl 64.90 filan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sudkaldo

O fiyata nasıl aldınız acaba. Internette daha fazla gözüküyor 50/50 gb. 54.90 ilk yıl, 2. Yıl 64.90 filan

hocam burada alt yapı yoktu sadece vodafone fiber geldi bana dedikleri tarife 50 gb 25 mbps ama telden bakıyorum 50 mbps olarak gözüküyor. bizim binada vodafoneci gezdi elindeki kağıtlarla kampanyaları gösterdi şuanda bakıyorum faturama 29,90 vodafone bayileri indirim ilk 3 ay yapıyor sanırım. bizim binanın içerisinde afiş asmış vodafone bölge sorumlusu diye o halletti herşeyi ben sade e vodafone mobil hat aldım indirim 1 sene çıktı eğer vodafone mobilim olmasaydı ilk 6 ay 29,90 sonrasında 59,90

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pemaxs -- 14 Kasım 2017; 20:48:34 >
  • pemaxs P kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler. Mobil hat ile birliktedir belkide.

O afiş hala duruyorsa resim ekleyebilirmisin? Bi de hangi şehir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sudkaldo -- 14 Kasım 2017; 21:6:30 >
  • quote:

ankara mamak hocam mobil hat faturasızda olsa yeterli oluyor belkide millet internet bağlatsın diye böyle birşey yapıyorlar afiş derken vodafone çalışanın bilgileri ve resmi var yaptığı kampanyayı kendi getirdiği kağıt ile gösteriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: pemaxs

quote:

ankara mamak hocam mobil hat faturasızda olsa yeterli oluyor belkide millet internet bağlatsın diye böyle birşey yapıyorlar afiş derken vodafone çalışanın bilgileri ve resmi var yaptığı kampanyayı kendi getirdiği kağıt ile gösteriyor

O bölge sorunlusunun teli var mı üstat. Pm atabilirsin

• Vodofone hattiniz var ise indirimli oluyor biraz.

Ben 100 gb 100 mbit için 12 ay 40 tl, diger 12 ay için 80 tl ödeyecegim

• fagala kullanıcısına yanıt
    CGN IP şudur, şuan Türkye'de ISS'ler IPv4 kullanmaktadır ve artık IPv4 havuzlrı tükendi diyebiliriz yani son aboneye verecek IP bulamayabiliyor ISS'ler bu sefer son kullanıcıya elde verecek IP olmadığı için santraldeki router'un IP'si œrnek olarak 5 aboneye dağıtılıyor. Yani bu 5 abone tek bir IP ile internete çıkmış oluyor. Tabi rakamı misalen verdim referans almayınız.

• fagala kullanıcısına yanıt
    Bjr de eğer bilgisayarınızın ağ kartı ac desteklemiyorsa 50Mbps'de takılıyor olabilirsiniz.

• Arkadaşlar günaydın antalya kepez mehmet akif ersoyda oturuyorum apartmana kutu takıldı fiber kablo içine kadar geldi yani sonlama yapıldı sanırım sinyal yok kutuda arkadaşlar kaç güne sinyal gelir nezaman abone olabilirim bulunduğum bölgede başka alt yapı yok bu arada sonlama dün yapıldı

• quote:

Orijinalden alıntı: joker1931

Arkadaşlar günaydın antalya kepez mehmet akif ersoyda oturuyorum apartmana kutu takıldı fiber kablo içine kadar geldi yani sonlama yapıldı sanırım sinyal yok kutuda arkadaşlar kaç güne sinyal gelir nezaman abone olabilirim bulunduğum bölgede başka alt yapı yok bu arada sonlama dün yapıldı

bize kutu takıldıktan sonra 2 ay civarı bir sürede geldi bizdede başka alt yapı yok. daha sonra size vodafone çalışanı gelip kampanyalardan bahsedecek sinyal geldikten sonra yanınızda kendinize ayit vodafone hat bulundurun faturalı faturasız fark etmez 1 sene indirimli kullanıyorsun hattın yoksa 6 ay indirim
  • Arkadaslar bugun kurulumu yaptirdim, superonline da ping 4ms iken simdi 10ms civari cokta artis olmadi ama hizim 20mb’i gecmiyor (int.50mb olarak aldim) bu modemde gorunen 2.kullanici adi nedir 5g olan? Evin her yerinde 5g kullanici adi cekmiyor ama digeri iyi cekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrah1982 -- 15 Kasım 2017; 22:33:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pemaxs

quote:

