Şimdi Ara

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.196
Cevap
116
Favori
540.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu vodafone hız olayı yalan dolan arkadaşlar ınanmayın. Bunlar biri internet i satın alıp girdiler Bİri kullanıyordum ve hız düştü internete 1 saat baglanmaam gibi problemler vardı. Hala da aynı şekilde sıkıntıları var vodafone dan kaçın derim. Hız falan kagıt uzerınde sadece. Bazen modem açılısında da ınternetınız kesılıyormus. Sene 2017 olmus hala dolandırıcılıkta sınır tanımıyor vodafone turkıye
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdikmetas

Siz siz olun bu firmanın ürünlerini kullanmayın arkadaş

2003 yılından bu yana internet cafe işletiyorum adamlar yarım saatlik kesinti olacak diye beni kandırdılar ve 21.08.2017 tarihinde başvurdum ayın 24 ünde kuruluma geldiler ve 13:00 da modem kurulumu yapıldı 17:0 0 da internetim kesildi defalarca arıza kaydı oluşturdum kullandığım internet paketi de esnaflar için oluşturulmuş bir paket ayın 29 u bugun o gundur bugun ud rinternetim yok...

08502100542 den hemen hemen hergün arıza kaydı bırakıyorum.oluşan arızalar silsilesi şunlar

1. kullanıcı adı ve şifresi hatası
    2. yalın adsl e geçişte evraklarım eksikmiş ( kontrol ettiklerinde eksik değil ancak eksik olduğuna dair o esnada gelen mailler.
    3. maile geri cevap veriyorsun evraklarla ne hikmetse resimler görünemiyor
    4. 26 asında statik ipde hata arıza çözülmediği halde 28.07.2016 tarihinde saat 17:00 civarlarında arızanın giderildiği bildirisi. ancak internet yine yok

bu süreçte oluşturulan arıza taleplerinin tamamını şirket kendi kendine kapatıyor sorun halloldu diye ancak hala internet yok
    29.08 tarih modem ve hat buluşmuş ancak hala statik ip problemi

bekliyoruz bakalım. çağrı merkezi de hemen hemen hergün beni arayacak ancak ben aramasam geri dönen yok

diyorum ki adamlara benim bu zararım ne olacak internetiniz diyor kullanamadığınız günü faturadan sileriz.

arkadaş ben hiç kullanmadım internetim etkinleşmedi ancak meğersem bu söylemlerle faturanın etkinleştiğini de öğrenmiş oldum.

006649194 müşteri numaram

o kadar pişman oldum ki şikayet vardan tutta facebook a kadar yazdık ancak problemlerie ilgilenebilen bir babayiğit çıkmadı herhalde bu işi yapabilen bir yiğit yok içlerinde

hattın etkinleşme tarihi 23 ü ancak hala internetim yok faturaya devammış ama

resillikten başka birşey değil

Türk telekoma devre numarası bildiriyorlar o numara adamlara ulaşamıyor

aman diyeyim yaklaşmayın bu firmaya

sorundan dolayı dedim herhalde yapamıyorlar 2. bir hat başvurusunda bulundum aynı adrese türk telekom ekibi geldi baüğlantıyı sağladı ancak vodafona ait kendi birimlerine bildirdiğim halde 2. hattı bile bağlamaya gelen yok.

hala beklemedeyiz bakalım nereye kadar bekleyeceğiz.

Ha bu arada ben malım ya internetin olduğunu görüyor onlar vodafona geçene kadar sorun olmayan kablo tesisatımda sorun varmış wifi ile denemem gerekiyor muş onuda denediğim halde internetin olmadığını söylüyorum ancak adamlar hala inanmakta zorlanıyorlar bana

zorla yalvara yalvara arıza kaydı oluşturuluyor. Oluşturulan arıza kayıtları 72 saat muhabbetleri yüzünden kapatılıyor tabiki sorun halledilmeden

şimdiye kadarda bir yetkili ulaşamadı bana hergün arıyorlar onlara göre.

Şu Vodaone VDSL sorunlarını bu konuya yazmasak? burası fibermax (vodafone'un kendi altyapısı ve superonle altyapısı) üzerinden alınan hizmeti kapsıyor.

