Şimdi Ara

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
10.196
Cevap
116
Favori
540.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: semih_izmir

Şu an için bi çalışma yok ama 1-2 sene içerisinde muhakkak olucaktır Sizin oraya Süperonline 4.5 G baz istasyonu için fiber çekiyordu en son haberlerde görmüştüm 1 hafta önce
    sadece izmir yeşilyurttamı var
  • alphan12 A kullanıcısına yanıt
    Sadece Yeşilyurttamı bilmiyorum ama zaten 2-3 semt ile alt yapı çalışmasına başlamıştı. Yeşilyurt semtinde Alt yapı çalışmalarını tamamladılar ve sinyali verdiler size gelecek olursak sizin bulunduğunuz lokasyonda Vodafone Fiber Optik alt yapı çalışması yapıldımı yapıldıysa Protokol sözleşmesi yapılıp binaya fiber çektirildimi yani Ankastre kuruldumu vs vs uzar gider :)
  • quote:

Arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrar merhaba
    Çok çok çok müjdeli haberlerle karşınızdayım
    Binama sinyal verildi sonunda ve İzmir/Yeşilyurt bölgesinin tamamında sinyal var bugun itibari ile...
    Telefon görüşmelerinden kısa anektodlarları size sunacağım.
    1- 32 mbps hız 60 Gb AKN 54.90 TL
    2- 64 mbps hız 120 GB AKN 64.90 TL
    3- 100 mbps hız 240 GB AKN 74.90 TL
    4- 1000 mbps hız 1000 GB AKN 399.90 TL
    20 DAKİKALIK KONUŞMA SONRASI MART AYINDA YAPILACAK YENİ KAMPANYALARI BEKLEYECEĞİM...
    NOT: Vodafone fiber alt yapısını aktif olarak İstanbul ve İzmir Yeşilyurt Bölgesinde kullananlar vardır...

Alıntıları Göster
    Bugün itibari ile yeni bir bilgi daha edindim her ne kadar pek tatmin olmasamda çünkü halen yeterli donanım ve bilgiye sahip değiller Müşteri Hizmetleri umarım en kısa zamanda düzeltirler bu durumu.... Bugün aldığım bilgiye gelecek olursak Vodafone'nun kendi alt yapısını kullananlar Vodafone Fiber Plus adı altında hizmet alıcak ve verilecek modemin marka ve modeli ise Alcatel G-240W-A hem Gpon hemde Router görevini üstlenen kombin bir alet .Türkiyede sadece Vodafone tarafından hizmete sunulan ve 24 ay boyunca ücret talep edilmiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih_izmir -- 14 Şubat 2016; 14:15:18 >

• quote:

Binama sinyal verildi sonunda ve İzmir/Yeşilyurt bölgesinin tamamında sinyal var bugun itibari ile...
    20 DAKİKALIK KONUŞMA SONRASI MART AYINDA YAPILACAK YENİ KAMPANYALARI BEKLEYECEĞİM...
    NOT: Vodafone fiber alt yapısını aktif olarak İstanbul ve İzmir Yeşilyurt Bölgesinde kullananlar vardır...

Alıntıları Göster
    Bugün itibari ile (5/02/2016 ) Vodafone'nun kendi Fiber alt yapısı olan Vodafone Fiber Plus paketine başvurumu yaptım .100 MBPS hız 240 Gb akn 74.90 TL. Gelişmeleri an be an fotograf ile paylaşacağım ilk etapta Plastik Kanalet (kat arası çalışması) yapılacaktır...

• quote:

Bugün itibari ile (5/02/2016 ) Vodafone'nun kendi Fiber alt yapısı olan Vodafone Fiber Plus paketine başvurumu yaptım .100 MBPS hız 240 Gb akn 74.90 TL. Gelişmeleri an be an fotograf ile paylaşacağım ilk etapta Plastik Kanalet (kat arası çalışması) yapılacaktır...

Hocam slm katlar arası kablolama ve kanallama yapıldımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilka

quote:

Hocam slm katlar arası kablolama ve kanallama yapıldımı

Fiber Sonlandırma yapıldımı
  • halilka kullanıcısına yanıt
    Yazdığımı dikkatli okumuyorsun sanırım Katlar arası çalışma yani Plastik Kanalet işlemi yapılmadı gerçi bu işlem 1 gün sürüyo ertesi gün kablo çekiliyor...
  • quote:

Alıntıları Göster
    en sonunda aklınızı çeldiler demek ki hayırlı olsun :))
  • Ares kullanıcısına yanıt
    Tşk ederim bu fiyata bi daha bulamam diye atladım:) Bu arada bana Akn olayı uygulanmıcak geçsem bile 240 GB kotayı Kendi alt yapıları izin verdiği sürece kimseye müdahalede bulunulmuyacak sadece sözleşme gereği 3mbit'e indirileceğini belirtmek zorunda:)
  • quote:

Yazdığımı dikkatli okumuyorsun sanırım Katlar arası çalışma yani Plastik Kanalet işlemi yapılmadı gerçi bu işlem 1 gün sürüyo ertesi gün kablo çekiliyor...

Teşekkürler hocam Hayırlı olsun
  • quote:

Üzülerek söylüyorum 1000mbitlik ve 24mbitlik tarife çöp en alınası 100 mbit gibi duruyor

• sabah moonwalk keyfi kullanıcısına yanıt
    24 mbitlik bi tarife yok başkaları ile karıştırdın galiba yada gözünden kaçtı 32'yi 24 olarak gördün
  • quote:

24 mbitlik bi tarife yok başkaları ile karıştırdın galiba yada gözünden kaçtı 32'yi 24 olarak gördün
    Dönüp dolaşıp 3 mbps'mi oluyor bunlarda?
  • emo5313 kullanıcısına yanıt
    Sözleşme gereği öyle ama kendi alt yapılarını kulllanan kişilere bu tarz kotalar koyulmayacaktır kanımca
  • semih_izmir kullanıcısına yanıt
    Hiç sanmam ama umarım dediğin gibi olur.
  • emo5313 kullanıcısına yanıt
    bana uygulanmıyacak en azından bunu bilir bunu söylerim
  • semih_izmir kullanıcısına yanıt
    Ahaha 24 yazmışım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabah moonwalk keyfi

Ahaha 24 yazmışım:)
    Hayırlı olsun, umarım altyapılarını genişletirler de rekabet artar
  • Zamanında Fiber Optik alt yapı çalışması yapsaydı bu denli sıkışmazdı ama son sürat hiç hız vermeden yatırım yapıcaklarmış 2 sene boyunca...Şu anda Antalya ve Ankaradada başladı Fiber çalışmaları...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Zoidberg

Hayırlı olsun, umarım altyapılarını genişletirler de rekabet artar

Alıntıları Göster
    ttnet fiber olan yerlere kendi altyapısını getiriyor mu vadafone
    yoksa adsl olan yerlere mi getiriyor.

çanakkalede ne kablo tv var nede turkcell.
    vodafone gelse çok iyi olur.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.