Şimdi Ara

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- (245. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.196
Cevap
116
Favori
540.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: burakkosucu

Bu konuda yardımcı olabilirim. Biz internetı kurarız, 27'sinde de siz iptal ettirebilirsiniz
    PM attım
  • Yeni kanuna göre vodafone da 1 ocak ta şuan ki paketimiz akn siz sınırsız olacak değilmi arkadaşlar? Yasalara uyulmayan bir muz cumhuriyeti değilizdir heralde diye düşünüyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kevser27 kullanıcısına yanıt
    Evet Güzel bir Router alıp, wifi hız sorunuzu çözebilirsiniz. Xiaomi routerlar güzel diyorlar.
    5GHz destekli router alın, 5ghz AC destekli telefonla aynı hızları alırsınız.
    Hatta Vodafone modeme gelen özel kullanıcı adı ve şifreyi veriyor.
    Hg255s i kaldırıp direk aldığınız routerı takıp ayarlarını yapıp kullanabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • notimetocryz kullanıcısına yanıt
    Hocam ip olarak değilde,
    Tracert google.com, youtube.com şeklinde resmini atar mısınız ?

• drwolf1 D kullanıcısına yanıt
    1-Huawei Hg255s
    2- hayır olmuyor, herşey stabil.
    Lokasyon: İzmir/Bornova

• Arkadaşlar, Sol fiber altyapısı üzerinden Vodafone fibere geçmeyi düşünenler için, yapmış olduğum detaylı test gerideki sayfalarda mevcuttur.
    Burdan ulaşabilirsiniz

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/136064388#136064388

• quote:

Orijinalden alıntı: LoRdGangSter

Arkadaşlar, Sol fiber altyapısı üzerinden Vodafone fibere geçmeyi düşünenler için, yapmış olduğum detaylı test gerideki sayfalarda mevcuttur.
    Burdan ulaşabilirsiniz

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/136064388#136064388
    Aynı durumdayız bende sol fiber altyapıdan vodafona geçicem sıkıntı yaşamamanız iyi olmuş.

@burakkosucu

hocam ben internetten basvurdum beni aramıslar 2defa ama acamadım.sizle konusalım
  • Arkadaşlar aşağıdaki resimdeki pakete geçtim. Daha önce adsl-60 GB akn li 16 mb. Kullanıyordum.
     VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turklucky -- 17 Aralık 2018; 22:57:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sol 69.9 TL ye 24mbps 75gb akkn li paketi var ön başvuru yaptım uygun geldi fiyat
    İlk ay ücret yok
    1ocakdan sonra akkn kalkınca aynı hız aynı fiyata devam edecekmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktayy82 -- 17 Aralık 2018; 22:57:41 >
  • Merhaba, hali hazırda vodafone fiber 50/150 paketini kullanıyorum. Bu ay üçüncü ayım. Bahsettiğiniz paketlere nasıl geçiş yapabilirim. Birde bu ay yada gelecek ay içerisinde taşınma durumumuz var. Hattı taşıma durumunda Digitürk te yada internet paketinde bir degisiklik oluyor mu?

• Dün öğleden sonra 100 Mbit 200 gb olan paketle Vodafone fibere geçtim. Kurulum ekibiyle yaptığımız testlerde 13 ms ve 100 Mbit üstü speedtest değerleri alırken onlar gittikten sonra anlamsız şekilde hızda ciddi dalgalanma olduğunu farkettim. 20-25 Mbit hatta bazen 13 Mbit lere kadar hızım düşüyordu. Verdikleri modem haricinde Asus marka modemle yaptığım testlerde de bir süre sonra kendiliğinden tekrar 100 Mbit üzerine çıktıktıktan sonra yine düştüğünü görünce müşteri hizmetlerini aradım. Modemi resetletti, hız normale dönüp defalarca test ettikten bir süre sonra sorunun devam ettiğini farkettim. İnternet kopmadan paket kaybı olmadan hızda inanılmaz düşüş oluyor. Testleri yaparken düşüş yok, zamansız 15-30 dk da bir belirsiz aralıklarla oluyor. Test yaparken 10 Gb gitmiş, önerileriniz varmı arkadaşlar, teşekkürler.
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    Son aya girilmis cayma cikmaz zaten hocam :)

• Gsm acigi var bayimizin 27 tane. Fiber+gsm tasiyanlara 2 fiberfatura hediye, sadece fiber basvurularinda da 1 fatura hediye yine arkadaslar birkac gun surecek.

• @talippp kullanıcısına yanıt
    Mevcut müşterilerimize bu kampanyayı veremiyorum malesef

• oktayy82 kullanıcısına yanıt
    Biz o fiyata 50 mbps veriyoruz :) yine de sizin tercihiniz :)

• burakkosucu kullanıcısına yanıt
    Peki bu üç aylık cayma hakkını kullanıp yapabilir miyiz?

• @talippp kullanıcısına yanıt
    Ozaman olur, siz iptal ettikten sonra digiturk ile kurulum sağlayabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: burakkosucu

Biz o fiyata 50 mbps veriyoruz :) yine de sizin tercihiniz :)
    50 mbps aknsiz fiber paket + digiturk*, 1. Yil 66.80 tl, 2. Yıl 81.80 tl

Bu paket mi?

Modem ücreti dahilmi

• @burakkosucu hocam 2 yıllık vodafone taahhütü sonunda aylık 7 lira ücret verdiğimiz modem bizim mi oluyor yoksa iade mi ediyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: megaforce77

Dün öğleden sonra 100 Mbit 200 gb olan paketle Vodafone fibere geçtim. Kurulum ekibiyle yaptığımız testlerde 13 ms ve 100 Mbit üstü speedtest değerleri alırken onlar gittikten sonra anlamsız şekilde hızda ciddi dalgalanma olduğunu farkettim. 20-25 Mbit hatta bazen 13 Mbit lere kadar hızım düşüyordu. Verdikleri modem haricinde Asus marka modemle yaptığım testlerde de bir süre sonra kendiliğinden tekrar 100 Mbit üzerine çıktıktıktan sonra yine düştüğünü görünce müşteri hizmetlerini aradım. Modemi resetletti, hız normale dönüp defalarca test ettikten bir süre sonra sorunun devam ettiğini farkettim. İnternet kopmadan paket kaybı olmadan hızda inanılmaz düşüş oluyor. Testleri yaparken düşüş yok, zamansız 15-30 dk da bir belirsiz aralıklarla oluyor. Test yaparken 10 Gb gitmiş, önerileriniz varmı arkadaşlar, teşekkürler.
    benimde öyleydi 2/3 aya düzeldi ilk baglattıklarında 40 dı hatta ethernet kablosuyla.şuan 85/90 arası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackSmoke -- 18 Aralık 2018; 0:37:23 >

• 
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.