• Arkadaşlar ttnet abonesiyim. Ama upload hızının 2 olmasından dolayı Vodafone a geçmeyi düşünüyorum. En az 4-5 mbps upload olan vodafone tarifeleri neler? Birde geçmemi önerirmisiniz?
  • Adanada fibermax kullanan var mı?Kota sayımı nasıl?Normalde vodofone interneti çok çabuk bitiyordu telefonda buda öyle mi?100MBİT 100akk pakete 79tl vermeyi düşünüyorumda.
  • İzmir'de bu hizmeti alan arkadaşlar varmıdır ? Özellikle süperonline kullanıp sonrasında iptal ettirip bu hizmeti arkadaşlar varsa lütfen kalite hakkında yorum yapabilirler mi ? İzmir'de ki perfromansını çok merak ediyorum. Karşıyaka'da kullanan bir arkadaş varmış memnunum yazmış ama daha çok referans daha iyidir. Var mıdır izmirde fibermax kullanan arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi condemned890 -- 2 Eylül 2017; 20:31:16 >
  • Evimde vodafone fiber var mi nasil bakacagiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: condemned890

İzmir'de bu hizmeti alan arkadaşlar varmıdır ? Özellikle süperonline kullanıp sonrasında iptal ettirip bu hizmeti arkadaşlar varsa lütfen kalite hakkında yorum yapabilirler mi ? İzmir'de ki perfromansını çok merak ediyorum. Karşıyaka'da kullanan bir arkadaş varmış memnunum yazmış ama daha çok referans daha iyidir. Var mıdır izmirde fibermax kullanan arkadaşlar ?

ben ızmırdeyım fakat kendı altypısını kullaıyorum. gecmişte paylaştığım mesajlarda değerleri görebilirsiniz. izmirde şuan oldukça yayılmaya başladılar.
  • melmur M kullanıcısına yanıt
    izmirin neresindensiniz hocam ?
  • Faturalandirmada sorun yasayan oldumu? Ben ogrenci paketi aldim ilk 6 ay 40 sonraki 6 ay 80 tl diye. Net 40 tl gelecek diyolardi. İlk faturam geldi 45 tl. Her ay boyle 5 tl fazla mi geliyo. Yoksa gecikme faizi felan mi oldu? Fatura kesim 31'i. Ama 2-3 gundur sistemde faturam yoktu bakiyodum. Sikayet olusturdum baska yapabilecegim bisey varmi?

• Ahmedo. A kullanıcısına yanıt
    Faturan ortalama olarak kesim tarihinden 3-4 gün sonra sisteme düşer. Faturana bakarsan neye ne kadar ücret aldıkları yazar.
    Ben o ekstra bedelin damga vergisi olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laazzz -- 4 Eylül 2017; 12:54:18 >
  • Kdv ozel iletisim vergisi felan eklenmis 45 tl olmus. Alirken israrla sordum net fatura 40 tl degilmi diye evet diyip resmen pislik yapiyolar. Sikayet olusturdum ama bisey cikmaz heralde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmedo. -- 4 Eylül 2017; 13:42:2 >
  • Ahmedo. A kullanıcısına yanıt
    Sana herşey dahil 40 TL dedilerse o farkı ödemezsin ama laf oyunu yapıp herşey dahil demeden 40 dedilerse yapacak birşey ne yazık ki şuanlık yok.
  • Arkadaşlar cuma gunu taahhütum bitiyor yeni firma secmem lazim turkcell sonline ile anlasamadim gibi
    Sizce turkcell süperonline altyapisindan fiber almak mantiklimi acil yanit bekliyorum memnun kalirmiyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gzegen kullanıcısına yanıt
    Ben cuma günü için randevu aldım gelip bağlayacaklar.Size ayrıntılı bilgi cuma günü verebilirim en yakın.Superonline altyapısından alacağım.Adamlar garanti verdi herhangi bir durumda 2 hafta içinde iptal ederseniz herhangi bir bedel ödemezsniz diye.O yüzden bakacağım.İlk 2 haftadan sonra ne olur onu zaman gösterecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: gzegen

Arkadaşlar cuma gunu taahhütum bitiyor yeni firma secmem lazim turkcell sonline ile anlasamadim gibi
    Sizce turkcell süperonline altyapisindan fiber almak mantiklimi acil yanit bekliyorum memnun kalirmiyim

Üstteki yorumumda belirttiğim gibi ben superonline altyapısı üzerinden alıyorum, gayet memnunum.

Hiçbirşey değişmedi hatta aynı modemi taktılar.

Şu an için memnunum.

Ayrıca bir sorununuz olursa, twitter destek üzerinden sorduğunuzda çok kısa sürede cevap veriyorlar.
    Bugün başladım vodofone fibernete.Hiçbir sorun yok.100mbit 100gb paket aldım 110mbit civarında hızım var.Gayet stabil veriyorlar.İlk günlük tecrübem bu yönde.
  • 2-3 gündür kullanıyorum hız gayet stabil. 100mbit tarifedeyim. hıztestlerim

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU-
  • Ping yüksek yalnız hocam. Ama diğer değerler süper..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz01

2-3 gündür kullanıyorum hız gayet stabil. 100mbit tarifedeyim. hıztestlerim

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU-

Superonline altyapisi mi yoksa kendi altyapisimi birde ipniz modemdeki ile internetten ipadresim dediginizdeki sitelerdeki ipler aynimi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    fiber altyapıyı superonline çekmişti. yani interneti superonline alt yapısı ile vodafone veriyor. ayrıca modem arayuz sifresini bir turlu bulamadım :) bilen varsa söylesin modem huawei hg255s
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.