Orijinalden alıntı: joker1931

Arkadaşlar günaydın antalya kepez mehmet akif ersoyda oturuyorum apartmana kutu takıldı fiber kablo içine kadar geldi yani sonlama yapıldı sanırım sinyal yok kutuda arkadaşlar kaç güne sinyal gelir nezaman abone olabilirim bulunduğum bölgede başka alt yapı yok bu arada sonlama dün yapıldı

bize kutu takıldıktan sonra 2 ay civarı bir sürede geldi bizdede başka alt yapı yok. daha sonra size vodafone çalışanı gelip kampanyalardan bahsedecek sinyal geldikten sonra yanınızda kendinize ayit vodafone hat bulundurun faturalı faturasız fark etmez 1 sene indirimli kullanıyorsun hattın yoksa 6 ay indirim

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler işallah 2 ay beklemem 1 haftaya kadar gelir heralde sinyal

• quote:

Orijinalden alıntı: emrah1982

Arkadaslar bugun kurulumu yaptirdim, superonline da ping 4ms iken simdi 10ms civari cokta artis olmadi ama hizim 20mb’i gecmiyor (int.50mb olarak aldim) bu modemde gorunen 2.kullanici adi nedir 5g olan? Evin her yerinde 5g kullanici adi cekmiyor ama digeri iyi cekiyor

5 ghz klasik 2.4 ghzdwn daha az kapsama alanı olan ama daha az kirliliği olan radyo sinyalidir. O yüzden evin her yerinde cekmez. Son kullanıcılar farkı çok anlamaz bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • the_hornet kullanıcısına yanıt
    Aslında kapsama alanları aynı fakat kapalı alan olduğu için sinyaller daha çok soğuruluyor mesepa 802.11.ad router in incelemesine baktım router in kutusunu araya koyuyorsun yan yana cihazlar sinyali baya etkiliyor

• emrah1982 kullanıcısına yanıt
    Aynı hız sorununu ben de yaşıyorum, servis geldi kablolu bağlantıda 50mbit hızı gördük. Kablosuzda 25mbiti geçemediği için modemi değişmemiz gerek dediler, 1 haftayı geçti hala gelmediler. Hergün müşteri hizmetleriyle görüşüyorum fakat Vodafone un müşteri hizmetleri çok zayıf, servis gelecek diyor ama ne zaman geleceği meçhul.

Sizin için max 25mbit problem olacaksa, ilk iki hafta içerisinde cayma bedeli alınmıyor bildiğim kasarıyla, cayma yoluna da gidebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sazan84 -- 18 Kasım 2017; 22:44:4 >
  • Mahalleme döşenen vodafone fiber alt yapısı sağolsun bende aranıza katıldım arkadaşlar.
    Dün gece arkadaş geldi, evrakları doldurduk, bugünde teknik ekip geldi daire içi güzelce kablolama yapıldı 15 dakika sonrada internetim aktif oldu. Toplamda 1 gece 1 gündüz sürdü.

Testi şöyle bırakayım:
     VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU-

Pinglerde Frankfurt/London/Moscow/amsterdam gibi çok kullanılan sunuculara 45-65 arası.

pathofexile serverlarına olan ping değerlerim:

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şapkalı Mantar -- 18 Kasım 2017; 17:17:12 >

• Kayseride kullanan varmı

• BEyler superonline 25 100gb kota sonrqsı 16 70tl yi kapattırıp vodafone fibermax 100 100gb kota sonrası 24 de düşüyor 70tl ne diyorsunuz geçeyim mi?

• HDogus kullanıcısına yanıt
    Saniye düşünmeuin derim, hemen geçin fark ortada.

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Hocam geçmedim ya yorumları okudum kimi iyiki diyor kimi keşke diyor bende çok kararsız kaldım taahüt yeniledik superonline ile ilk 3 ay 100 kota sonrası 24,şimdikiyse 24den 100gb geçince 8 e anlaştık mecbur 25-16 olsa iyidide olmadı.

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.