Şimdi Ara

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.197
Cevap
116
Favori
540.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: semih_izmir

Lokasyon olarak adresler
    -Ant cad ile Şükrü karaduman cad kesişen yol ayrımı.Gpon öbeği SAHA DOLABI 2 YEŞİLYURT
    -Gökdere cad ile Ulu Önder cad kesiştiği yer( Çınar taksi yanı) GPON ÖBEĞİ SAHA DOLABI 1 YEŞİLYURT
     VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU-

Baya meraklısınız
    Bu saha dolaplarından karşıyakada görmüştüm ama üstünde bir şey yazmıyor türk telekom dolapları gibi.
    Demekki yavaş yavaş izmire yayılıyor alt yapı:)
    Resimleri konuda kullanabilirmiyim bu arada?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 19 Ocak 2016; 20:39:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Lokasyon olarak adresler
    -Ant cad ile Şükrü karaduman cad kesişen yol ayrımı.Gpon öbeği SAHA DOLABI 2 YEŞİLYURT
    -Gökdere cad ile Ulu Önder cad kesiştiği yer( Çınar taksi yanı) GPON ÖBEĞİ SAHA DOLABI 1 YEŞİLYURT
     VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU-

Hocam içinide Açsaydınız keşke

• halilka kullanıcısına yanıt
    Sence kilitli degil midir onlar. Hic acik birakirlar mi az mantik.

• Aslında arkadaş fazla meraklı olduğundan mantığını devre dışı bırakmış ama onada hak vermek gerek bu konu üzerinde yeterince yoğunlaşıyor ve kendisini tanıyorum neyse bugün elemanlar fiber kabloyu OTDR cihazından geçirip portlara yerleştiriyordu aklıma gelmedi foto çekmek bi ara yakalarsam çekerim:) Herkes imalat aşamasını merak ediyor ne çok Teknoloji überi insan varmış ya:)
  • semih_izmir kullanıcısına yanıt
    Onun icin soylemiyorum. Icinde cihaz olmasini gectim bos bile olsa kilitlenmesi gerek. O kutuyu eve goturmeye kalkarlar. Turkiye burasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2D4E48676 -- 19 Ocak 2016; 23:52:51 >
  • O konuda sonuna kadar haklısın Türkiye burası
  • Hatırlatırım en üsteki Resimde dolap kilidi açik dikatli bakın...

• az kaldi az vodafone net ftth ile geliyor

• yarimelma kullanıcısına yanıt
    Son günleri maximum 15 gün :)))
  • Takip edelim bakalım neler olacak.
  • hava şartlarından dolayı fiberciler yok ortada

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrar merhaba
    Çok çok çok müjdeli haberlerle karşınızdayım
    Binama sinyal verildi sonunda ve İzmir/Yeşilyurt bölgesinin tamamında sinyal var bugun itibari ile...
    Telefon görüşmelerinden kısa anektodlarları size sunacağım.
    1- 32 mbps hız 60 Gb AKN 54.90 TL
    2- 64 mbps hız 120 GB AKN 64.90 TL
    3- 100 mbps hız 240 GB AKN 74.90 TL
    4- 1000 mbps hız 1000 GB AKN 399.90 TL
    20 DAKİKALIK KONUŞMA SONRASI MART AYINDA YAPILACAK YENİ KAMPANYALARI BEKLEYECEĞİM...
    NOT: Vodafone fiber alt yapısını aktif olarak İstanbul ve İzmir Yeşilyurt Bölgesinde kullananlar vardır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih_izmir -- 1 Şubat 2016; 16:52:54 >
  • quote:

Arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrar merhaba
    Çok çok çok müjdeli haberlerle karşınızdayım
    Binama sinyal verildi sonunda ve İzmir/Yeşilyurt bölgesinin tamamında sinyal var bugun itibari ile...
    Telefon görüşmelerinden kısa anektodlarları size sunacağım.
    1- 32 mbps hız 60 Gb AKN 54.90 TL
    2- 64 mbps hız 120 GB AKN 64.90 TL
    3- 100 mbps hız 240 GB AKN 74.90 TL
    4- 1000 mbps hız 1000 GB AKN 399.90 TL
    20 DAKİKALIK KONUŞMA SONRASI MART AYINDA YAPILACAK YENİ KAMPANYALARI BEKLEYECEĞİM...
    NOT: Vodafone fiber alt yapısını aktif olarak İstanbul ve İzmir Yeşilyurt Bölgesinde kullananlar vardır...

sitesinde bu fiyatlar yazmıyor. taahhut cezasını karsılıyor mu?

• hayyrly olsun. Çaly?malary takip edebilece?imiz bir sayfalary var my? sitelerinde anca kampanya hakkynda bilgi var. Ystanbulun nerelerinde var olduklary hakkynda mh bile bir?ey bilmiyor o yüzden soruyorum. Birde 32 mbps hyz için upload de?eri de 4 mbps mi. Beni cezbeden kysym upload'a herhangi bir kota uygulamamalary (en azyndan yeterli mü?teri doygunlu?una ula?ana kadar böyle devam eder diye dü?ünüyorum).
  • melmur M kullanıcısına yanıt
    Evet sitesinde yazmıyor çünkü çok yeni bir sistem olduğundan güncelleme yapıcaklar ve şu an reklamını çekiyorlar Dev bir Kadro ile Kendi Fiber Ağını Türkiyeye tanıtmak için..Benim forum sayfam başlıktanda anlışılacağı gibi Vodafone'nun kendi Fiber alt yapısını ilgilendiren konuları barındırıyor. Yazdığım rakamlar sadece Vodafone Kendi Fiber alt yapısı olan yerlerde geçerli ve malesef şu an için sadece İstanbul ve İzmirde var .. Taahhüt cezası karşılanıyordur muhakkak ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih_izmir -- 1 Şubat 2016; 21:29:31 >
    Hocam, İstanbul Acarkentte kullandilgini soylemislerdi gecen hafta. Suan size modem kurulumu yapildimi? İlerleyen zamanalarda test sonuclarini merakla bekliyorum.

• eak101 kullanıcısına yanıt
    Şu an çok kararsızım bağlatıp bağlatmama konusunda binam 1000 Mbps'ye kadar destekliyor fakat Mart ayında yapılacak kampanyalar çok ses getireceği için bekleyeceğim 1 ay daha ttnet 5 mbit internetini kullanmaya devam 1 ay daha
    İnsallah akk'siz kampanya yaparlar.

Hocam Bodrum için çalışma yok mu hiç

• Şu an için bi çalışma yok ama 1-2 sene içerisinde muhakkak olucaktır Sizin oraya Süperonline 4.5 G baz istasyonu için fiber çekiyordu en son haberlerde görmüştüm 1 hafta önce
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.